امروز Dreamcast سیزده ساله شد...

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سگا چندسالی به زمان احتیاج داره تا برگرده اصن واسه همینه یه سری استودیو هایه امریکایی میخره الانم واسه همین اون تریلری که داد روش سرپوش گذاشته چون ریسک بزرگیه که بازی همه پسند نداشته باشی کنسول بسازی ولی نمیدونم چرا تمرکز این استودیو هاش میزاره رو سبک استراتژی حتی اگه برگرده خیلی دیر شده چون در برابر سونی حرفی برای گفتن نداره:| من حودم دریمکست خیلی دوس دارم اصن همین الان اگه گیر بیارم میخرم خیلی طراحی زیبایی داره خودم سونی فنم ولی هر بار این دستگاه میبینم میگم ایکاش بچه بودم کنار ps2 اینم داشتم ولی اون موقع از بین رفته بود8-|

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سگا چندسالی به زمان احتیاج داره تا برگرده اصن واسه همینه یه سری استودیو هایه امریکایی میخره الانم واسه همین اون تریلری که داد روش سرپوش گذاشته چون ریسک بزرگیه که بازی همه پسند نداشته باشی کنسول بسازی ولی نمیدونم چرا تمرکز این استودیو هاش میزاره رو سبک استراتژی حتی اگه برگرده خیلی دیر شده چون در برابر سونی حرفی برای گفتن نداره:| من حودم دریمکست خیلی دوس دارم اصن همین الان اگه گیر بیارم میخرم خیلی طراحی زیبایی داره خودم سونی فنم ولی هر بار این دستگاه میبینم میگم ایکاش بچه بودم کنار ps2 اینم داشتم ولی اون موقع از بین رفته بود8-|

باید وایساد و دید چیکار میکنه سگا
حتی یه کنسول بده با قیافه سگا جنسیس و سخت افزار نچندان قویی مثل wii هم روش بزاره یا wii u مطمعنا فروش خوبی خواهد داشت
فقط میمونه بازی ها که براش قراره بیاد که اون مهمه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
باید وایساد و دید چیکار میکنه سگا
حتی یه کنسول بده با قیافه سگا جنسیس و سخت افزار نچندان قویی مثل wii هم روش بزاره یا wii u مطمعنا فروش خوبی خواهد داشت
فقط میمونه بازی ها که براش قراره بیاد که اون مهمه
اتفاقن ملاک برتری سگادریمکست همون قدرتش اون سونیک ادونچر با گرافیک فوق العادش بود واسه همین همه دوستش دارن الان دیگه واسه سگا دیر شده بازی غربی که هیچی حتی به خودش زحمت نمیده سونیک ادونچر 3 معرفی کنه 10 ساله طرفدارا رو دست انداخته سال 2006 یه سونیک معرفی کرد به اسم sonic 06 که سبکش مثل ادونچر بود ولی بازی رو به صورت الفا به معنای واقعی عرضه کرد بازی پر از باگ طراحی افتصثاح شخصیت بود متاشم 32 شد
حیف که اون sonic team usa بستن کارش درست بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
st_a-european-sega-dreamcast-console-and-hand-controller-are-shown-on-fx84gm.jpg

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه هنوز dreamcast دارید پیشنهاد میکنم انلاین بشید چون خیلیا هنوز باهاش بازی میکنن:D یه ویدیو تو اپارات هست که روش انلایش شدن بهتون میگه و چند تا سایت برای سرورای انلاین معرفی کرد dreamcast talk
Dreamcast live:D

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر