Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان از کجا کمیک بوک انگلیسی تهیه کنم؟

سایت های فروش چندساله درشون تخته شده
باید تو تورنت و اینا دنبالشون بگردی. کمیک‌های معروف راحت گیر میان تقریباً ولی اگه کاراکترای غیرمعروف‌تر(!) بخوای بخونی، باید یا خیلی بگردی یا اکانت دیجیتال بخری مثل Marvel Unlimited.

• Like
Reactions: DellaFonte

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این کمیک بوک های استاروارز داستاناشون اصلیه و به خود فیلما مربوطن یا نه؟بعد این کمیک بوک های canon چی هستن؟؟کدوماش خوب و مهمن واسه خوندن؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
wtbb_couv_296255.jpg

امروز وقت شد کامل تموم کنم.در کل بد نبود ولی از لحاظ داستانی ضعیف تر از CW1 بود به نظرم . بیشتر رو جنبه اکشن تمرکز کرده بودن.ulysses دوست داشتم بیشتر روش تمرکز کنن ولی شخصیت پردازیش یکم ضعیف کار شده بود. در کل کار خوب سرگرم کننده ای بود.
7/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
wtbb_couv_296255.jpg

امروز وقت شد کامل تموم کنم.در کل بد نبود ولی از لحاظ داستانی ضعیف تر از CW1 بود به نظرم . بیشتر رو جنبه اکشن تمرکز کرده بودن.ulysses دوست داشتم بیشتر روش تمرکز کنن ولی شخصیت پردازیش یکم ضعیف کار شده بود. در کل کار خوب سرگرم کننده ای بود.
7/10
مارول کلاً ۴ ۵ ساله فقط کراس اورای مسخره داره میده از نظر کیفیت کامیک با مارول دهه قبل کلی فاصله داره.

• Like
Reactions: Outer Heaven

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
5ttz_infinity-gauntlet-by-jim-starlin-1306917_1024x1024.jpeg

اینو من یکم با انتظارات بالایی رفتم سمتش ولی به شدت نا امید کننده بود. کل داستان و هدف تنوس واسه کارایی که انجام میده فوق العاده مسخره و بی منطق کار شده.اندینگش که خیلی بد و یه چیز سرهمی بود. این ادم وارلاک هم که بیش از حد OP و باهوش نشون داده بودن.یه سری کاراکتر ها هم کلا فرقی به حالشون نمیکرد که تو یه سری صحنه ها بیان. هیچ فرقی به حال داستان نمیکرد.کلا خیلی شلخته بود.
6/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این سری Venom از شماره‌ی ۱ دوباره شروع شده و عملاً یه جور ریبوت شده (مارول رسماً ریبوت نمیکنه، میاد سافت ریبوت میکنه). کسایی که علاقه‌مندن شروع کنن بخونن، خیلی المان‌های Horror داره و نویسندش آدم جالبیه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شروع کردم از هفته‌ی پیش نسخه‌های Daredevil فرانک میلر(نویسنده Sin City, The Dark Knight Returns, Batman Year One) رو خوندن.:D یه کتاب ۳ جلدی هست که توش همه‌ی نسخی که میلر روش کار کرده رو گرد هم آوردن. میدونستم میلر دیوونست، ولی واقعاً‌ انتظار نداشتم این نسخه‌ها انقد خوب باشن.:D جدی دیوانه‌کنندست این نسخه‌هایی که نویسندشون میلر هست.:D

• Like
Reactions: Outer Heaven

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شروع کردم از هفته‌ی پیش نسخه‌های Daredevil فرانک میلر(نویسنده Sin City, The Dark Knight Returns, Batman Year One) رو خوندن.:D یه کتاب ۳ جلدی هست که توش همه‌ی نسخی که میلر روش کار کرده رو گرد هم آوردن. میدونستم میلر دیوونست، ولی واقعاً‌ انتظار نداشتم این نسخه‌ها انقد خوب باشن.:D جدی دیوانه‌کنندست این نسخه‌هایی که نویسندشون میلر هست.:D
داستانهای نویسنده های دوران Vol.2 به مراتب خفنتر هستن (کوین اسمیت، برایان مایکل بندیس، اد بروبیکر و ...)
البته کاری که میلر با دردویل کرد (تبدیل یه هیروی درجۀ 3 به یه هیروی درجه 1) رو هیچ نویسنده‌ای با هیچ شخصیتی نکرد اما واسه جز 5 نویسندۀ برتر دردویل نیست اما Born Again یکی از 3 آرک داستانی برتر دردویله.
غیر از اینکه خود داستانهای میلر خفنن، نقشۀ راه همۀ نویسنده‌های بعدی هم محسوب میشه اما بعضی از بعدیها خفنترن :D
دوران دردویل اوج کار میلره، حتی خیلی بهتر از TDKR که خیلی بیشتر ازش اسم برده میشه.

• Like
Reactions: Daedalus

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
داستانهای نویسنده های دوران Vol.2 به مراتب خفنتر هستن (کوین اسمیت، برایان مایکل بندیس، اد بروبیکر و ...)
البته کاری که میلر با دردویل کرد (تبدیل یه هیروی درجۀ 3 به یه هیروی درجه 1) رو هیچ نویسنده‌ای با هیچ شخصیتی نکرد اما واسه جز 5 نویسندۀ برتر دردویل نیست اما Born Again یکی از 3 آرک داستانی برتر دردویله.
غیر از اینکه خود داستانهای میلر خفنن، نقشۀ راه همۀ نویسنده‌های بعدی هم محسوب میشه اما بعضی از بعدیها خفنترن :D
دوران دردویل اوج کار میلره، حتی خیلی بهتر از TDKR که خیلی بیشتر ازش اسم برده میشه.
فک کنم تنها کسی که تو این اسکیل موفق بوده یه کامیک درجه چندم رو بیاره تو مرکز توجهات، کلیرمونت بوده با X-Men. من البته هنوز شروع نکردم نسخه‌های کلیرمونت رو بخونم.:D دانلود کردم ایشالا هفته‌ی بعد استارت میزنم.:D

• Like
Reactions: sina_unl

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
فک کنم تنها کسی که تو این اسکیل موفق بوده یه کامیک درجه چندم رو بیاره تو مرکز توجهات، کلیرمونت بوده با X-Men. من البته هنوز شروع نکردم نسخه‌های کلیرمونت رو بخونم.:D دانلود کردم ایشالا هفته‌ی بعد استارت میزنم.:D
در مورد X-Men کیرمونت شدیداً مقیاس و دیدش رو بزرگ کرد و به واسطۀ همین کل دنیای کامیکها رو تغییر داد. یه جورایی پایه‌گزار بیگ آرک تو صنعت کامیک بود:D
X-Men قبل از کلیرمونت تو یه فضای تکراری گیر کرده بود و صرفاً یه ایدۀ reactive به فضای دوران خودش بود.
متأسفانه اکثر نویسنده‌های بعدی استعداد کلیرمونت رو نداشتن و فقط تعداد شخصیتها رو زیاد و زیادتر کردن تا اینکه نیاز به House of M به وجود اومد :D
میلر و کلیرمونت دو تا نویسندۀ مستعد بودن و خیلی خوش شانس بودن یه سکان شخصیتهایی بدستشون افتاد که دستشون رو برای تجربه‌گرایی باز می‌ذاشت.
همیشه می‌گن که TDKR و Watchmen شروع یه دوران فوق‌العاده بودن اما وقتی که به اتفاقهای دهۀ 70 نگاه می‌کنم، اون دو تا داستان در حقیقت پایان بخش یه دوران فوق‌العاده‌تر بودن
خیلی خوبه که می‌تونی با آرت‌های قدیمی کنار بیای :D

• Like
Reactions: Daedalus

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در مورد X-Men کیرمونت شدیداً مقیاس و دیدش رو بزرگ کرد و به واسطۀ همین کل دنیای کامیکها رو تغییر داد. یه جورایی پایه‌گزار بیگ آرک تو صنعت کامیک بود:D
X-Men قبل از کلیرمونت تو یه فضای تکراری گیر کرده بود و صرفاً یه ایدۀ reactive به فضای دوران خودش بود.
متأسفانه اکثر نویسنده‌های بعدی استعداد کلیرمونت رو نداشتن و فقط تعداد شخصیتها رو زیاد و زیادتر کردن تا اینکه نیاز به House of M به وجود اومد :D
میلر و کلیرمونت دو تا نویسندۀ مستعد بودن و خیلی خوش شانس بودن یه سکان شخصیتهایی بدستشون افتاد که دستشون رو برای تجربه‌گرایی باز می‌ذاشت.
همیشه می‌گن که TDKR و Watchmen شروع یه دوران فوق‌العاده بودن اما وقتی که به اتفاقهای دهۀ 70 نگاه می‌کنم، اون دو تا داستان در حقیقت پایان بخش یه دوران فوق‌العاده‌تر بودن
خیلی خوبه که می‌تونی با آرت‌های قدیمی کنار بیای :D
من عاشق آرت‌های قدیمی‌ترم اتفاقاً.:D آرت‌های الان یه حالت خمیری دارن نمیدونم به دلم نمیچسبن. آرتای قدیم خیلی کنتراست رنگا بالاست برای همین خیلی به دنیای فانتزی میخوره.:D کلاً توی داستانایی که خوندم اکثر داستانای محبوبم از کاراکترا مال دوران برنزی کامیکاس:Dاز اون مینی‌سری ولورین بگیر تا نسخ راجر استرن برای اسپایدرمن.:D بعدش که میایم توی دوران مدرن اکثر داستانا سعی میکنن الکی سیاه یا پیچیده شن بدون تعریف موتیف درست کاراکترا که اعصاب منو خرد میکنه.:D وای یاد حماسه‌ی کلون‌های اسپایدرمن میوفتم دیوانه میشم اصاً.:D

• Like

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا این دیردویل چقد داستان خوب داره.:D من تمام نسخه‌های Bendis و Brubaker رو خوندم، الانم دارم مال Waid رو میخونم.:D واقعاً از نظر حجم داستان با کیفیت خیلی سطحش بالاتر از کاراکترای دیگه‌ای بوده که تا الان خوندم. از یه نظر هم حسرت برم داشته که وقتی مارول اجازه میده Daredevil رو انقد نویسنده‌ها خوب ببرن جلو با دست باز، چرا به امثال X-Men و اسپایدرمن همچین اجازه‌ای داده نمیشه.:D تفاوت سطح کامیک‌های بعد OMD که اسلات نوشته با کامیک‌های Daredevil همون دوره در حد تفاوت فن فیکشن و نویسنده درست حسابیه.:D خدا لعنتت کنه مارول.:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر