The Brave Ball

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

قسمت دوم بازی توپ شجاع که شامل دو دنیای آخر بازی هست هم اکنون آماده ی دانلود میباشد (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

قسمت دوم بازی توپ شجاع شامل دو دنیای آخر بازی یعنی شهر شیطانی و شهر رباتی هست , همچنین شما با پایانی جالب روبرو خواهید شد .

بازی ایرانی توپ شجاع یک بازی پلتفرمر سه بعدی ماجراجویانه هست , این بازی دارای داستانی زیبا و معماهایی جالب و گرافیک فانتزی و همچنین موسیقی های گوش نوازی هست.
این بازی داستان سرزمین توپ ها را روایت میکند , سرزمینی که توپ شیطانی با نقشه های پلید ش میخواهد فرمانروای آن بشود , بازیکن در نقش توپ شجاع به همراه توپ مبارز به جنگ با توپ شیطانی میرود .

برخی از ویژگی های مهم بازی توپ شجاع :

5 دنیای زیبا و فانتزی (جنگل فانتزی , جنگل تاریک , بیابان شنی , شهر رباتی , شهر شیطانی ) ( قسمت دوم شامل دو دنیای آخر بازی هست و پایانی جالب)
باس فایت های (غول آخر) منحصر به فرد که هر کدام به روش خاصی نابود میشوند
داستانی ویژه و جالب به همراه دیالوگ های بامزه !
گرافیک فانتزی و زیبا
معماهای جالب

این بازی تقریبا توسط یک نفر (سید صادق یوسف زاده) ساخته شده و صدها ساعت برای ساخت آن وقت گذاشته شده است .

قسمت دوم بازی توپ شجاع آماده ی دانلود هست : (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

باتشکر فراوان منتظر نظرات گرامی شما دوستان هستم

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام
بهت تبریک وو خسته نباشید میگم
کار جالب و نسبتا خوبی شده. البته من بخاطر مشغله فقط موفق شدم تریلر و گیم پلی بازی رو ببینم.
اما نظر من... فکر میکنم اگه یکم بیشتر در مورد طراحی شخصیت (ظاهر) و شخصیت پردازی وقت میذاشتی بازی متای بالاتری میگرفت. قبول دارم تنهایی کار رو پیش میبردی ولی اینوهم باید قبول کرد نتیجه کار گروهی خیلی بهتر میشه.
تریلر رو که دیدم یه چند تا کار طراحی کانسپت برای بازی همینجوری سردستی زدم گفتم بذارم اینجا شاید خوشت بیاد. البته خودمم توی این زمینه هنوز مبتدیم:d

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
بهت تبریک وو خسته نباشید میگم
کار جالب و نسبتا خوبی شده. البته من بخاطر مشغله فقط موفق شدم تریلر و گیم پلی بازی رو ببینم.
اما نظر من... فکر میکنم اگه یکم بیشتر در مورد طراحی شخصیت (ظاهر) و شخصیت پردازی وقت میذاشتی بازی متای بالاتری میگرفت. قبول دارم تنهایی کار رو پیش میبردی ولی اینوهم باید قبول کرد نتیجه کار گروهی خیلی بهتر میشه.
تریلر رو که دیدم یه چند تا کار طراحی کانسپت برای بازی همینجوری سردستی زدم گفتم بذارم اینجا شاید خوشت بیاد. البته خودمم توی این زمینه هنوز مبتدیم:d
albums3772-picture54096.JPG

خیلی ممنون لطف دارید
بله قبول دارم حرفتون رو تقریبا
ببخشید تصویر برای من نمیاد ؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام به به همگی دوستان
نسخه ی PC بازی توپ شجاع با زبان انگلیسی کاملا ساخته شده یا به عبارتی گلد شده است .
باتشکر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

Minimum system requirements : (English PC version)

CPU: SSE2 instruction set support. Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 or better.
RAM: 1GB Windows XP or 2GB for windows vista or newer.
GPU: DX9 (shader model 2.0) capabilities; generally everything made since 2004 should work.
HDD: About 500MB free space

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مقایسه ی تنظیمات گرافیکی نسخه ی PC
(برای مشاهده با کیفیت بهتر بر روی عکس کلیلک کنید)
باتشکر

تفاوت های اصلی بین سه حالت گرافیکی :

سایه های real time
AAیا آنتی آلیازینگ
بافت ها یا Texture ها
Anisotropic بافت ها
تعداد Pixel light ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر