طرفداران wii

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
گیم کیوب تا سال ۲۰۰۷ ساپورت می شد و براش نینتندو بازی می ساخت از جمله The Legend of Zelda: Twilight Princess که همزمان برای گیم کیوب و وی منتشر شد

خط تولید کنسول سال 2003 متوقف شد اما چنتا بازی بعد از 2003 براش اومد

جالب اینجاست کنسول که 2003 متوقف شده تا 2007 بازی براش اومده اما کنسولی که هنوز تو بورسه بازی دیگه براش منتشر نکرده فوری از رده خارجش کرد واقعا خنده داره

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
هیچ دریم کستی از دسامبر ۲۰۰۰ دیگه ساخته نشد ولی با وجود شکست مالی،‌سگا اون رو تا ۲۰۰۱ در آمریکا، ۲۰۰۲ در اروپا و ۲۰۰۷ در ژاپن ساپورت می کرد. زمانی که خط تولید GD-ROM در سال ۲۰۰۷ متوقف شد ساپورت دریم کست هم به پایان رسید.

نینتندو از Wii دیگه از سال ۲۰۱۲ به این سمت ساپورت نکرده.

WiiU باحاله و من در آینده می خرمش اما Wii از PS2 که بهتر بود. نینتندو می تونست بازار بازیهای ارزون رو مال خودش کنه. سودی که نینتندو می تونست به دست بیاره میره سمت بازار دست دوم فروشی.

• Like
Reactions: Sega_genesis

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هیچ دریم کستی از دسامبر ۲۰۰۰ دیگه ساخته نشد ولی با وجود شکست مالی،‌سگا اون رو تا ۲۰۰۱ در آمریکا، ۲۰۰۲ در اروپا و ۲۰۰۷ در ژاپن ساپورت می کرد. زمانی که خط تولید GD-ROM در سال ۲۰۰۷ متوقف شد ساپورت دریم کست هم به پایان رسید.

نینتندو از Wii دیگه از سال ۲۰۱۲ به این سمت ساپورت نکرده.

WiiU باحاله و من در آینده می خرمش اما Wii از PS2 که بهتر بود. نینتندو می تونست بازار بازیهای ارزون رو مال خودش کنه. سودی که نینتندو می تونست به دست بیاره میره سمت بازار دست دوم فروشی.

آخه حرفی نمیمونه واسه گفتن . بخاطر همین کار خیلی ها نظرشون عوض شده سمت wii u نرفتن این کارا نینتندو باعث ناراحتی خیلی ها شده از جمله خود من دیگه هیچ کنسول نینتندو نمیگیرم

آخرین ویرایش:

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
آخه حرفی نمیمونه واسه گفتن . بخاطر همین کار خیلی ها نظرشون عوض شده سمت wii u نرفتن این کارا نینتندو باعث ناراحتی خیلی ها شده از جمله خود من دیگه هیچ کنسول نینتندو نمیگیرم

نمیشه گفت نینتندو هم مقصر ۱۰۰٪ هست. مدیران نینتندو تحت فشار سهامداران هستن برای موفقیت WiiU و اونا مجبورن تمام انرژی و نیروی کارشون رو برای WiiU بذارن. اگه سهامداران سگا هم یه کمی صبر می کردن ممکن بود سگا هنوز کنسول بسازه.

حالا من به ساتورو ایواتا می گم اینا رو :d شمام قهر نکن. بازیای WiiU هم داره باحال میشهb-) به Wii نمی رسه ولی خوب، می تونه همانند گیم کیوب (گیم کوب) بشه.(از نظر گستردگی سبکهای بازی و لیست بازهای خوب)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi_01

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
سلام بر و بچ ... بعد 4-5 هفته برگشتم :D
آقا دارم ماریو گلکسی رو 100% میکنم دیگه :D
ماریو گالاکسی واقعا تکه
هر کنسولی چندتا عنوان داره که آدمو از فروشش منصرف میکنه
برای wii همین ماریو گالاکسی و زلدا هستند

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
ماریو گالاکسی واقعا تکه
هر کنسولی چندتا عنوان داره که آدمو از فروشش منصرف میکنه
برای wii همین ماریو گالاکسی و زلدا هستند

یکم فراتر از توپه ... اولین بازی ایه که داره من رو متقاعد میکنه 100% تمومش کنم
الان از ستاره های سبز توی بازی 4-5 تا رو کلا موندم چجوری بگیرم خیلی بالا ان هر جوری میپرم نیمرسم بهشون :|

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
یکم فراتر از توپه ... اولین بازی ایه که داره من رو متقاعد میکنه 100% تمومش کنم
الان از ستاره های سبز توی بازی 4-5 تا رو کلا موندم چجوری بگیرم خیلی بالا ان هر جوری میپرم نیمرسم بهشون :|

تو اینترنت جست و جو کنی پیدا میشه :

Z رو بگیر و A رو بزن

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
تو اینترنت جست و جو کنی پیدا میشه :

Z رو بگیر و A رو بزن
اینو که میدونم ... جوییدم من این بازی رو ... حتی بعد از اون وی موت رو تکونش هم میدم که بلند تر بپره ولی نمیرسه ... هیچ دیواری هم دور و ور نیست... حالا توی یو تیوب میگردم شاید اونجا گفته باشن چیکار کنم...

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
اینو که میدونم ... جوییدم من این بازی رو ... حتی بعد از اون وی موت رو تکونش هم میدم که بلند تر بپره ولی نمیرسه ... هیچ دیواری هم دور و ور نیست... حالا توی یو تیوب میگردم شاید اونجا گفته باشن چیکار کنم...
آره یوتیوب گزینه خوبیه
تو بعضی بازیا میبینی کارهایی کردن که خود سازنده بازی هم نمیتونه انجام بده

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان کسی اینجا اهل اصفهان هست؟ واقعا به wii motion plus نیاز دارم بخاطر zelda
خریدارم یه دسته 2 هستم. خواهشا کمک کنید کا کا ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟