R.A.W - Realms of Ancient War | PC

633398_214749_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: WizarBox
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: Action/Roleplaying
Platforms: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: October, 31, 2012​

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website​

GameSpot​

بخش 3) توضیحات:

در بازی R.A.W REALMS OF ANCIENT WAR شما به صورت مداوم باید حضور داشته باشید.شما در این بازی میهب ترین و سحر آمیر ترین قدرت ها را در اختیار قرار دارید.قدرت های پادشاهی به شما قدرت مانور بالایی را خواهد داد.از این سمت به خوبی استفاده نماید. در طول جنگ، برخی از مهیب ترین دشمنان خود خواهید دید، هنگامی که ضعیف شدند به خوبی از قدرت ذهنی خود و داشتن استراتژی های پیشرفته بهره ببرید.از این فرصت برای کنترل آنها استفاده نمایید
.پا بلند ها و دیگر هیولا های این بازی فوق العاده خطرناک هستند و این هوش مصنوعی می تواند برای گیمر مشکل آفرین باشد.ژانر این بازی اکشن است. بازی اکشن(به انگلیسی: Action Game) سبکی در بازی رایانه‌ای اطلاق می‌شود که روش اصلی پیشروی در بازی از طریق فعالیت‌های فیزیکی شخصیت بازی باشد و بیشتر بر پایه زد و خورد با سلاح‌های سرد و گرم یا مشت و لگد طراحی شده‌اند. دویدن و جست‌وخیز از یک سو به سوی دیگر، رفتن به مکان‌های ناشناخته و کشف اسرار پشت درهای بسته، زد و خوردهای مهیج و گهگاه نفس‌گیر، همه و همه از ویژگی‌های بارز این سبک بازی‌ها محسوب می‌شوند و خود زیر گروه‌هایی همچون بازی مبارزه‌ای، تیراندازی اول شخص، تیراندازی سوم شخص، بازی‌ اکشن دوبعدی، بازی‌ اکشن سه‌بعدی، بازی اکشن-ماجراجویی، بازی‌ اکشن کمدی، بازی‌ اکشن سه‌بعدی از دید سوم شخص و پلتفرمر تقسیم می‌شود. در این‌گونه بازی‌ها غالبا شخصی در بازی قرار دارد و با روش‌های مختلف با دشمنان مبارزه می‌کند و در انتهای مرحله با غولآخر که قویتر از دیگر دشمنان است روبه‌رو می‌شود و بعد از کشتن غول به مرحله بعدی می‌رود.از تم‌های اصلی این بازی‌ها وجود جان(یا سلامتی) است به نحوی که با اتمام آن شخص می‌میرد.

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
باکس شاتش ناخود آگاه من رو یاد ترین انداخت. کاملاً هم بی ربطه...
باید دانلود کنم تا یه نظر بدم.و..

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
امتیازات نسبتا پایینی از اکثر سایتهای بازی گرفته و الان که متا رو نگاه میکردم میانگین امتیازاتش 51 شده...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من یه مقدار بازیش کردم. بدک نبود. گرافیکش چنگی به دل نمی زد.
تا Torchlight 2 هست فعلا اصلا نرید سراغش که حالتون رو به هم میزنه. :D
در نبود یه RPG ایزومتریک می تونه وقت پر کن باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر