Dark Souls II | Xbox 360

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
کشتمش میخوام فقط ببینم آیتم توشون هست یا نه.

اینجاهارو باید چجوری برم داخلشون؟

Heide's Tower of Flame
Cathedral of Blue
No-Man's Wharf
با عقربه حرف زدم حالا بکشمش؟
اگر از Majula وارد محوطه بشید، یک Bonfire در پایین پلّه ها وجود دارد که ابتدا باید Old Knight را بکشید، یک دستگیره در نزدیکی آن وجود دارد. بعد از آن دنبال 2 تا دستگیره دیگر هم که توسّط Old Knight ها محافظت می شود بگردید. سوّمین دستگیره پل را به پایین می آورد و باید با باس Dragonslayer رو برو شوید. بعد از ورود به محوطه کلیسا مانند به تونل های زیرین بروید تا به No Man's Wharf برسید.

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
اگر از Majula وارد محوطه بشید، یک Bonfire در پایین پلّه ها وجود دارد که ابتدا باید Old Knight را بکشید، یک دستگیره در نزدیکی آن وجود دارد. بعد از آن دنبال 2 تا دستگیره دیگر هم که توسّط Old Knight ها محافظت می شود بگردید. سوّمین دستگیره پل را به پایین می آورد و باید با باس Dragonslayer رو برو شوید. بعد از ورود به محوطه کلیسا مانند به تونل های زیرین بروید تا به No Man's Wharf برسید.

محوطه چیه؟ینی کلا هیچیشو نفهمیدم :d

الان من the rotten رو کشتم منتها از اون چاه افنتادم پایین با روند بازی نرفتم.

تو روند بازی هم sinner رو کشتم اومدم majula

Mystic

کاربر سایت
Sep 8, 2014
28
محوطه چیه؟ینی کلا هیچیشو نفهمیدم :d

الان من the rotten رو کشتم منتها از اون چاه افنتادم پایین با روند بازی نرفتم.

تو روند بازی هم sinner رو کشتم اومدم majula
الان که تو Majula هستید، برو به طرف Grave of Saints اونوقت به راست بپیچ و مستقیم بالا برو، بعدش میرسی به چندتا تونل که باید از زیرش بری تا به Bonfire برسی. راستش اینجوری توضیح دادن سخته! بهتره دنبال یه راهنما توی اینترنت بگردی.

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
الان که تو Majula هستید، برو به طرف Grave of Saints اونوقت به راست بپیچ و مستقیم بالا برو، بعدش میرسی به چندتا تونل که باید از زیرش بری تا به Bonfire برسی. راستش اینجوری توضیح دادن سخته! بهتره دنبال یه راهنما توی اینترنت بگردی.

مرسی داداش مشکل حل شد باس اون دررو باز میکردم تو یوتوب دیدم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دانلود کنی هم فاییده نداره؟

اگه واسه pc میخوای یا کنسول جی تگ که مجانیه وگرنه بخوای دانلودش هم کنی باید از لایو بخری و دانلودش کنی.

دوستمونم پیشنهاد خوبی دادن اگه عجله نداری صبر کن همش رو یه جا رو دیسک تهیه کن خیلی هم ارزون تر واست در میاد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان کلید در کلاغه تو Shaded Woods کدومه؟!
من پاک یادم رفته
از بونفایر shaded ruins که حرکت میکنی، سمت راستت یه جا میتونی بپری ، یه دشمن سنگ شده هست که اونو اگه بکشی کلید رو میندازه. تو یوتیوب هم سرچ بزنی حتما گذاشتن ویدئوش رو ...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
از بونفایر shaded ruins که حرکت میکنی، سمت راستت یه جا میتونی بپری ، یه دشمن سنگ شده هست که اونو اگه بکشی کلید رو میندازه. تو یوتیوب هم سرچ بزنی حتما گذاشتن ویدئوش رو ...

دمت گرم، البته خودم بعد این پست ، پیداش کردم :d
بنظرت Petrified Dragon Bone بیشتر کجا پیدا میشه یا کجا میشه خرید؟

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
دمت گرم، البته خودم بعد این پست ، پیداش کردم :d
بنظرت Petrified Dragon Bone بیشتر کجا پیدا میشه یا کجا میشه خرید؟

کلا سه تا میشه خرید.
باید فارم کنی.چجوری؟
باید اونجا قبل از کشتن Guardian Dragon خودتو به آیتمهایی که شانس دراپ کردنو زیاد میکنه مجهز کنی و بری Dragon Acolyteهارو بکشی.(aldia's keep)
میتونی با هر بار سوزوندن Bonfire Ascetic 11-12 تا شایدم بیشتر بدست بیاری.
راهه بعدی داخل دی ال سی هستش که خیلی گلابیه.
اگرم خاستی Bonfire Ascetic فارم کنی بگو.

- - -ویرایش - - -

بچه ها دقت کردین لول گرفتن دارک سولز 2 چقد راحتتره؟

مثلا دارک سولز 1 من وقتی میخاستم از لول 110برم 111 یهو 40000 سوا باید بیشتر میدادم.
ولی اینجا بعد یه مقداری که لول میگیری، به هر لول 800-900 تا سول اضافه میشه.

مثلا برای لول 300 باید 320000 سول بدی و برای لول 301 باید 320800سول بدی.

خیلی خوبه به نظرم.

من دارک سولز 1 رو به جایی رسیده بودم اگه اشتباه نکنم 3000000 سول باید میدادم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر