Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

dukenukem2

کاربر سایت
Nov 4, 2012
695
دوستان هیچ گونه اطلاعی از اون بانوی مسنی که در اینتروی شماره ی اول شروع به سخنرانی میکنن هست؟ :d کسی میدونه کی هست اصلا"؟ احتمالش هست با ایشون برخورد داشته باشیم تو این شماره؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
اینقده کارکتر عجیب غریب هست شما گیر دادی به نریتور؟؟
اینم گویندش صداش خیلی شبیه قصه گوی gow هستش فقط اونو ندیدیم اینو دیدیم!! (لامصبا قیافه اینم خوف در آورده بودم آدم فک میکرد اینم الان بلند میشه به فنا میده آدمو شاید از این نظر دوستمون میگن)
کاش واسه عید میومد که قشنگ از رو حوصله انجام میدادیم بازی رو

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوستان من نسخه اولو بازی نکردم! کلا از RPG هایی توی فاز اسکایریم که الافی زیاد توش داره زیاد خوشم نمیاد بنظرتون اینو بگیرم؟
بعد درجه سختیش چجوریه؟ آخه بنظر من دو مدل سختی وجود داره یکی جذابیت آوره و آدمو جوری به چالش میکشونه که حال میکنه ولی بعضی از بازی ها سختیشون اعصاب خورد کنه و قشنگ میره رو اعصاب این از کدوم مدله؟ :D

dukenukem2

کاربر سایت
Nov 4, 2012
695
اینقده کارکتر عجیب غریب هست شما گیر دادی به نریتور؟؟
اینم گویندش صداش خیلی شبیه قصه گوی gow هستش فقط اونو ندیدیم اینو دیدیم!! (لامصبا قیافه اینم خوف در آورده بودم آدم فک میکرد اینم الان بلند میشه به فنا میده آدمو شاید از این نظر دوستمون میگن)
کاش واسه عید میومد که قشنگ از رو حوصله انجام میدادیم بازی رو

خب از بقیه کاراکترا اطلاع دارم. همین یکی مونده :d تو دارک سولز هیچی بی حساب کتاب نیس. حتما این خانومه هم یکی هست که این همه چیزا رو میدونه دیگه ...

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان من نسخه اولو بازی نکردم! کلا از RPG هایی توی فاز اسکایریم که الافی زیاد توش داره زیاد خوشم نمیاد بنظرتون اینو بگیرم؟
بعد درجه سختیش چجوریه؟ آخه بنظر من دو مدل سختی وجود داره یکی جذابیت آوره و آدمو جوری به چالش میکشونه که حال میکنه ولی بعضی از بازی ها سختیشون اعصاب خورد کنه و قشنگ میره رو اعصاب این از کدوم مدله؟ :D
خوب شما اگه از اسکایریم خوشت نیومده که کلا بازی آسونی هم بود وفقط وقت گیر بود از این بازی که هم وقت گیره و هم مبارزاتش صبر ایوب و عمر نوح میخواد احتمالا عمرا... :-&
اگه دل به دل باس فایتا یا حتی کوچیکترین دشمنا ندی هم دلسردت میکنه هم میره رو مخ هم...
اما اگه بشینی قشنگ وقت بذاری میشه جزو افتخارات بازی کردنش،تموم کردنش

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
حتما این خانومه هم یکی هست که این همه چیزا رو میدونه دیگه ...

والا من تا الان به تمام شخصیت های بازی فکر کردم الا اینی که شما میگی،همین الان که گفتی به ذهنم به خطور کرد :D بعنی میخوای بگی شخصیتش فراتر از یه راوی ساده س؟یه goddess مثلا؟

آخرین ویرایش:

dukenukem2

کاربر سایت
Nov 4, 2012
695
والا من تا الان به تمام شخصیت های بازی فکر کردم الا اینی که شما میگی،همین الان که گفتی به ذهنم به خطور کرد :D بعنی میخوای بگی شخصیتش فراتر از یه راوی ساده س؟یه goddess مثلا؟

آره دیگه :d همه چیو این داره بهمون میگه. همه چی از این صدا شروع میشه ... حالا ساده یا نا ساده... راوی یا گادس ... اصلا" چه معنی میده یه زن با همچین تُن صدای کهن سالی بیاد از age of ancients تا عصر آتشو مو به مو بگه ...
این صدا، بیشتر به صدای یه کاراکتر تعریف شده میاد تا یه راوی الکی که صرفا داستانو شرح بده.
یه دلیلی داشته حتما" که اینو گذاشتن تا برامون تعریف کنه همه چیو...
میتونستن یه صدای الکی و خشکو بذارن. یا یه زن جوون. یا با یه مشت متن همینا رو بهمون حالی کنن....

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
من صداش که تو هیچ شخصیت داخل بازی نشنیدم.حالا حدس خودت چیه مثلا؟:D خیلی اطلاعات کمه(تقریبا وجود نداره:D) در این مورد که بخوایم حدس بزنیم و نتیجه گیری کنیم

ویرایش:الان رفتم چک کردم دیدم صدای اون خانم فقط تو اپنینگ استفاده شده...جالبه،تو بازی اکثرا صداشون رو چندتا NPC بود ولی ایشون فقط اپنینگ گفته و بای بای :D

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
متای بازی رو کنسولا عالی شده ! :x
با این وضع دارم لحظه شماری میکنم واسه ی نسخه ی PC !

نسخه ی دوم هم مثه اولی شاهکاره ... :bighug:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
متای بازی رو کنسولا عالی شده ! :x
با این وضع دارم لحظه شماری میکنم واسه ی نسخه ی PC !

نسخه ی دوم هم مثه اولی شاهکاره ... :bighug:
فقط خداکنه ارزشش رو داشته نسخه pc واقعا بهتر باشه نمیدونم چرا دوتا عکسی چیزی از نسخه pc نمیدن بیرون

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
وقتی نسخه ی کنسولی این نمره را گرفته مطمئنا متای پی سی بالاتر میشه چون هم پلتفرم اصلی هم با توجه به اینکه رو کنسولای نسل حاضر نیومده از نظر گرافیکی برتر به شمار میاد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
متای بازی عالیه! در حد شاهکارای نسل بالا رفته امیدوارم پایین نیاد! با اینکه از سبکش خوشم نمیاد فکر کنم این نسخه رو تجربه کنم با این حساب :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
س

وای دارم از منتظر بودن میمیرم خب نسخه PC میدادن دیگه با این نسخه های کنسولی بازی عالی شده وای منتظرشم شدید نسخه 1 که بیخیال شدم رو PC

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
اولش که فهمیدم این نسخه از نظر داستانی ربطی به قبلی نداره حالم گرفته شد،ولی الان نه،چون به نظرم گنگی داستان رسالت دارک سولز ـه،این که بخواد داستان تو این نسخه کاملا روشن شه کفری هست در دین دارک سولز :D

تصور داستانی مثل نسخه اول با همون گنگی خاصش هوش از سرم میپرونه :D

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
Minimum System Requirements
CPU:AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
RAM:2 GB RAM
VGA:NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
DX:9.0c
OS:Windows XP SP3, Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
HDD:14 GB available space
Sound:DirectX 9 sound device
Network:Broadband Internet connection

Recommended System Requirements
CPU:Intel® Core™ i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
RAM:4 GB RAM
VGA:NVIDIA® GeForce® GTX 465 or higher, ATI Radeon™ HD 6870 or higher
DX:9.0c
HDD:14 GB available space
Sound:DirectX 9 sound device
Network:Broadband Internet connection

Recommended peripheral: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر