بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
سلام کسی اموزش کلی از این بازی نداره این مد world war چیه یکم توضیح بدید

world war مد جدیدی هستش که به شکل مپ-استراتژی انجام میشه. هم میتونید به شکل سولو به بتل هایی که ایجاد شده و فقط در نقش دو ملیت که از قبل توسط سناریو تعیین شدن پلی بدین که معمولا یکی به عنوان نیروی حمله کننده و دیگری به عنوان نیروی مدافع هستن. هر کدوم از اونها مقداری نیرو (هوایی توپخانه زرهی و ...) دارن که میتونن اونها رو برای دفاع و یا حمله تو نقاط حساس بچین....بعد از شروع شدن بتل ها روی مپ مشخص میشه که تو کدوم جبهه بتل استارت شده و شما میتونین تو اون بتل شرکت کنین و هدف عملیات که اول بتل بهتون داده میشه رو انجام بدین تا برنده بشید.

• Like
Reactions: parsa2005

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
دوست عزیز سلام به کدوم گروه تلگرامی ارجاع دادن شمارو؟ سوالی دارید بفرمایید راهنمایی کنیم شمارو. واضح تر بفرمایید. ممنون. درضمن همونطور که میدونید به طور کلی فرومها دیگه به اون شکل مخاطب و دنبال کننده ندارن الان شبکه های اجتماعی همه کاره شده در این خصوص. به همین دلیله که ممکنه اینجا جوابی بعد از مدتهای طولانی نگیرید.

چند سوال از دوستان داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید:
1- برای ارتقا خدمه تانکها اولویت را روی کدوم آیتم بگذارم . بیشتر هدفم اینه که دقت شلیک ها و سرعت لود بهتر بشه
2-با تانک های شوروی شروع کردم و اگر تموم بشه به نظرتون بهتره با کدوم کشور ادامه بدهم(الان اواسط رنک 3 هستم)
3-آیا امکان جابجا کردن خدمه تانک از کشوری به کشور دیگه هست؟

سوال 1 شما : تو بخش لودر قسمت وپن ریلودینگ رو بالا ببرید و برای دقت هم بخش گانر و تارگتینگ
2 : هر ملیتی نقاط ضعف و قوت خودشو داره و نمیشه به شکل کلی گفت که کدوم ها برتر هستن اما به شکل کلی (از این لحاظ که برای تمامی سبکها مثل کمپ و اسنایپ و راش و فلنک یونیت مناسب داشته باشه آلمان گزینه مناسبی هستش)
3:خیر

درود بر شما دوست عزیز. ببخشین دیر ازتون تشکر می کنم
خیلی خیلی ازتون سپاسگذارم. متاسفانه بعضی از دوستان راهنمایی نمی کنن ولی شما صادقانه پاسخ دادین .

• Like
Reactions: COH master

strong.

کاربر سایت
May 2, 2014
11
نام
Mohamad
سلام دوستان وقت بخیر
چند تا راهنمایی در مورد بازی war thunder میخواستم
اول اینکه یجا نوشته بود هر یک ساعت 150 مگابایت اینترنت مصرف میکنه این بازی راسته !؟
دوم اینکه از نظر گرافیک و گیم پلی این بهتره یا world of tank ؟
بعد اینکه من میخوام هم روی pc بازی کنم هم ps4 امکانش هست با یک ایدی با دو سیستم بازی کرد ؟
راهنمایی کنید سپاسگذارم

mohammad kbreya

کاربر سایت
Sep 9, 2019
6
سلام دوباره من یک درخواست دارم من نمیدونم که آیا کسی درمورد این بازی و تمامی وسایل تجهیزات و راننده تانک و خلبان توضیح کامل داده یانه
اگر داده کسی لطفا اون قسمت رو در بالای صفحه بزاره تا کاربرانی مثل من مجبور نباشن تا کل 128 صفحه رو بخوان بگردن
اگر کسی هنوز درمورد تجهیزات و راننده تانک و خلبان چیزی نگفته لطفا توضیح کاملش رو قرار بده تا ما بدونیم اول از همه چه چیزی رو آبدیت کنیم تا بازی بهتر بشه
البته اینم میدونم که برای راننده تانک و خلبان باید همه رو ببریم بالا اما یک سریش در الویت قرار داره مثل خلبان که وقتی داری دنبالت میکنن یا داری دنبال یک هواپیما میری وقتی میچرخی خلبان یک باره اکسیژن کم میاره و تمام صفحه سیاه میشه و این باعث میشه که نتونی درست هواپیما رو هدایت کنیم و اون مارو بزنه
منتظر راهنمایی شما بزرگواران هستیم

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
سلام دوستان وقت بخیر
چند تا راهنمایی در مورد بازی war thunder میخواستم
اول اینکه یجا نوشته بود هر یک ساعت 150 مگابایت اینترنت مصرف میکنه این بازی راسته !؟
دوم اینکه از نظر گرافیک و گیم پلی این بهتره یا world of tank ؟
بعد اینکه من میخوام هم روی pc بازی کنم هم ps4 امکانش هست با یک ایدی با دو سیستم بازی کرد ؟
راهنمایی کنید سپاسگذارم

درود بر شما ...مصرف نتش معمولی هستش نه به اون شکل بالا....از نظر گرافیکی و افکتها در مقایسه با WOT خیلی خیلی سرتر هستش. فقط اینکه اکانت ps4 رو فقط در صورت ایمیل بایندینگ میتونین رو پی سی هم داشته باشین.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
4tzd_photo_2019-12-09_08-53-20.jpg

با درود ، افتخار این رو داریم که در بزرگترین و حرفه ای ترین اسکادران وارتاندر در ایران خدمت شما علاقه مندان به این بازی جذاب و زیبا باشیم :

اسکادران Persian Warriors با تگ IRAN در بازی شامل دو کلن اختصاصی آرکید (IRAN) و ریلستیک (IRAN 2 ) با افتخار پذیرای شما دوستان فارغ از هر سطح و لِولی میباشد (دارای برنامه های متنوع برای پلیرهای حرفه ای نظیر کلن وارها و تورنومنتها و برنامه ها و مطالب آموزشی برای پلیرهای جدید).

ارتباط با ما :

تیم اسپیک اسکادران : ts.iranwt.ir
وبسایت رسمی : www.iranwt.ir
اولین و تنها انجمن تخصصی فارسی وارتاندر در کشور : www.iranwt.ir/forum
کانال تلگرامی : IRANwarthunder

IRAN : Persian Warriors دارای عناوین و نشانهای مختلف جهانی - با ما همراه شوید !

ahmad9944

کاربر سایت
Jan 30, 2020
3
سلام دوستادن من ایکس باکس وان دارم نصب کردم کانکشن نمیشه میزنه کانکت تو سرور اما وصل نمیشه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

بازی warthunder

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
البته این راه حلی که دوست بالایی گفت در صورتی هست که از طریق کامپیوتر کنسول به اینترنت مرتبط باشه. وگرنه از طریق تنظیمات خود کنسول باید DNS رو تنظیم کنید

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
اینجا کسی بلده mod درست کنه ؟ این آپدیت 1.97 بازی زده صدا گذاری بازی رو ترکونده، صدا ها حال بهم زنه، هم برای هواپیما هم برای تانک. من فایل های صوتی 1.95 رو نگه داشتم ولی نمیدونم میشه ازش استفاده کرد یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر