Outlast | PC

news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:
Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4
تاریخ انتشار:
September 4 2013

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

اولين بازي اين استوديو به نام Outlast در تابستان 2013 به صورت انحصاري براي PC عرضه مي شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
نه بابا
خیلی هم ارزش دانلود داره درحد نسخه اصلی اشکمو در اورد :((
به نظر خودم اصلا این بازی ارزش نصب کردنش رو هم نداره نمیخوام بازیو خراب کنم
تنها کاری که میکنی فرار کردنه ! هی میری در یجارو باز میکنی یه چی سکتت میده دوباره در میری ! هیچ پایانیم نداره ! حداقل باید یه وسیله ای برای مقابله میزاشت ولی محدود ! یعنی یه میله هم نمیتونه برداره ؟؟؟؟
یه بازیه کاملا بیهوده

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
تنها کاری که میکنی فرار کردنه ! هی میری در یجارو باز میکنی یه چی سکتت میده دوباره در میری ! هیچ پایانیم نداره ! حداقل باید یه وسیله ای برای مقابله میزاشت ولی محدود ! یعنی یه میله هم نمیتونه برداره ؟؟؟؟
یه بازیه کاملا بیهوده

نو آوری به همین میگن دیگه...;;)بنظرم اگر اول شخص نبود به هیچ وجه ترسناک نبود...همین محدودیت باعث ترسناک شدنش شده...

تو تاریکی قایم شو بعد آروم مسیر راهرویی که اومدی رو برو تا یک آسانسور برسی که کلید می خواد همونجا یک کانال کولر هست که اگه ازش بالا بری میرسی به سمت دیگه راهرو. بعد مستقیم همون راهرو رو برو که یک کمد مانند جلوی در هست سعی کن سریع بزنیش کنار کمد رو وارد راهرو بعدی شو مستقیم برو که دوباره به یک کانل کولر می رسی:d

من ازون دریچه رفتم اون سمت و بازی سیو شد..حالا دوتا اتاق هست که هردوتاشون به دستشوئی ختم میشن و همون راهروئی که شما میگی..آخره راهرو یه جسم قرمز هست که میشه هلش داد ...همونو میگی هل بدم؟؟؟ تامیام دست به کارشم دکتره میاد پاره میکنه منو:d

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
یه بازیه کاملا بیهوده
اصلا هدف این بازی مبارزه نیست و هدف فرار کردنه. شخصیت بازی یه آدم معمولی که نباید هم یهو بشه قاتل و مبارز! بحث اینکه حتی یه میله هم برنمیداشت بخاطر اینکه بازهم یه فرد معمولی بود و ترس شدید فرد!
یکی از بهترین بازی های سال من بود...

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
من ازون دریچه رفتم اون سمت و بازی سیو شد..حالا دوتا اتاق هست که هردوتاشون به دستشوئی ختم میشن و همون راهروئی که شما میگی..آخره راهرو یه جسم قرمز هست که میشه هلش داد ...همونو میگی هل بدم؟؟؟ تامیام دست به کارشم دکتره میاد پاره میکنه منو:d
خب یک کم وقت تلف کن :dبرو قائم شو از پشت سرش بعد برو در رو باز کن. بعد بدو برو سمت کانال کولر:d

Demon78

کاربر سایت
Feb 6, 2014
35
نام
محمد
یکی از دوستان تو صحفه های قبل گفته بود

کی فکرشو میکرد کریس والکر شخصیت مثبت باشه؟ والا تا جایی که شنیدم همش میوفته دنبالت و آخرشم والرایدر میاد نابودش میکنه. کجاش مثبته

منون میشم یه نفر توضیح بده

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
خوب منم بازی رو شروع کردم 2 -3 ساعتی بازی کردم به اون ترسناکی که دوستان میگفتن نبود تقریبا بعد 20 دقیقه ادم به جوش عادت میکنه میشه حدس زد چه اتفاقای قراره بیوفته چندان نمیترسه ادم
ولی بازی بشدت معتاد کنندست با اینکه اصلا اسلحه ایی تو بازی وجود نداره و خودتی و یه دوربین فقط
این بازی ترسناک تره یاAmnesia?

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
خب منم تمومش کردم ! البته فقط خودشو , Whistleblower مونده !
گیم پلیش عالی و در عین حال ساده , داستانشم محشر ...

یکمی پایانش مبهم بود !
تو اینترنتم سرچ زدم که موضوع واسم روشن بشه , که بدتر پیچیده شد ! :-b
Miles شخصیته اصلی , آخر کار میمیره ! قبل از مردنش Walrider اومده تو بدنش , تنها دلیله اینکارش هم مردن Billy Hope بوده !!!
پس منطق میگه وقتی Miles هم بمیره , Walrider میره تو یه جسم دیگه ! یکی که زنده باشه ...
تو اینترنت زده بود Miles زندست , درصورتی که آخر کار گرفتنش رگباره گلوله !!! :d

این بازی ترسناک تره یاAmnesia?
جفتشون عالین !
به شخصه از همین Outlast خوشم میاد !
Amnesia همینه , اما نکته اینجاست که فقط خودتی و Walrider !!! :d

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان این بازی رو سیستم پایینی مثل این با تنظیمات پایین اجرا میشه؟
Ram 4gb
Cpu amd x2 250
Vga 7600 gforce 512mb

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر