THQ نسخه رایگان بازی Metro 2033 را برای استیم اهدا می کند

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
شرکت THQ نسخه رایگان بازی Metro 2033 در استیم را در اختیار طرفداران بازی قرار داده است.

به نظر می رسد ارائه نسخه رایگان بازی مترو 2033 راهی برای علاقمند کردن طرفداران بازی های کامپیوتری به سری Metro باشد، که نسخه جدید آن، یعنی Metro: Last Light به زودی عرضه خواهد شد.

برای دریافت این بازی می توانید به صفحه زیر در سایت فیـــس بـــوک بروید، صفحه را لایک کنید و بعد با کلیک بر روی Reveal Code کلید رایگان بازی را دریافت کنید:

Code:
http://www.facebook.com/THQDemos?sk=app_395840630491782&app_data=us&code=AQBm9Y8J0mbL4vkFNE_U9wbuHpWTM_8UrNuvQrGfiXAAJ8a77hVDqTMymHcT1FJRybvJN8X-sXcakPLc3YWNUOQQgVADbwBBqprQG3u5R83oVLCNrN4Hq9Zk4RpkVEmn5ApFAItAM-v2HTqRsjEzsp2NB-7xG_JCfv344XYdHN-4aL_d-dQT74

به هر آی دی فیـــس بـــوک یک Key داده می شود، که این Key در برنامه Steam (از طریق منوی Add a Game و بعد Activate a Product on Steam) قابل فعال کردن در نرم افزار استیم می باشد. در صورتی که برنامه استیم را ندارید یا سؤالی درمورد نصب آن دارید برای اطلاعات بیشتر می توانید به این تاپیک مراجعه کنید.

البته بازی Metro 2033 حالت Multiplayer ندارد، ولی با داشتن نسخه Original بازی می توانید از Achievement های بازی استفاده کنید.

منبع: در بسیاری از فروم ها و گروه های خارجی این خبر درج شده، مثلا اینجا.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مرسی ممنون کار کرد من که گذاشتم دانلود بشه بازی :d . هرچند روی 360 قبلا رفتم بازی رو اما روی PC هم حالش رو میبریم .:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نسخه ی PS3 رو هم لطف کنید زحمتش رو بکشید به صورت غیر رایگان هم اهدا کردید راضییم ازتون :D.

خیلی خیلی دوست دارم بیاد ولی لعنتی ها نمیدن :|:d نسخه اول رو کامپیوتر یه 20 دقیقه بازی کردم جو اش ادم رو به نابودی میکشوند از بس واقعی و خارق العاده بود !! گرافیک رو که دیگه حرفش رو نزن !! لازمه بری تکسچر ها رو نگاه کنی تا بفهمی چقدر شاخ بود تو بازی ! ولی خب بازی یکم رو کامپیوتر سنگین بود و من نتونستم بازی کنم :(

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خیلی خیلی دوست دارم بیاد ولی لعنتی ها نمیدن :|:d نسخه اول رو کامپیوتر یه 20 دقیقه بازی کردم جو اش ادم رو به نابودی میکشوند از بس واقعی و خارق العاده بود !! گرافیک رو که دیگه حرفش رو نزن !! لازمه بری تکسچر ها رو نگاه کنی تا بفهمی چقدر شاخ بود تو بازی ! ولی خب بازی یکم رو کامپیوتر سنگین بود و من نتونستم بازی کنم :(

بازی مال اوایل سال 2010 هستش و الان دیگه بیشتر از دو سال و نیم از عرضه اش گذشته. قاعدتا باید اکثر کامپیوترهایی که توی 4-3 سال اخیر خریده شدند قادر به اجراش باشند. :)

اگر هم کسی تو اجراش مشکل داشته باشه باید بره توی منوی تنظیمات بازی و گرافیک رو یه خورده پایین بیاره، که به احتمال زیاد با این کار می تونه بازی رو اجرا کنه (خصوصا اگر گرافیک بازی رو از DirectX 11 خارج کنند و روی DirectX 10 بذارند بازی بسیار نرم میشه).

واقعا هم مترو یکی از بهترین بازی هایی بود که توی این چند ساله بازی کردم. هم گیم پلی سخت فوق العاده اش جذاب بود و هم این که یکی از خدایان گرافیک بود. این هم یکی از اسکرین شات های خودم، برای این که خودتون ببینید چی بود بازی و کیف کنید!
ab0df1b3ikzyjfz2ztij.gif

تازه من بازی رو روی DirectX 10 بازی کردم (کارت GTX 260 داشتم اون موقع) و این گرافیک آخرش نیست.
give_heart111.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر