راهنمایی در بازی Bioshock

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با عرض سلام دوست عزیز
وقتی که در گاو صندوق را باز می کنی باید فرمول تهیه ی یک ماده در آن باشد تا با آن بتوانی فضای آلوده ی گلخانه را دوباره به وضع اول برگردانی ولی نمی دانم چرا وقتی شما در صندوق را باز می کنی چیزی در آن پیدا نمی کنی آیا مطمئنی که گزینه ی E فعال نمی شود تا بتوانی چیزی با آن برداری؟ روی میز همان اتاق را هم درست حسابی بگرد و بعد دوباره سراغ صندوق برو ایشاالله مشکلت حل می شود. ببخشید اگر نتوانستم بهتر از این راهنمایی کنم.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام دوستان
من در مرحله Arcadia اون قسمتی که زنه توسط دود کشته میشه و یه کدی روی شیشه مینویسه من این کد رو روی گاو صندوق وارد میکنم و گاوصندق باز میشه اما خالیه
دیگه چی توی اتاق هست
لطفا راهنمایی کنید چند ماهه که علافم:crying1:
سلام
سعی کنید اگر سیوی از اوایل همین مرحله دارید، لود کنید بعدش از option سختی بازی رو بیشتر کنید.
یعنی اگه easy ـه بذارید رو medium.

mohtasham

کاربر سایت
May 17, 2010
2
سلام من در بازی indiana jones گیر کردم اونجایی که سرباز المانی با موتور میارش داخل محوته در بسته میشه و سه تا سرباز است چکار باید کنم که یک فن برقی هم است که از کار میندازیش لطفا راهنمایی کنید دوست عزیز

ali48

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1
سلام
من تو مرحله smugglers hideout گیر کردم.میرم تو یه آسانسور که تو آبه بعد دستگیره رو میچرخونم در بسته میشه بعدش هیچ اتفاقی نمیفته چیکار کنم؟؟؟

Fateme1379

کاربر سایت
Feb 18, 2018
2
سلام من تو ی قسمت از بازی گیر کردم، اونجایی که یک ADAM بهم دادن،باید little sister رو نجات بدم یا بکشم
هر چی دکمه مورد نظر و میزنم اصلا نمیگیره چیکار کنم؟
بازی و حذف کردم دوباره هم رفتم ولی هر چی دکمه رو فشار میدم اصلا نمیشه، دکمه خراب هم نیست لطفا راهنماییم کنید ممنون

SKY OMID

کاربر سایت
Oct 26, 2018
3

SKY OMID

کاربر سایت
Oct 26, 2018
3

SKY OMID

کاربر سایت
Oct 26, 2018
3

900mahyar

عضو جدید
Apr 12, 2020
1
من تو یک مرحله گیر کردم که فلش نشون میده که باید بری توی اتاق که میری یکم جلوتر یک دستگیری ای هست که اونو میزنی در پشت سر بسته میشه و دیگه باز نمیشه چطوری باید از اتاقک اومد بیرون توی مپ یک ستاره زده پایینی نوشتهGOLL:-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر