COD: Black Ops II | XBL

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
دیگه تموم شد اوون دوران که همه قدیمیای لایو میشستیم mw2 و mw میزدیم !!
الان 1مشت بچه و نـــوب ریختن تو لایو و Cod ! افتضاح شده لایو افتضاح !!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دیگه تموم شد اوون دوران که همه قدیمیای لایو میشستیم mw2 و mw میزدیم !!
الان 1مشت بچه و نـــوب ریختن تو لایو و Cod ! افتضاح شده لایو افتضاح !!
داغ دل من رو تازه کردی ! :(
من 3-4 ساله که رو PSN کاد میزنم
ولی یکی از بهترین دوران COD رو با cod4 رو لایو داشتم ، یادش به خیر با بچه ها شبا جمع میشدیم کاد میزدیم خیلی حال میداد ، از اون به بعد دیگه هیچوقت همچین حسی نداشتم ! :|:(
ایشالا نسل بعد با Ghosts دوباره اون جو قدیمی درست بشه !
-----------------
گیمر تگت چی بود ؟
Ali the Storm

آخرین ویرایش:

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
داغ دل من رو تازه کردی ! :(
من 3-4 ساله که رو PSN کاد میزنم
ولی یکی از بهترین دوران COD رو با cod4 رو لایو داشتم ، یادش به خیر با بچه ها شبا جمع میشدیم کاد میزدیم خیلی حال میداد ، از اون به بعد دیگه هیچوقت همچین حسی نداشتم ! :|:(
ایشالا نسل بعد با Ghosts دوباره اون جو قدیمی درست بشه !

آره واقعا عالی بود !
گیمر تگت چی بود ؟

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
اخرین بروز رسانی cod امد که بیشتر به مولتی ربط پیدا میکنه که شامل رفع باگ و امکانات جدید وتغییراتی در بخش زامبی به وجود امده است.:bighug:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان میدونم تاپیکو از تو تابوت از زیر دو تن خاک کشیدم بیرون ولی سوال مهیم دارم:d
1-ارور the game is no loger avaible یعنی چی؟
2- لیگ تو اینبازی چیه؟:d :d

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
کال انلاین

دوستان میدونم تاپیکو از تو تابوت از زیر دو تن خاک کشیدم بیرون ولی سوال مهیم دارم:d
1-ارور the game is no loger avaible یعنی چی؟
2- لیگ تو اینبازی چیه؟:d :d

سلام دوستان ببخشید اول به خدا ما بچه نیستیم 29-30 سالمه خوب شاید عدهای بگن حالی بستن هم حدی داره ولی من شاید حود20 سال هست گیم کار میکنم از 16 سالگی خوب با پیسی شروع کردم قبلشم بنا به کار پدرم کمودر 64 امیگا 500 --1000--2000-سگا --و.....تا زمانیکه پیس گرفتم و خوب شغلم هم مربوط به همین شد که تو پروفایلم هست 1 سال تقریبا پیش من کنسول خریدم وارد این دنای لایو از همون روز اول شدم -خوب به لطف اساتید پیشرفت کردیم ما گیم نت داشتیم کانتر و انریل و.....به هر حال ولی الان مثلا توی این بازی خوب به گفته دوستان اومدیم ولی هر جا هر بار میخوایم بازی کنم یا لطفشون کلمات جالبی هست که برای من متاهل جالب نیست--میندازنمون بیرون یا میگن اهان یه اسکل گیر اوردیم بیاین حالشو بگیریم به خاک داداشم اگه دروغ بگم -هرچی هم که با همین تعداد دوست های محدود میایم بازی کنیم --اروری که دوستمون گفت میده no longer...evalable --اگه ما ایرانی ها هوا همدیگرو نداشته باشیم خوب دیگه جای نا امیدی به خدا قسم تازه گاهی پابلیک که بازی میکنم کلی هم هوای مارو خارجی داره بعد هموطنمون سریع کیکمون میکنه که نمیدونم حتما من مثل سیاه زحمم یا کلاسش میاد پایین.--به هر حال اینم miladmaxpayne اگه قابل دونستید اصلا اندازه شما دوستان بودم مارم راه بدبد ببنید اینقدر ناراحت شدم که حاضر شدم با کوچیک کردن خودم اینجا اینارو بگم.در پناه خدا.

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53
سلام.

امروز یادم اومد هنوز کنسولم یک ماه گلد داره. بعد از کلی وقت اومدم لایو بازی کنم، دیدم انگار تا کسی رو ادد نکرده باشم کسی رو برا بازی پیدا نمیکنم. لطفا ادد کنید.

SADR4

انشالله بعد از این هم رو اکانت اصلیم.

Sadra Compiler

راستی برای این که الان کسی رو تو بازی پیدا نمیکنه، نمیخواد پورت خاصی رو تو مودم forward کنم؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
سلام.

امروز یادم اومد هنوز کنسولم یک ماه گلد داره. بعد از کلی وقت اومدم لایو بازی کنم، دیدم انگار تا کسی رو ادد نکرده باشم کسی رو برا بازی پیدا نمیکنم. لطفا ادد کنید.

SADR4

انشالله بعد از این هم رو اکانت اصلیم.

Sadra Compiler

راستی برای این که الان کسی رو تو بازی پیدا نمیکنه، نمیخواد پورت خاصی رو تو مودم forward کنم؟

اون که کسی رو پیدا نمی کنه یا مشکل از نت شماست و پینگت بالاست یا سرچ رو رو حالت any نزاشتی ......وگرنه باید پیدا کنه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر