Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
حالا با راست یا دروغ بودنش کاری ندارم ولی minimum سیستمش خنده داره گرافیک 9600GT یا 5870 :d 9600 کجا 5870 کجا؟؟؟

نمیدونم همسایه گفته نامکو این سیستم منتشر کرده خودمم دارم دنبال میگردم ببینم اوکی یا نه

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
به خاطر همون قصه فروش بیشتر رو کنسول این کارو کردن لامصبا :|

دقیقا. بازی های فقط دارای بخش تکنفره هستن یا بخش تکنفره پر رنگ تری دارن معمولا فروششون روی PC و استیم حداکثر یک دهم کنسولها و شبکه های اختصاصیشون هست. منطقی هست که رو PC ندن یا حداقل باتاخیر بدن.

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
به کوری چشم همتون ، الان بازیو پیش خرید کردم . :p :x
حالا ما یه بار یه بازی پیش خرید کردیم ، متاش میشه 40 . حالا میبینید :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
زودتر ازین حرفا میاد نگران نباشید همیشه همینجور بوده
اونها همدوست دارن بازاز pc رو زود بگیرن دستشون 1 ماه واسه کنسول ها کافیه

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
به کوری چشم همتون ، الان بازیو پیش خرید کردم . :p :x
حالا ما یه بار یه بازی پیش خرید کردیم ، متاش میشه 40 . حالا میبینید :d
فقط میخواستم بگم که طبق اطلاعات موثق/تائید شده، اسلحه های موجود در نسخه Pre-order فقط Early-Access و نه Exclusive-Access بوده و با پیشرفت در بازی، میتوانید همشون رو پیدا کنید. (بعضی ها هم میگن کلا stat ضعیفی دارند و بیشتر cosmetic حساب میشن.) همچنین Soundtrack بازی هم طبق رسم Steam پس از عرضه، جداگانه بفروش میرسه (نرسید هم همیشه torrent هست :d)
خلاصه اینکه هرچند خودم طرفدار این سری هستم، اما خواستم هم وطنام این اطلاعات رو بدونند و برای pre-order عجله نکنند. حتی الامکان صبر کنید تا توی Steam یا بقیه سایت ها تخفیف بخوره. همیشه player برای co-op هم پیدا میشه در همه ی مکان های بازی، نگران دیر گرفتن بازی نباشید.

-------------
دقت کردید توی صحنه ی Trailer اول موجود در صفحه Steam بازی (اسم خاصی نداشت که ذکر کنم) یکی از پایان های نسخه اول Dark souls رو نشون میده و ذکر میکنه که:
It's about doing what you were meant to do.
همون پایانی که نشون میده kingseeker frampt و رفیقاش تعظیم میکنند جلوی ارباب جدید تاریکی (یا هرچی که لقبمون شد)

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
هدف فقط اون اسلحه ها نبود . کلا میخوام از همون روز اول بازی کنم . حال تخفیف ندارم . :d
فقط یه سئوال موند . الان تو co-op میشه دقیقا به بازیه یه فرد خاص join شد یا فقط از طریق اون رد سفیدا میشه ؟ آخه ممکنه ملت یه جا خیلی رد سفید گذاشته باشن .
پ.ن : هوس demon's soul کردم شدید . :((

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
هدف فقط اون اسلحه ها نبود . کلا میخوام از همون روز اول بازی کنم . حال تخفیف ندارم . :d
فقط یه سئوال موند . الان تو co-op میشه دقیقا به بازیه یه فرد خاص join شد یا فقط از طریق اون رد سفیدا میشه ؟ آخه ممکنه ملت یه جا خیلی رد سفید گذاشته باشن .
پ.ن : هوس demon's soul کردم شدید . :((
راستش نه من مطمئن هستم نه کلا سازنده ها همه ی جزئیات رو فاش کردن. در مورد co-op فقط میدونم که مهمترین چیزی که اضافه شده قابلیت Voice chat و سرورهای اختصاصی است.
البته Steam خودش گزینه join داره که توی اکثر بازیها هم جوابگو هست. اگر اشتباه نکنم روی پیغام های co-op اسم اکانت طرف هم ذکر میشه.

به مناسبت اومدن DS2 حدود 3-4 هفته است بکوب نشستم پای Demon's souls. چقدر این Sorcery و wiki بازیهای این سری رو راحت میکنن، خدا میدونه. :d
من که PS3 هم دارم، نهایتا 2-3 روز دیگه بازی رو شروع میکنم و 1 هفته بعد از عرضه PC هم از Steam میگیرمش؛ به شرطی که مشکلات فنی نسخه قبل رو نداشته باشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقت کردید توی صحنه ی Trailer اول موجود در صفحه Steam بازی (اسم خاصی نداشت که ذکر کنم) یکی از پایان های نسخه اول Dark souls رو نشون میده و ذکر میکنه که:
It's about doing what you were meant to do.
همون پایانی که نشون میده kingseeker frampt و رفیقاش تعظیم میکنند جلوی ارباب جدید تاریکی (یا هرچی که لقبمون شد)
نکته اینجاست که این بازی ربطی به نسخه اول نداره. یعنی اون راه خودشو میره و اینم راه خودش و گویا همزمان رخ میدن. فقط نکته ای که هست اینه که بازی علی رغم اینکه شماره دوم هست، دنباله معنوی به شماره اول حساب میشه. یعنی ممکنه مثل Demon's Souls و Dark Souls، شاهد ارتباطات بسیار ظریف ولی در عین حال بزرگی باشیم:d
من امیدوارم بودم بازی ادامه مستقیم به شماره اول باشه:(

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
حداقل دوتا عکس نمیدن واقعا خیالمون راحت شه از کنسول خیلی بهتره اخه واقعا فرصت خوبی بود برای بازی اونطوری میشد رو کنسول رفت =((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر