اررور 80153410 در هنگام خريد پولى از XBOX LIVE

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
ميدونم كه پست تقريباً تكراريه اما اون يه درخواست بود كه راه حلش درست توضيح داده نشده بود و از اون موقعه شرايط كمى تغيير كرده . من هم از اون نتونستم نتيجه بگيرم براى همين خودم دست به كار شدم و دنبال راه حلى كه مطمىنناً كار ميكنه گشتم .

صد در صد بعد از گرفتن ارور به سايت xbox رفتيد و آنجا دنبال ارورر گشتيد و متنى را پيدا كرديد كه نوشته بود : "شما به دليل شكاندن قانون بن شده ايد" اما نگران نباشيد زيرا واقعيت نداره .

حالا شروع كنيم ، چيز هايى كه نياز داريد :

مايكروسافت پوينت (براى خريد)
كامپيوتر متصل به اينترنت
يك چيز پى*ان :d (مهمترين)

نكته : اين روش براى خريد Online Pass و چيز هايى كه در XBOX MARKETPLACE موجود نباشد كار نمى كند !!!

١.به داشتن مايكروسافت پوينت مورد نياز مطمىن شويد .
٢.چيز پى*ان را وصل كنيد (توصيه ميشود براى اكانت ها آمريكا از چيز پى*ان خود آمريكا استفاده شود و يا از برنامه CYBER*GHOST استفاده شود !!!)
٣.به سايت xbox.com رفته و در آنجا در قسمت جستجو نام شى رو نوشته و جستجو كنيد .
٤.آنرا انتخاب كرده و قسمت BUY را كليك و بر روى CONFIRM PURCHASE را بزنيد .
٥.سپس از ميزان مايكروسافت پوينت كم شده و اگر با پيغام Purchase SUCCESSFULL مواجه شديد يعنى بسته خريده شده .
٦.سپس ايكس باكس خود را روشن و دكمه ى X وسط دسته را زده و در تب سمت چپ قسمت ACTIVE DOWNLOADS را انتخاب و از دانلور خود لذت ببريد !!!!!

من اين روش رو خودم چندبار امتحان كردم و درست كار كرده اما در بروز هر گونه مشكل مسىوليت نمى پذيرم !

آخرین ویرایش:

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
مشکل اصلی online pass هستش . من با پیسی شیر میکنم ولی v . p . n شیر نمیشه . این. چیکارش کنم . الان یه هفتس معطل اینم . ویندوزمم 8 بید

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
مشکل اصلی online pass هستش . من با پیسی شیر میکنم ولی v . p . n شیر نمیشه . این. چیکارش کنم . الان یه هفتس معطل اینم . ویندوزمم 8 بید

دوست عزیز برای اینکار شما باید یک IP و IP Gateway و Subnet mask بدید به تنظیمات IPv4 کانکشنتون سپس همین رو روی Xbox تکرار کنید وسپس تنظیمات رو روی کانکشن چیز تغییر بدین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر