راهنمای خرید پلی استیشن 3

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام من میخوام یه ps3 slim بگیرم تقریبا همه چیز راجب خریدش میدونم به غیر یه چیزاونم اینه که چه شماره سریالیcech بگیرم چون چند مدل داره و میگن اخرین مدل cech بهتر از همس لطفا اگه کسی منضورم فمیدبهم بگه چه cech بگیرم ممنون
سلام قربان والا بعید میدونم کسی بتونه در این مورد به شما کمک کنه خیلی مدلای slim زیادن و کسی هم امار دقیقشون که کدوم مدل بهتره رو نداره شما سعی کن کنسولی که میگیری رو خوب چک کنی از لحاظ ظاهری تمیز باشه و از لحاظ باطنی هم ایراداتی مثل دور فن و داغ کردن و ضعیف بودن لنز بلوری و ... نداشته باشه اتفاقا این مدلای قدیمی slim هستن که حداقل تو ایران خیلی خواهان دارن چون قابلیت نصب cfw روشون فراهمه که هکه بهتری از hfw محسوب میشه و در کل ps3 چه مدل اسلیم و چه سوپر اسلیم همشون مدلای خوبین و خرابیشون پایینه مگر اینکه شانست بد باشه یا کنسولی که میگیری خراب بوده باشه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام من میخوام یه ps3 slim بگیرم تقریبا همه چیز راجب خریدش میدونم به غیر یه چیزاونم اینه که چه شماره سریالیcech بگیرم چون چند مدل داره و میگن اخرین مدل cech بهتر از همس لطفا اگه کسی منضورم فمیدبهم بگه چه cech بگیرم ممنون
شما اگر میگیری سعی کنید سری 2500 بگیرین اگر 2100 هم بود اوکی هست و فقط در حد چندماه فاصله تولیدشون با هم هست. اما سری 2000 پردازنده گرافیکیش 65 نانومتر هست اما سری 2100 و 2500 پردازنده گرافیکی 40 نانومتر داره.
SKU Models - PS3 Developer wiki

اگر هم مدلی که میخری هک شده هست تو برنامه وبمن میزان کارکرد دستگاه رو ببنید چند روزه :

PS3 - Console Total Powered On Time (WebMAN Mod 1.47.25.3+ feature)

البته اگر هارد دستگاه همون هارد فابریکی خود کنسول هم باشه و عوض نشده باشه هم میشه از طریق هارد میزان کارکرد رو متوجه شد. از طریق اتصال به سیستم و استفاده از برنامه هایی مثل crystal disk info یا HD Tune

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر