COD: Black Ops II | XBL

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
واسه آنلاین بازی کردن باید مپ niketown 2025 رو با حجم حدودا 120 مگابایت دانلود کنی.البته بعضیاهم دانلودش نمیکنن و میرن تو بازی ولی من توصیه میکنم دانلودش کنی چون خیلی مپ باحالیه مخصوصا hardpoint ش.
میتونم آفلاین دان کنم ؟لینکی موجوده؟

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
قوی ترین کلن الان میشه گفت cz تموم لیدر ها جمع شدن این کلن رو تشکیل دادن8-|
gt:king reza360[/QUOTE
لطفا با امار حرف بزنید سی زد کجاش قویه سی زد کلن قدیمیه خیلی لیدر ها هستن که اصلا تو سی زد نیستن سیزد هیچ کلن مچی هم نمیده بس از لحاظ قوی بودن در اخر های جدول قرار داره چرا کلن هایی رو نمیگی که کلن مچ زیاد دادن و بردن مثل هکس و دلتا یا بلیز بنظر من قویترین کلن های ایران این 3 تا کلنن چون واقعا اعضای این کلن ها تو لابی ها هستن وبازی هاشون خوبه و تقریبا همه ی کلن مچ هاشون رو بردن ک سی زد فقط ادعاست و هیچ کلن مچی هم نمیده.
اولا Cz ممبرهاش بيكار نيستن كه بخوان همش لايو باشن چون سن بچه ها بالاس و كاروزندگي دارن و دوما كلمه اداعا رو متوجه نميشم؟ايا كلن AmazzinG و Marshal درمدرن ٢ اواخرش و كل مدرن٣ رودستمون كسي بود؟حالا تركيب اين دوكلن ديگه...ودر اخر تابستان امسال كلن Cz كلن مچ بازي ميكنه وبه شخصه اگر حتي يدونه بازي كه احتمالش 0 درصده ببازه 40000 ماكروسافت پوينت بهش ميدم و درضمن اين اخرين تابستان كلن هست چون اين كلن از cod بعدي به احتمال زياد psn ميره.

major72

کاربر سایت
Jun 29, 2015
1
سلام دوستان من یک سوال داشتم
من آنلاین advance war رو بازی کردم و اصلا خوشم نیومد الان بین نسخه های دیگه برای آنلاین بازی کردن کردم نسخه رو بچه ها خودمون بیشتر بازی میکنن و طرفدار داره ؟؟

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
اولا Cz ممبرهاش بيكار نيستن كه بخوان همش لايو باشن چون سن بچه ها بالاس و كاروزندگي دارن و دوما كلمه اداعا رو متوجه نميشم؟ايا كلن AmazzinG و Marshal درمدرن ٢ اواخرش و كل مدرن٣ رودستمون كسي بود؟حالا تركيب اين دوكلن ديگه...ودر اخر تابستان امسال كلن Cz كلن مچ بازي ميكنه وبه شخصه اگر حتي يدونه بازي كه احتمالش 0 درصده ببازه 40000 ماكروسافت پوينت بهش ميدم و درضمن اين اخرين تابستان كلن هست چون اين كلن از cod بعدي به احتمال زياد psn ميره.
عمو جون کلاس چندی؟؟

آخرین ویرایش:

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
شما همه وضعتون خرابه این یارو که کلن cz , hex و قوی میدونه.... من خودم کلن cz رو قبول دارم چون هم بازی شون خوبه هم حرف اول یعنی(تجربه) دارن یا علی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر