رمز بازی پلی استیشن2

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
رمز Smackdown vs RAW 2009 را مي خوام

Code:--------- Result:
BoogeymanEatsWorms!! ---------Play as Boogeyman
PlayAsJillianHallSvR ---------Play as Jillian Hall
UnlockECWDivaLayla09--------- Play as Layla
UnlockSnitskySvR2009--------- Play as Snitsky
UnlockECWTazzSvR2009--------- Play as Tazz
VinceMcMahonNoChance ---------Play as Vince McMahon
FlairWoooooooooooooo--------- Play as Ric Flair
HornswoggleAsManager ---------Unlock Hornswoggle as a Non-Playable Manager
SatNightMainEventSvR ---------Unlock the Saturday Night Main Event Arena
Ryder&HawkinsTagTeam ---------Unlock Alternate Attire for Chris Jericho
AltJerichoModelSvR09 ---------Unlock Curt Hawkins and Zack Ryder

Hints:
How to unlock certain things by going through certain wrestlers Road to Wrestlemania Storylines:

-Triple H-

Unlock Create a moveset #3
Unlock Jillian Hall
Unlock DX Alt. Attire
Unlock Ric Flair

-Undertaker-

Unlock Hornswoggle as a Manager
Unlock Boogeyman
Unlock Zombie Finlay/Santino Alt. Attire Unlock Brother's of Destruction Entrance

-John Cena-

Unlock Tribute to the Troops Arena
Unlock Snitsky
Unlock Gauntlet Match
Unlock Special Jeep Entrance
Unlock Tony

-CM Punk-

Unlock CM Punk Alt. Attire
Unlock Layla
Unlock Backstage Brawl
Unlock Tazz

-Chris Jericho-

Unlock WCW Title & Brand Options
Unlock Masked Man
Unlock Chris Jericho 2005 Attire
Unlock Code Entrance Video

-Rey Mysterio and Batista-

Unlock Rey Mysterio Alt. Blue Attire
Unlock Saturday Night Main Event Arena
Unlock Vince McMahon
Unlock Hawkins and Ryder

آقا جون من رمز های بازی مرسناریز 2 رو یک بار زدم تو بازی هیچی نشد حالا هم که میزنم چیزی نمیشه اگه میشه لطفا رمز های کامل مرسناریز 2 رو و راه حل عمکرد شون رو برام بنویسید.رمز های گیم شارک رو نمی خواهم،رمز های خود بازی رو می خواهم.

Unlimited health:
At the PDA factions screen, press Up, Down, Up, Down, Left, Right, Left, Right

Unlimited ammunition:
At the PDA factions screen, press Right, Left, Right, Right, Left, Right, Left, Left.

Full fuel:
At the PDA factions screen, press Right, Down, Left, Up, Right, Down, Left, Up.

$1 million:
At the PDA factions screen, press Right, Down, Left, Up, Up, Left, Down, Right.

All factions neutral:
At the PDA factions screen, press Up, Up, Up, Up, Down, Down, Right, Left.

Press select to go to the PDA on the Faction Screen ( where you see who will shoot you on sight or who will sell you items) enter your codes here the code for the first game will work you should here a sound to confirm they are activated.

***NOTE. God mode Must be entered after you start a mission otherwise the game turns it off

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
سلام تو کد ورونیکا پیش رییس گیر کردم میخواستم ببینم کسی رمز داره و اگه ممکنه یکی این گیم شارک رو توضیح بده و اگه میشه از رمزهایی که توی بازی میزنن (L1.L3.مربع) پست بزارید چون گیم شارک اگه اشتباه نکنم یه سی دی هستش رو ندارم

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
سلام دوستان لطفا چيت كد هاي فاينال فانتزيا 10و12لطفا لطفا لطفا چيت كد دسته باشه چمي دونم مربع دايره ضربدر دايره اينجور چيز ها نه راهنمايي كه اگه اينقدر امتياز بگيري اينجوري ميشه اگه اين كار ها را بكني اينجوري ميشه اگه به كسب امتياز بود ديگه دنبال چيت نمي گشتم تورو خدا توروخدا چيت بگزارين راهنمايي نمي خواهم تورو خدا گيم شارك هم نباشه چون گيم شارك نمي گذره بيشتر از 8تا كد بزنم.
باتشكر فراوان و خواهش زياد و تمنايي زياد TY

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
سلام تو کد ورونیکا پیش رییس گیر کردم میخواستم ببینم کسی رمز داره و اگه ممکنه یکی این گیم شارک رو توضیح بده و اگه میشه از رمزهایی که توی بازی میزنن (L1.L3.مربع) پست بزارید چون گیم شارک اگه اشتباه نکنم یه سی دی هستش رو ندارم
بازي كد ورونيكا تا اونجايي كه من ميدونم از اين جور رمزها كه ميگين نداره:laughing:
سلام دوستان لطفا چيت كد هاي فاينال فانتزيا 10و12لطفا لطفا لطفا چيت كد دسته باشه چمي دونم مربع دايره ضربدر دايره اينجور چيز ها نه راهنمايي كه اگه اينقدر امتياز بگيري اينجوري ميشه اگه اين كار ها را بكني اينجوري ميشه اگه به كسب امتياز بود ديگه دنبال چيت نمي گشتم تورو خدا توروخدا چيت بگزارين راهنمايي نمي خواهم تورو خدا گيم شارك هم نباشه چون گيم شارك نمي گذره بيشتر از 8تا كد بزنم.
باتشكر فراوان و خواهش زياد و تمنايي زياد TY
والا من كه نفهميدم چه جور كدي ميخواين:confused: آخه فينال فانتازي از اين كدهاي بقول شما مربع، مربع و مثلث نداره. گيم شارك هم كه نمي خوايم. تو بازيي منويي هم كه نداره پسورد وارد كنيد و مثلا HP تون فول بشه. :confused:

آخرین ویرایش:

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
بازي كد ورونيكا تا اونجايي كه من ميدونم از اين جور رمزها كه ميگين نداره:laughing:

شما بهجای خندیدن درباره ی گیم شارک توضیح میدادی بهتر بود و شما بهتر برید دانستنیهاتون رو بیشتر کنید:hurted1::hurted1:

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
شما بهجای خندیدن درباره ی گیم شارک توضیح میدادی بهتر بود و شما بهتر برید دانستنیهاتون رو بیشتر کنید
:laughing: دوست عزيز حالا چرا شما عصباني ميشي :laughing: اگه سؤالي هم در مورد GameShark داريد PM بزنيد چشم حتما براتون جواب هم ميدم. روچشم من داستانهامو هم بيشتر ميكنم;)

آخرین ویرایش:

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
والا من كه نفهميدم چه جور كدي ميخواين آخه فينال فانتازي از اين كدهاي بقول شما مربع، مربع و مثلث نداره. گيم شارك هم كه نمي خوايم. تو بازيي منويي هم كه نداره پسورد وارد كنيد و مثلا HP تون فول بشه.
پس چرا فاينال فانتزيا 8 يا 7 كه براي pcاومده داره :(
چرا فاينال فانتزيا 9 براي ps2داره :(
:(( :(( :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر