بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من پولی دارم، که یوزر و پس داره، توی کنسول هرچی گشتم نفهمیدم چطوری باید ست کنم ! جا برای آدرس سرور و پورت هست، اما برای یوزر و پس نیست !
سلام.
اون نوشته که از بنده نقل قول کردید عرض کردم بدون یوزر و پس میشه رو کنسول زد. جایی نداره برای یوزر پس ، از روش PSX استفاده کنید ، بطور مثال ke.rio و Ike.V2 از روش PSX فکر کنم جواب بدن.
اول به برنامه psx ویندوز وصل بشید ، بعدش قندشکن رو رو ویندوز فعال کنید روی کنسول هم کار میده.

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
دوستانی که همراه اول دارن،

سرعت آپلود از دانلود کمتره؟ تو هر سایتی میخوام آپلود کنم سرعت بین 300 تا 800 کیلوبایت هست، اما دانلود از 1.5 تا 2 مگ.

• Like
Reactions: che-jaleb

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام.
من با همراه اول با ps4 بازی دانلود میکنم چند گیگ که دان میشه ارور cannot download میده حتما باید چند مگ با مودم دانلود کنم تا درست بشه.نمیشه درستش کرد؟اینجوری شب نمیتونم بذارم دانلود.

• Like
Reactions: che-jaleb and MO021

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
سلام دوستان می‌خوام مودم TP-Link TL-MR3420 Wireless N300Mbps 3G/4G Desktop Router بگیرم به قیمت ۱۶۷ هزار تومان و به ps4 وصل کنم تا دانلود کنه اینترنت هم از ایرانسل ۶۰ گیگ دو هزار تومان میگیرم چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم.
قیمت مودم به صرفه هست یا میشه از این ارزان تر هم پیدا کرد ؟
سرعت دانلود با اینترنت 4G تو PS4 چطوری هستش ؟
فقط باید از سیم کارت اینترنت بگیرم یا میشه بدون سیم کارت هم از این مودم ها استفاده کرد مثلاً از شاتل یا ... اینترنت بگیرم ؟

• Like

ebrahim122

کاربر سایت
Mar 29, 2019
24
سلام دوستان یه مودم 4g میخام بگیرم بهترین مارک و مدل به نظرتون کدام؟ بیشتر برای دانلود میخام و بعد برا بازی. مودمی باشه که sms,ussd و همه اوپراتور ها پشتیبانی کنه.و مهم تر از همه گیرنده قوی داشته باشه چون خونمون 3g و بعضی وقتا با گوشی 4g امتحان میکنم .4g هم ساپورت میکنه. اگه گیرندگی مودم بشتر باشه احتمال زیاد 4g ساپورت کنه. ممنون میشم میشم راهنمایی کنید و معرفی کنید.داره قیمت ها میبره بالا و ...

• Like

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
دوستان سوالی داشتم... این تعرفه اینترنت نامحدود همراه اول از 1 شب تا 11 صبح اگر اون میزان حجم منصفانه ای که مشخص کرده تموم بشه سرویس هم تموم میشه؟ در صورت تموم شدن اگر از اون حجم بالاتر دانلود کنیم آیا هزینش به صورت آزاد محاسبه میشه؟ من خط دائمی دارم میترسم وقتی حجم تموم بشه بقیش رو آزاد حساب کنه و رو قبض موبایل بکشه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان سوالی داشتم... این تعرفه اینترنت نامحدود همراه اول از 1 شب تا 11 صبح اگر اون میزان حجم منصفانه ای که مشخص کرده تموم بشه سرویس هم تموم میشه؟ در صورت تموم شدن اگر از اون حجم بالاتر دانلود کنیم آیا هزینش به صورت آزاد محاسبه میشه؟ من خط دائمی دارم میترسم وقتی حجم تموم بشه بقیش رو آزاد حساب کنه و رو قبض موبایل بکشه.
شما اگه رو گوشیت هات اسپات میکنی که برا گوشیت تنظیم کن سقف حجم مصرف منصفانه آلارم بده و قطع کنه. (اندرویدی ها که دارن همشون)
اگه رو مودم و چیزی استفاده میکنی یدونه سیمکارت اعتباری بخر راحت. تازه شاید بعضی مودم ها هم بشه مصرف رو محدود کرد.

یا اگه همه مصرفت با IDM باشه ، فکرکنم اونم سقف مصرف میتونی تعیین کنی احتمالا.
-
این بسته ها خودشون بقول معروف قسطی فعال هستن (یعنی هیچ جا راجع بهشون هیچی ننوشته ، بجز اینجا : https://www.mci.ir/notrino-packages ) اینجا هم من ندیدم راجع به سوال شما چیزی نوشته باشه . اگه جای دیگه نوشته باشه من پیدا نکردم . ولی اینا فاقد تمدید خودکاره ، یعنی اگه حجم مصرف منصفانه رو معادل پایان بسته درنظر بگیری احتمالا آزاد مصرف میشه ، طوره دیگه ای گمان نمیکنم بشه فکر کرد ، مگه اینکه تو ساعات بسته اینترنتت رو قطع کنه که یه کم غیر منطقیه. از اپراتور میتونی بپرسی که معلوم نیست جوابش صحیح باشه حتما
-

• Like
Reactions: jetalpha

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
این حرفا چیه من 120 گیگ 2شب تا 7 صبح با 1900 تومان دانلود کردم هیچیم رو قبض نیامد اضاف بر اون

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
شما اگه رو گوشیت هات اسپات میکنی که برا گوشیت تنظیم کن سقف حجم مصرف منصفانه آلارم بده و قطع کنه. (اندرویدی ها که دارن همشون)
اگه رو مودم و چیزی استفاده میکنی یدونه سیمکارت اعتباری بخر راحت. تازه شاید بعضی مودم ها هم بشه مصرف رو محدود کرد.

یا اگه همه مصرفت با IDM باشه ، فکرکنم اونم سقف مصرف میتونی تعیین کنی احتمالا.
-
این بسته ها خودشون بقول معروف قسطی فعال هستن (یعنی هیچ جا راجع بهشون هیچی ننوشته ، بجز اینجا : https://www.mci.ir/notrino-packages ) اینجا هم من ندیدم راجع به سوال شما چیزی نوشته باشه . اگه جای دیگه نوشته باشه من پیدا نکردم . ولی اینا فاقد تمدید خودکاره ، یعنی اگه حجم مصرف منصفانه رو معادل پایان بسته درنظر بگیری احتمالا آزاد مصرف میشه ، طوره دیگه ای گمان نمیکنم بشه فکر کرد ، مگه اینکه تو ساعات بسته اینترنتت رو قطع کنه که یه کم غیر منطقیه. از اپراتور میتونی بپرسی که معلوم نیست جوابش صحیح باشه حتما
-
بله من هم جایی پیدا نکردم درباره این موضوع توضیح کامل داده باشه. برای تعرفه هفت روزه 150 گیگ حجم منصفانه در نظر گرفتن. من هم طبق گفته شما محدودیت دانلود رو روی 150 گیگ گذاشتم که رد شد خاموش کنه. ولی اگر سرعت رو کم کنه مثلا از سرعت دانلود 2 الی 7 مگ بیاد روی کیلوبایت مشخص میشه که تعرفه همچنان پابرجاست و دانلود رایگان محسوب میشه اما با سرعت پایین تر. حتی تو اپ همراه من هم قسمت بسته های فعال زده مشترک هیچ بسته فعالی در حال حاضر ندارد!!! فقط از طریق اس ام اس میشه حجم باقیمانده رو متوجه شد.
این حرفا چیه من 120 گیگ 2شب تا 7 صبح با 1900 تومان دانلود کردم هیچیم رو قبض نیامد اضاف بر اون

عجب! پس اون حجم منصفانه که زده برای چی هست؟ مثلا در مورد بسته مورد نظر شما حجم منصفانه زده 20 گیگ اما خوب شما 6 برابر اون 20 رو هم تونستی دانلود کنی آیا کاهش سرعت داشتید؟ همین که نوشتن حجم منصفانه آدم نگران میشه.

• Like
Reactions: saeed_sg

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
بله من هم جایی پیدا نکردم درباره این موضوع توضیح کامل داده باشه. برای تعرفه هفت روزه 150 گیگ حجم منصفانه در نظر گرفتن. من هم طبق گفته شما محدودیت دانلود رو روی 150 گیگ گذاشتم که رد شد خاموش کنه. ولی اگر سرعت رو کم کنه مثلا از سرعت دانلود 2 الی 7 مگ بیاد روی کیلوبایت مشخص میشه که تعرفه همچنان پابرجاست و دانلود رایگان محسوب میشه اما با سرعت پایین تر. حتی تو اپ همراه من هم قسمت بسته های فعال زده مشترک هیچ بسته فعالی در حال حاضر ندارد!!! فقط از طریق اس ام اس میشه حجم باقیمانده رو متوجه شد.

عجب! پس اون حجم منصفانه که زده برای چی هست؟ مثلا در مورد بسته مورد نظر شما حجم منصفانه زده 20 گیگ اما خوب شما 6 برابر اون 20 رو هم تونستی دانلود کنی آیا کاهش سرعت داشتید؟ همین که نوشتن حجم منصفانه آدم نگران میشه.
نگران نباشید و خیالتان راحت. اون مثلا شاید برا کف حجم دانلوده. وقتی در یک بازه زمانیه نهایت یک وقتیم حجمشو بخوان محدود کنند و تموم بشود دانلود اجازه داده نمیشه نه این که بخوان پولشو بگیرن

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان با سیم ایرانسل بسته بگیرم با موبایل هات اسپات کنم بجای مودم های خود ایرانسل یا غیره در سرعت و پینگ فرقی داره ؟ منظورم همون td-lte هست و اینکه معمولا سرعت دانلود باید جند باشه و پینگ چطوری برای گیم ؟ R6 , fortnite

• Like

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام
آقا یه سوال من خیلی وقته بسته نامحدود شبانه نگرفتم
این حجم مصرف منصفانه که هم ایرانسل گذاشته هم همراه اول واقعیه یا صرفا یه چیزیه که گفته باشن ؟ :D
یعنی الان سه ساعته ایرانسل بگیری فقط 60 گیگ میتونی دان کنی؟ :/

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
سلام
آقا یه سوال من خیلی وقته بسته نامحدود شبانه نگرفتم
این حجم مصرف منصفانه که هم ایرانسل گذاشته هم همراه اول واقعیه یا صرفا یه چیزیه که گفته باشن ؟ :D
یعنی الان سه ساعته ایرانسل بگیری فقط 60 گیگ میتونی دان کنی؟ :/

تا اونجایی که من می دونم، آره:D ولی دوست عزیز، اگر امکانشو داری، بسته های نامحدود همراه اولو بگیر (من چند ساله این کار می کنم و هیچ محدودیتی نداره:D)

• Like
Reactions: saeed_sg and G@m3r

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر