راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
من با ایکس باکس بازی می کنم بگو با e در طول بازی چیکار می کنه تا بفهمم

ببین وقتی داری میجنگی لحظه ای که دشمن بهت ضربه میزنه e رو میزنی بعد صحنه اهسته میشه و با یه تکنیک میکشیش یا وقتی میری رو برج عقاب ها برا اینکه اطرافتو نگاه کنی e میزنی
یا اینکه وقتی توبازار راه میری وقتی دکمه ی e رو گرفتی از مردم دزدی میکنه از همین کارا حالا دیگه خودت ببین کدومه

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
ممنون رد کردم با کمک شما و کلا گیج شدم اون جایی یه نفر رو سوار اسب می کنی یه علامت آبی با لا سرش هست و تو جنگلی و محدوده سبز رنگ داره عجیب گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ممنون رد کردم با کمک شما و کلا گیج شدم اون جایی یه نفر رو سوار اسب می کنی یه علامت آبی با لا سرش هست و تو جنگلی و محدوده سبز رنگ داره عجیب گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
به حرفاش گوش بده و انگشتشو به هر سمتی برد یا به هر سمتی گفت برو تا به مقصد برسی،
مقصدت یه کلبه هست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
تو سکانس 6 یکی از مراحلش به اسم the tea party یکی از شرایط 100% کردنش اینه که 3تا ردکُت رو بندازی تو آب اما هرکاری میکنم نمیشه
هم 3تا زندشونو انداختم هم 3تا مرده نشد که نشد

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان لطفا کمک کنید.
من توی Frontiersman اونجاش که میگه به همه ی حرفا درباره ی واشنگتون گوشبده گیر کردم.
میرم توی NY و یه w کوچیک توی نقشه هست اونجا رفتم و با جورج واشنگتون صحبت کردم و اونم ازم خواست که باهاش Bowls بازی کنم ولی بعدش که ازش بردم هیچی نشد.
باید چیکار کنم بازم w جای دیگه هست؟

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان لطفا کمک کنید.
من توی Frontiersman اونجاش که میگه به همه ی حرفا درباره ی واشنگتون گوشبده گیر کردم.
میرم توی NY و یه w کوچیک توی نقشه هست اونجا رفتم و با جورج واشنگتون صحبت کردم و اونم ازم خواست که باهاش Bowls بازی کنم ولی بعدش که ازش بردم هیچی نشد.
باید چیکار کنم بازم w جای دیگه هست؟

عزیزم این دیگه پایان بازی هست بازی تموم شده و شما فقط میتونی باهاش بازی کنی اگه میخوایی مراحل بعد با واشنگتن رو بری باید بری dlc هاش رو دان کنی و بازی کنی که از من بپرسی ارزش دردسر کشیدنشو نداره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
داداش من این مرحله رو نرفتم ولی به احتمال زیاد باید با مشت بزنیشون نه اینکه کامل بمیرن بعد بنداز تو اب ببین میشه

اینه نسخه که نمیشه دشمن رو بگیری پرت کنی مثل نسخه های قبلی نه ؟
اینقدر ردکت با چک و لقد انداختم تو آب خسته شدم بابا
فقط همین مرحله مونده تا بازی رو 100% کنم
میخواستم لباس الطیر رو آزاد کنم:((

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
اینه نسخه که نمیشه دشمن رو بگیری پرت کنی مثل نسخه های قبلی نه ؟
اینقدر ردکت با چک و لقد انداختم تو آب خسته شدم بابا
فقط همین مرحله مونده تا بازی رو 100% کنم
میخواستم لباس الطیر رو آزاد کنم:((

نه نمیشه پرتشون کنی فقط بعضی مراحل یه میز هایی هست باید دشمن بهت حمله میکنه خودش وقتی دکمه دفاع رو میگیری پرتشون میکنه سمت میز
والا نمیدونم این یکی چطوری باید رد کرد من زیاد حوصله این دردسر هارو نداشتم از یه چند نفری پرسیدم جواب بدن بهت خبر میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر