Dark Souls II | PS3

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
سوال. در منوی اصلی بازی Dark Souls II (دیسک اورجینال) گوشه ی بالا سمت راست نوشته (ver: 1.00 , calibration: 1.00 ) برای چیست ؟ با تشکر.

آخرین ویرایش:

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
داخل این بازی چه جور میشه پرید
اولای بازی یه جا هست میخوام از یه سمت سخره بپرم سمت دیگه ولی هر دکمه ای میزنم نمیپره
چقدر این بازی مزخرفه با اون گرافیکش

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
داخل این بازی چه جور میشه پرید
اولای بازی یه جا هست میخوام از یه سمت سخره بپرم سمت دیگه ولی هر دکمه ای میزنم نمیپره
چقدر این بازی مزخرفه با اون گرافیکش

دکمه L3 رو نگه دارید تا بدوید بعدا دایره رو بزنید تا بپره.
منم مثل شما اول بازی کردم و گفتم عجب بازیِ چرتیه. بعد از 1 هفته که تمام آموزش هاشو خوندم، شد یکی از بهترین بازی هایی که تا حالا بازی کردم.

- - -ویرایش - - -

سوال. در منوی اصلی بازی Dark Souls II (دیسک اورجینال) گوشه ی بالا سمت راست نوشته (ver: 1.00 , calibration: 1.00 ) برای چیست ؟ با تشکر.

Ver همون Version هست که برای DLC و باگ ها هست.
Calibrations هم برای بالانس کردن سلاح و زره و ... هست.

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام

دوستان DLC های بازیو از PSN بخرم می تونم بدون دیسک اصلی اجراشون کنم ( مثل First Light ) یا باید حتما دیسک دارک سولز 2 هم باشه ؟

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
1532136_1029103180448823_5283278912150899106_n.jpg

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سلام...

خوب بچه ها این آپدیت آخری بازی رو آپدیت کردم و تونستم DLC مجانی Schloar of First Sin رو بازی کنم...
به همه پیشنهاد میکنم بازی کنید...

آخرش پایان دوم بازی باز میشه که در حالت عادی بدون این پچ مجانی باز نمیشد...
{پچ مجانی و 1 گیگ}
تو اسپویل کامل همه چیرو مینویسم :

خوب باید اول مطمعن باشید Vendrick رو کشته باشید...
و دوم اگر Nasadra رو کشتید با Bonfire Ascetic زندش کنید...
راستی حتما Vendrick رو قبل از Nashadra بکشید...

بعدش باید برید دنیال Scholar of First sin که یک شخصیت جدیده...
اول توی Black Gulch ظاهر میشه کنار بونفایر که غول رو کشتید...
بعدش که حرف زدید میره به Undead Crypt Entrance و بعدش حرف زدید میره به Dragon Shrine Entrance و باش حرف بزنید و YES رو بزنید....

بعدش برید Nashadra رو بکشید بجای اینکه برید داخل محیط که پایان اول باز میشه برگردید عقب تا پایان دوم باز بشه و Scholar رو بکشید...
که خیلی آسونه...

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
کشتن باس ببری که تو محيط برفی هست .با چه استراتژی بايد زد .لول 125 دارم .اما سلاح ضعيف دارم .بهترين اسلحه قدرتی وسرعتی چيه تو بازی ؟ اسم بهترين اسلحه وسلاح ها چيه؟ رو کدوم گذينه هاتمرکزکنم برای بالارفتن لول ؟اهنگرهای بازی همون دوتا هست يا بيشتر هستن؟ کدوم حلقه ها و کدوم زره مناسبه برا اين باس؟ چقدر به اخر بازی مونده ؟ چند درصد؟نسبت به شماره يک بازی بی خودتر شده نميشه لول رو برد بالا و بالابردن لول تاثير انچنانی رو حس نکردم . چرا؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
کسی هست که بازی رو تموم کرده باشه يه سوال رو جواب بده؟ ريس اخر رو کشتم برگشتم بالا و قسمت پله هاويه چند تا دياوگ و يخ های کنار پله 2 تاش تر کيد راه کامل باز نشده و بازی تموم نشده چيکار بايد کرد؟!!!!

sastar

کاربر سایت
Sep 20, 2014
19
نام
saeed barbareh
آقا کسی می تونه بگه چرا تکسچر های کارکتر ها اصلا لود نمیشه همه سبز هستن تو رو خدا یکی کمکم کنه...راستی نسخه بازی ds2 scroll of the first sin هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر