FIFA 13 l PS Vita

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بازی انلاین پس نیاز داره برای آنلاین بازی کردن یا مثل فیفای قبلی بدون نیاز به کد هست ؟

نه Online Pass Code نداره مثل نسخه قبلی.

انمیشن های بازیکنان فریمش هنوز از فریم خود بازی کمتره ؟
اره تا حدودی افت فریم داره اما چیزی نیست که خیلی اذیت کننده باشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان جان جدا از اینکه میگن با نسخه قبلی تفاوت چندانی نداره , میخوام بدونم کلا fifa 13 ارزش خرید داره یا نه ؟ چون من نسخه قبلی رو بازی نکردم .
از لحاظ گیم پلی و افت فریم و باگ و ... تو چه وضعی هست ؟
Gameplay که همونه ... زیاد اضافات خاصی نداره ....
افت فریم کمتره ... یک Patch هم داره که خریدین باید دانلودش کنید چون PerFromance کلی بازی رو بهبود میده
گرافیک بازی از نظر رنگ و Detail مقداری بهتره
کلا نخرید این بازی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رو ضرر نکردید همون Fifa Soccer فقط یه 13 زدن کنارش برای زیبای Cover بازی !

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
افت فریم کمتره ... یک Patch هم داره که خریدین باید دانلودش کنید چون PerFromance کلی بازی رو بهبود میده
کلا نخرید این بازی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رو ضرر نکردید همون Fifa Soccer فقط یه 13 زدن کنارش برای زیبای Cover بازی !

عجـــــب!
حالا این پچ پولیه ؟ حجمش چقدره ؟
یعنی کلا خبری از این سیستم جدید استپ کردن توپ که تو فیفا 13 کنسولی پیاده شده تو این نسخه نیست ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عجـــــب!
حالا این پچ پولیه ؟ حجمش چقدره ؟
یعنی کلا خبری از این سیستم جدید استپ کردن توپ که تو فیفا 13 کنسولی پیاده شده تو این نسخه نیست ؟
هیچ پچی پولی نیست ....
حجمش 20 مگ بود ... البته من قبل اینکه بازی کنم پچ رو نصب کردم ! نمیدونم قبلش چه خبر بوده
اطمینان ندارم ! دوستان باید بیشتر بدونن ! اما ما که چیزه زیاد جدیدی ندیدیم لول !

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
هیچ پچی پولی نیست ....
حجمش 20 مگ بود ... البته من قبل اینکه بازی کنم پچ رو نصب کردم ! نمیدونم قبلش چه خبر بوده
اطمینان ندارم ! دوستان باید بیشتر بدونن ! اما ما که چیزه زیاد جدیدی ندیدیم لول !
اینو بخرم یا نه
میخوام بازی بفروشم واسش
ارزش داره یا نه

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
اکثراً نظرات نسب به FIFA 13 vita منفی بوده...
من که با این اوصاف از خریدنش منصرف شدم (رو همون PC بازیش میکنم:d) ولی امیدوارم انقدر فروشش پایین باشه که EA sports واسه FIFA 14 vita یه تکونی به خودش بده....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آريا جان در مورد سرور ها هم توضيحي ميدي ميشه راحت آنلاين زد؟
آرمان جان كه توي اين مملكت اسلامي نيستن حسابشون با ما فرق ميكنه:d
من آخر نفهميدم اينو بگيرم يا ماست وانتد:(

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
والا تست نکردم انشالله فردا خبرش رو میدم چون الان دانلود رایگان شروع شده خیلی نمیشه روی این وضعیت حساب کرد :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینو بخرم یا نه
میخوام بازی بفروشم واسش
ارزش داره یا نه
اگهFifa Soccer قبلی رو داری که کلا نخر ! اشتباه ... الان که من بازی میکنم حس میکنم چیزی عوض نشده بیخودی پول دور ریختم !
اکثراً نظرات نسب به FIFA 13 vita منفی بوده...
من که با این اوصاف از خریدنش منصرف شدم (رو همون PC بازیش میکنم:d) ولی امیدوارم انقدر فروشش پایین باشه که EA sports واسه FIFA 14 vita یه تکونی به خودش بده....
اره نخر ! بلکه فروشه پایینش EA رو مجبور کنه یک اهمیت بیشتری به کنسولهای دستی بده
من 1 دستی رفتم بد نبود ... اما یکم لگ داشت بعضی موقعها ... کلا خوب بود .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون دوستان عزيزي كه در ميهن اسلامي عزيزمون هستن و بازيو گرفتن لطفا بيان در مورد سرورها توضيح بدن:d

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
منم گرفتم و تنها جیز این این بازی که منو خوشحال کرد سرورهای آنلاینشه که خیلی خوب شده و من تا الان سه دست بازی کردم مثل فیفا قبلی که وسط بازی آنلاین لگ میخورد و یا میپرید بیرون این اصلا اینجور نیست. در کل فرق دیگه ای نداشته گیم پلی همونه و گرافیک بازی هم شاید در حد 5 درصد بهتر شده

---------- نوشته در 06:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

اون دوستان عزيزي كه در ميهن اسلامي عزيزمون هستن و بازيو گرفتن لطفا بيان در مورد سرورها توضيح بدن:d
سرور های بازی خیلی خوب شده و شده مثل فیفا کنسول دیگه لگ نمیخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر