Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
داشتم در مورد کارهای استاد آلن مور فکر میکردم دیدم ایشون بسیار به غایت، یا همون گمبیت، علاقه دارن. مثلا در واچمن و وی، هردو، گمبیت به کار گرفته شده. خودتون میدونید که کدوم بخشها رو میگم...

• Like
Reactions: Sega_genesis

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته Alan Moore با وجود این که تمام کارهاش تأثیرگزار و خیلی از کاراشم واقعاً خوبن یه نقص بزرگ داره و اونم اینه که می‌خواد حتماً داستان به اون نتیجه‌ای که می‌خواد برسه. توی واچمن و V جفتش این مشکل وجود داشت.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
البته Alan Moore با وجود این که تمام کارهاش تأثیرگزار و خیلی از کاراشم واقعاً خوبن یه نقص بزرگ داره و اونم اینه که می‌خواد حتماً داستان به اون نتیجه‌ای که می‌خواد برسه. توی واچمن و V جفتش این مشکل وجود داشت.
منظورت چیه؟ :D این دیگه چه ایرادیه؟ :D هر نویسنده ای دلش میخواد داستان به اون نتیجه مد نظرش برسه! :D کار های BKV رو اگه بخونی چی میگی پس؟ :D

• Like
Reactions: che-jaleb

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
منظورت چیه؟ :D این دیگه چه ایرادیه؟ :D هر نویسنده ای دلش میخواد داستان به اون نتیجه مد نظرش برسه! :D کار های BKV رو اگه بخونی چی میگی پس؟ :D
ببین فرق داره با این که یه داستان به صورت طبیعی حرفشو بزنه یا کاملاً Forced شده. الان توی واچمن اون بخشی که Rorschach با اون روانپزشکه صحبت میکنه و روش تأثیر میزاره خیلی forced عه.:D یارو کارش همین بوده با کلی زندانی و دیوانه قبلاً صحبت کرده اینم خیلی چیز خاصی نگفت چی شد یهو یارو وا داد.:)) البته من خودم خیلی دوست دارم کاراشو، ولی این نقد بهش وارده.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
اسپویل spider geddon

رویداد Spider geddon هم تموم شد.رویداد خوبی بود ولی از پررنگ شدن مایلز خوشم نمیاد.صرفا به خاطر سیاهپوست بودنش این همه نقش مهم بهش دادن آخر هم که کار سولوس رو اون تموم کرد.مشکلی با سیاهپوست ها ندارم با این کارای الکیشون مشکل دارم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من کلاً event خوندن کار جالبی نیست. من شخصاً هیچ‌وقت کوچکترین حسی نسبت به eventها نداشتم. تک و توک فک کنم ایونت خیلی خوب داشته باشیم.:D

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
بتمن جدید چطوره ؟ batman joker ,batman who laughs همچین اسمی داره.
جدیدا شروع کردم داستان لانگ هالووین رو خوندم بهترین داستان بتمنه.
یه سری داره دی سی به اسم absolute داستان های ماندگار رو با بهترین کیفیت درست کرده کسی خریده ؟ هفتاد دلارن همه ولی خیلی کمن مجموعه بتمنش.

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
اقا جاتون خالی ، کتاب فروشی های فرنگ همه کمیک های جلد سخت omnibus دارن،از قیمت امازون به دلار یه بیست سی دلار بیشترن،یک دونه batman hush نسخه ویژه 15 سالگی خریدم،احتمالا فردا برم spiderman vs venom omnibus بخرم.
جای همه دوستان خالی و به امید ازادی و رسیدن به ارزوی های دیرینه خودمون..

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
دوستان کتاب و مجله کمیک و مصور
به زبان فارسی چیزی میشناسید که معرفی کنید؟
از کجا میشه پیدا کرد؟
البته خودت آشنا هستی با این سری ولی خیلی سالاره مخصوصا برای بچه های دهه 60. برخلاف ظاهرش صرفا کارتونی نیست و روی مسائل مهم سیاسی - اجتماعی دست میزاره. توی دو جلد تمام اپیزودها ترجمه و منتشر شده. من مجموعه کاملشو دارم:
92648_97427_normal.jpg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
البته خودت آشنا هستی با این سری ولی خیلی سالاره مخصوصا برای بچه های دهه 60. برخلاف ظاهرش صرفا کارتونی نیست و روی مسائل مهم سیاسی - اجتماعی دست میزاره. توی دو جلد تمام اپیزودها ترجمه و منتشر شده. من مجموعه کاملشو دارم:
92648_97427_normal.jpg
آخ تن‌تن!
بهترین کتاب مصور تاریخ!

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
ممنونم
این سری تن تن دارم چنتا جلد
بجز این دیگه ارزش نداره بخوای کمیک های ترجمه بگیری. چون مسئله سانسور در میون هست.

من نسخه الکترونیکی این کمیک رو چند سال پیش خوندم. با بقیه کمیک های سوپرهیرویی فرق داره. اگه هنوز نخوندی پیشنهاد میکنم:
Wanted_book_cover.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر