راهنمایی در بازی SLEEPING DOGS

djfafa

کاربر سایت
May 29, 2009
2
دوستان من اون قسمت از بازی مشکل پیدا کردم که باید دوربین مخفی رو هک کنیم و پسورد رو به دست بیاریم لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان من اون قسمت از بازی مشکل پیدا کردم که باید دوربین مخفی رو هک کنیم و پسورد رو به دست بیاریم لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

چهار تا عدد شانسی وارد کن(با هم تفاوت داشته باشن)
اگه سبز شد جاش درسته. اگه زرد شد توی یکی از این چهار تا جا باید باشه ولی جاش رو درست نزاشتی. اگه قرمز شد اون عدد کلا نیست توی 4 تا جای خالی و دیگه نزنش. با 3-4 بار عدد عوض کردن معمولاً باز میشه

hosein37

کاربر سایت
Mar 24, 2013
2
سلام .اقا من تو pcبازی میکنم اون جا وقتی با دوستت میری یه جایی وقتی یاد میگیری بزنی او یارو که دوستتو می زنه چه جوری میمیره؟ خواهش بگین

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام .اقا من تو pcبازی میکنم اون جا وقتی با دوستت میری یه جایی وقتی یاد میگیری بزنی او یارو که دوستتو می زنه چه جوری میمیره؟ خواهش بگین

f بزن بگیرش. بعد ببرش کنار در کرکره ای که بالاش داره نور قرمز میزنه. بعد f بزن دوباره. میترکونتش:d

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام.احتمالا کرک خرابه یا سر بازی موس خراب میشه!

مگه همون اولش رو نمیگی که با jackie میری تا به وینستون معرفیت کنه؟ بعد یکیشون jackie رو میبره پشت پیشخوان مغازه و میزنتش و تو باید 7-8 تا دیگه رو بزنی بعدم اونیکی رو که داره jackie رو میزنه؟
همین اگه باشه که باید ببریش جلوش پیشخوان مغازهه و f بزنی تا در کرکره ای رو تو سینش فرو کنه:)

سر بازی موس خراب میشه کدومه برادر من؟:| ضمناً اصلاً کرکی نیست. همینجوری نصبش میکنی میری توی بازی همه چی خوبه

sorena_5050

کاربر سایت
Apr 12, 2013
5
دوستان من تو این مرحله گیر کردم
همون مرحله ست که اماندا رو می بری کلاس کنگ فو
اولش میگه shift بگیر تا رو استاد زوم کنه بعدش پیغام تو عکسو میده ولی من نزدیک هر کدوم که میشم و left click میزنم دوباره میگه shif بگیر
باید چیکار کنم؟؟؟؟ چند روزه تو این مرحله موندم
ممنون میشم کمک کنید

fhf2sze9wdz2jdldjdbg.jpg

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان من تو این مرحله گیر کردم
همون مرحله ست که اماندا رو می بری کلاس کنگ فو
اولش میگه shift بگیر تا رو استاد زوم کنه بعدش پیغام تو عکسو میده ولی من نزدیک هر کدوم که میشم و left click میزنم دوباره میگه shif بگیر
باید چیکار کنم؟؟؟؟ چند روزه تو این مرحله موندم
ممنون میشم کمک کنید

shift رو بگیر و وقتی میخوای لگد بزنی جهت یارو رو هم بگیر. مثلاْ میخوای سمت چپی رو بزنی. همینجوری که روت به سمت استاده و shift رو گرفتی به سمت چپیت نزدیک شو و همزمان با گرفتن a کلیک چپ کن

sorena_5050

کاربر سایت
Apr 12, 2013
5
shift رو بگیر و وقتی میخوای لگد بزنی جهت یارو رو هم بگیر. مثلاْ میخوای سمت چپی رو بزنی. همینجوری که روت به سمت استاده و shift رو گرفتی به سمت چپیت نزدیک شو و همزمان با گرفتن a کلیک چپ کن

باور کن 100 بار این کارو کردم جواب نداد
shift میگیرم میرم نزدیک یکیشون(مثلا چپی) هم shift گرفتم هم A تا میخوام کلیک چپ کنم دوباره میگه shift بگیر و از اول!!!
همه مراحل tran و تموم کردم این مرحله لعنتی مونده
چیکار کنم؟؟؟

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
باور کن 100 بار این کارو کردم جواب نداد
shift میگیرم میرم نزدیک یکیشون(مثلا چپی) هم shift گرفتم هم A تا میخوام کلیک چپ کنم دوباره میگه shift بگیر و از اول!!!
همه مراحل tran و تموم کردم این مرحله لعنتی مونده
چیکار کنم؟؟؟

فکر نمیکنم کار دیگه ای بشه کرد. راهش همینه. با شیفت و a برو طرفشون و لگد بزن بهشون چند بار تا ازت شکست بخورن دیگه;)

sorena_5050

کاربر سایت
Apr 12, 2013
5
فکر نمیکنم کار دیگه ای بشه کرد. راهش همینه. با شیفت و a برو طرفشون و لگد بزن بهشون چند بار تا ازت شکست بخورن دیگه;)

ممنون ردش کردم، وقتی می خوای ضربه بزنی باید SHIFT رو ول کنی

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
برای من یه مشکل عجیب پیش میاد، اینکه وقتی ت. ماشین هستم خود به خود گاز میده وقتی هم پباده خودش میره جلو، حتی تو منو هم که میرم همش میره بالاو انگار که جهت بالا رو نگه داشته باشی!
کسی این مشکل براش پیش اومده؟ باید چیکار کنم؟ ممنون میشم جواب بدین

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
ممنون ردش کردم، وقتی می خوای ضربه بزنی باید SHIFT رو ول کنی---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:17 PM ارسال شده بود ----------سلام دوستانبرای من یه مشکل عجیب پیش میاد، اینکه وقتی ت. ماشین هستم خود به خود گاز میده وقتی هم پباده خودش میره جلو، حتی تو منو هم که میرم همش میره بالاو انگار که جهت بالا رو نگه داشته باشی!کسی این مشکل براش پیش اومده؟ باید چیکار کنم؟ ممنون میشم جواب بدین
با دسته بازی میکنی؟اگه نه wت گیر نیست یه کم؟من یه مدت اسسین با دسته بازی میکردم همین مشکلو داشتم که به خاطر زیاد دکمه رو نگه داشتن خراب شده بود و همش خودش میرفت جلو

sorena_5050

کاربر سایت
Apr 12, 2013
5
با دسته بازی میکنی؟اگه نه wت گیر نیست یه کم؟من یه مدت اسسین با دسته بازی میکردم همین مشکلو داشتم که به خاطر زیاد دکمه رو نگه داشتن خراب شده بود و همش خودش میرفت جلو

نه، با کیبورد بازی می کنم، آخه فقط تو این بازی مشکل دارم، اونم بعضی وقتا. کرک یا آپدیت بریزم به نظرت مشکل حل میشه؟

crazy game

کاربر سایت
May 9, 2013
2
........

سلام
من هم تو pc که بازی میکنم همون اول بازی که میرم لباس بخرم دیگه تکون نمیخوره و سرجاش وای میسه
یکی از دوستانمون گفت بارد یه کرک معتبر پیدا کنم کسی داره لینک به من بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدبد

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:01 PM ارسال شده بود ----------

دوستام تروخدا یکی کمک کنهههههههههههه
کسی کرک معتبری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر