Bayonetta 2 | Wii U

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
خدا کنه بازی فروش خوبی بکنه که این شاهکار سازها به حقشون برسن...
خدا می دونه کی دوباره یه همچین شاهکاری ساخته بشه . واقعا نکته ی منفی این بازی از دیدگاه Gamespot درسته

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
همچنان نمیتونم این حرفتو درک کنم من :D
نمراتش هم که الان اومدن رسما ترکونده همه رو :D
من سال دیگه به خاطر همین بازی میخوام وی یو بگیرم :| (البته دلیل اصلیش زلدا ست ولی فعلا همین :D)

والا منم نمیتونم درک کنم چطور میشه از چنین چیزی آدم خوشش بیاد؟! اونم تا این حد!
به هر حال نوش جون تمام کسایی که بازیش میکنن:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
http://www.amazon.ca/gp/bestsellers/videogames/ref=sv_vg_0
در حال حاضر Bayo 2 پر فروش ترین بازی در آمازون کاندا هست.
foi652ivcxqn5z3rx0h2.png

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
v49dgsnkcrfnjicqtx59.png

چند ساعت پیش Kyle Bosman توییت کرده بود که Byonetta 2 در Target تموم شده.
خیلی ها هم توی توییتر گفتن که به سختی تونستن بازی رو تهیه کنن و در اکثر فروشگاه ها پیدا نمی شه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
متاسفانه این Sold Out شدن ها زیاد خوب به نظر نمی رسه.خیلی ها می گن که بعضی جاها حتی توی قفسه هم نذاشتن بازی رو,پیدا کردن بازی واقعا سخت هست از قرار معلوم و درن نهایت هر فروشگاه 6 تا کپی بیشتر نداره که سریع تموم می شه.
به نظر می رسه نینتندو یکم بیشتر از تعداد پیش خرید شده ها برای هر خرده فروشی فرستاده.
از اون طرف تبلیغات الان Nintendo برای بازی یکم عجیب به نظر می رسه وقتی که بازی رو به زور باید پیدا کرد.به عنوان مثال توی Nintendo Life تبلیغات بازی هست,2 تا تریلر هم بعد از اومدن بازی دادن برای امتیازات بازی که چه بازی خوفی هست و برید بخریدش:|

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ای بابا
این چه شکل بازاریابیه دیگه؟؟!!
منم از سایت پلی آسیا سفارش دادن برام.گفته حدود یه هفته فرستادنش طول میکشه!!جریان چیه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
داخل neogaf و reddit هم خیلی ها میگن یا بازی رو پیدا نکردن تو فروشگاه ها یا بزور پیدا کردن :d
یه نفر توی رددیت میگفت بعد از 3-4 ساعت گشتن توی یه مغازه گیم استاپ بازی رو پیدا کرده،اون مغازه هم کلا 2 تا بایونتا 2 براش مونده بوده :| :d
+
امیدوارم بازی حداقل دوروبر 1.5-2 ملیون نسخه بفروشه :)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
متاسفانه این Sold Out شدن ها زیاد خوب به نظر نمی رسه.خیلی ها می گن که بعضی جاها حتی توی قفسه هم نذاشتن بازی رو,پیدا کردن بازی واقعا سخت هست از قرار معلوم و درن نهایت هر فروشگاه 6 تا کپی بیشتر نداره که سریع تموم می شه.
به نظر می رسه نینتندو یکم بیشتر از تعداد پیش خرید شده ها برای هر خرده فروشی فرستاده.
از اون طرف تبلیغات الان Nintendo برای بازی یکم عجیب به نظر می رسه وقتی که بازی رو به زور باید پیدا کرد.به عنوان مثال توی Nintendo Life تبلیغات بازی هست,2 تا تریلر هم بعد از اومدن بازی دادن برای امتیازات بازی که چه بازی خوفی هست و برید بخریدش:|

این undership شدن کاملا تقصیر نینتندو نیست :D

ببین، فروشگاه ها مقدار نسخه هایی که میخوان دریافت کنن رو مشخص می کنن. مثلا فلان فروشگاه میاد به نینتندو میگه ما فقط (مثلا) 100 نسخه از بازی رو میخوایم. نینتندو هم همونقدر بهشون میده.
وقتی یوزربیس وی یو کم باشه (و تو این کیس، بازی هم مخاطب های کمی داشته باشه و یه بازی بزرگسالانه باشه)، فروشگاه ها قطعا نسخه های کمتری درخواست می کنن. برای همین بازی undership میشه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این undership شدن کاملا تقصیر نینتندو نیست :D

ببین، فروشگاه ها مقدار نسخه هایی که میخوان دریافت کنن رو مشخص می کنن. مثلا فلان فروشگاه میاد به نینتندو میگه ما فقط (مثلا) 100 نسخه از بازی رو میخوایم. نینتندو هم همونقدر بهشون میده.
وقتی یوزربیس وی یو کم باشه (و تو این کیس، بازی هم مخاطب های کمی داشته باشه و یه بازی بزرگسالانه باشه)، فروشگاه ها قطعا نسخه های کمتری درخواست می کنن. برای همین بازی undership میشه.
کلا Nintendo هم مقصر هست,وقتی توی فروشگاه ها به زور 6 تا نسخه پیدا می شه,این تبلیغات بازی برای چی هست؟که ملت تا فروشگاه ها برن,دست خالی برگردن؟:|

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سايت play-asia بعد از سالهااااااااااااااا (!!) بازي رو موجود كرد مال من ديروز فرستاده شده !!! ديگه ببينين وضعيت ناموجود بودن بازي تو بازار به چه شكل بوده كه سايت مرجعي مثل Play-asia الان بازي هاش بهش رسيده !!!
خيلي حيفه به خدا...
حالا اگه يه بازي ديگه بود كه هر سال همون بازي پارسالش رو تحويل مردم مي داد ، بدون هيچ نوآوري ، فروشش ميليوني ميشد....
واقعا صنعت بازي داره به كجا ميره ؟!فك كنم ديگه بايد يواش يواش از دنياي بازي خداحافظي كنم ، كلا چي بود و چي شده ...
واقعا اگه پلاتينيوم گيمز و ninja theory و استديوهاي داخلي نينتندو نبود الان ما بايد چيكار مي كرديم؟!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نسخه دیجیتالی مال اینجور موقع هاس دیگه:d
امیدوارم فروش بالایی داشته باشه. حیف که من خوشم نمیاد از بازیش.
فعلا باید پول نگه دارم برای SSB. امیدوارم اونم مثل نسخه 3ds بترکونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر