Killzone Mercenary

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من یه مشکلی تو کنتراکت ها دارم ... مرحله 8 ... کنتراکت دوم ... اخرش که باید بدون دیده شدن خارج بشی ... هر کاری میکنم نمیتونم ردش کنم چی کار باید بکنم ...

• Like
Reactions: Sega_genesis

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
من یه مشکلی تو کنتراکت ها دارم ... مرحله 8 ... کنتراکت دوم ... اخرش که باید بدون دیده شدن خارج بشی ... هر کاری میکنم نمیتونم ردش کنم چی کار باید بکنم ...

فکر کنم باید ghost vanguard میگرفتی:-/ اینجوری میتونی اون تیکه رو رد کنی .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خبر جدید
بازی Killzone Mercenary که از بازی های شوتر اول شخص پرطرفداری است که برای پلتفرم PS Vita عرضه شده است با آخرین به روز رسانی که برای آن منتشر شده است بر روی PlayStation TV نیز قابل بازی خواهد بود. این در حالی است که PlayStation TV، محصول جدید خانواده PlayStation، تا ۱۲ ساعت آینده عرضه خواهد شد.

مطابق انتظارات، PlayStation TV به بازیکنان این امکان را می دهد که از کنترلرهای DualShock 3 و DualShock 4 خود برای انجام بازی ها استفاده کنند. Guerilla Cambridge عنوان کرده است که برای ایجاد تعادل در هر دو دسته تلاش خود را انجام داده اند تا هیچ یک بر دیگری برتری و رقابتی نداشته باشد.
علاوه بر سازگاری با PS TV، در به روز رسانی ۱٫۱۱ به بازخوردهای بازیکنان نیز پاسخ داده شده و به بازی قابلیت شروع مجدد از checkpoint نیز اضافه خواهد شد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا پیشرفت خود در وسط مأموریت ها را ذخیره کرده و در زمان دیگری به ادامه بازی بپردازند.

• Like
Reactions: Sherytto

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها یه سوال. من الان بازی رو به آخرین آپدیت یعنی 1.11 به روز کردم ولی توی سینگل پلیر موقعی که چند تا هلگاست میان و میخوای بکشیشون یه نمه فریم فریم میشه . برای همه اینجوریه؟؟؟ :-/ چرا رفعش نکردن تا حالا؟

بعد یه سوال دیگه، یه توضیحاتی راجع به این DlC که اومده (botzone) میخوام بدونم. که کلا چیه؟؟؟

ممنون

• Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من تشکر می کنم از این که انقدر فعالین بچه ها. جواب بدید دیگه خب سوالاتمونو. :d

من بازیو تموم کردم. واقعا یه بازیه انحصاریه عالی بود. نسبت به Resistance : Burning Skies که سال قبلش اومده بود به طرز وحشتناکی بهتر بود. موزیکش تو 3 4 مرحله ی آخر که می ترکونه. گیم پلی عالی و روون. واقعا در حد نسخه ی کنسولی بود.:d
اینم یه خبر هست که تو جشن 10 سالگیه کیلزون، کارگردان کیلزون 3 راجع به نسخه ی ویتا گفته. امیدوارم این تعریف و تمجیدا دوباره باعث بشه بازیای انحصاری قوی ای رو روی ویتا ببینیم. :x

• Like
Reactions: Sherytto

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان چند سوال مهم...
من ویتام ریجن یک هست و اکانتمم ریجن آمریکا یا همون یک.بازی کیلزون بصورت کد قابل دانلود رو میخوام بخرم ریجن دو هست.بخوام آنلاینشم بزنم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
و اینکه...
رو یه ویتا چند اکانت میشه داشت؟
بعدم اینکه کد دانلودی بازی رو چند دستگاه میتونه فعال باشه؟
آخرین ویرایش:
  • Like

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
دوستان چند سوال مهم...
من ویتام ریجن یک هست و اکانتمم ریجن آمریکا یا همون یک.بازی کیلزون بصورت کد قابل دانلود رو میخوام بخرم ریجن دو هست.بخوام آنلاینشم بزنم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
و اینکه...
رو یه ویتا چند اکانت میشه داشت؟
بعدم اینکه کد دانلودی بازی رو چند دستگاه میتونه فعال باشه؟
روی ویتا مثل PS3 یا PS4 نمیشه چند اکانت داشت و روی هر مموری فقط میشه یک اکانت ایجاد کرد.از یک کد هم فقط میشه یکبار استفاده کرد نه بیشتر.
برای دانلود بازی ریجن دستگاه اهمیت نداره ولی ریجن اکانت مهمه.
نمیتونی از کد بازی کیلزون ریجن 2 برای اکانت ریجن 1 استفاده کنی و حتما باید بازی هایی که دانلودی هستند ریجن اکانت و ریجن بازی یکی باشه.

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سونی خالی بند تو خود بازی نوشته رم 8
اخه فکر کنم اوایل حجم اپدیت بالا بوده دقیق یادم نیست ولی حرف شما درسته اپدیت های اولیه به دلیل حجم بالا شون توی رم 4 گیگ جا نمیشده ولی به مرور زمان حجم اپدیت هارو هم کاهش دادن .
جالبیش اینجاست موقعی که میری از استور دانلودش کنی تو توضیحاتش نوشته باید رم 8 گیگ به بالا داشته باشی:|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا بازیش محشر بود من دیروز روی هارد تمامش کردم ولی عجب داستان قوی داشت اینجاست که میگن همه چیز فقط پول پوللللللللللللل
الان بیشنم تروفی بگیرم>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر