بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
سلام دوستان شما چقد مشکلات دارین!
من همیشه یه بسته سه ماهه بالای ده گیگ میخرم، که ساعت ۳ تا ۷ اینترنت رایگان بشه .
و یه بسته یک ماهه ۱ تا ۱۱ صبح شبانه هم میزنم.
و تا جایی که بتونم دانلود میکنم.
رد دد ۲ رو همون شبی که پر لود اومد ساعت ۲ زدم تا ساعت ۱۰ صبح دانلود تموم شد.تازه اپدیت جدید شدو تام رایدر هم گرفت فک کنم دو گیگ بود.
فقط دو یا سه بار وسطش قطع شد.
من فکر میکنم این مسائل خیلی به محل زندگی و آنتن دهی مربوط باشه.
سلام این طرح ۳ تا ۷ هنوز هم هست ؟ آخه من یه بسته یکساله ۱۲۰ گیگی داشتم و با این طرح( ۳تا ۷ صبح رایگان)دانلود میکردم امروزم بستم تموم شد و دوباره یه بسته یکساله خریدم و اومدم یه سرچ کردم که دیدم این طرح ۳ تا ۷ رو تو سایتشون اعلام کردن که برداشتن:|ولی خو با این حال من دیشب راحت دانلود کردم و از بسته روزانم چیزی کم نشد ولی خو مهلت یکساله بسته تموم شد والان میترسم با این بسته جدید بزنم دانلود و کل بسته به فنا بره

• Like
Reactions: esemech

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
سلام این طرح ۳ تا ۷ هنوز هم هست ؟ آخه من یه بسته یکساله ۱۲۰ گیگی داشتم و با این طرح( ۳تا ۷ صبح رایگان)دانلود میکردم امروزم بستم تموم شد و دوباره یه بسته یکساله خریدم و اومدم یه سرچ کردم که دیدم این طرح ۳ تا ۷ رو تو سایتشون اعلام کردن که برداشتن:|ولی خو با این حال من دیشب راحت دانلود کردم و از بسته روزانم چیزی کم نشد ولی خو مهلت یکساله بسته تموم شد والان میترسم با این بسته جدید بزنم دانلود و کل بسته به فنا بره
سلام
درسته، اون طرح ۳ تا ۷ صبح رایگان تموم شده.
ولی یه بسته ۱ تا ۱۱ صبح هم بخر با اون استفاده کن.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
سلام
ما اسباب کشی کردیم به خونه خودمون فعلا خطش وصل نشده اینترنت شرکتی بگیرم
همراه اول بسته گرفتم انداختم تو مودم،چند دقیقه سه چهارتا خط آنتن میده بعد چند دقیقه میشه یک خط و دیگه میترکه
چرا اینجوریه؟
راهی داره درست شه؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
سلام دوستان

من امشب باید تعدادی حجم بالا دانلود کنم قبلا همراه اول شبانه استفاده میکردم که یشب دیدم رو ۲۵۰ کیلوبایت سرعتشو قفل کردن و همه کارم ناتموم موند و فقط پول بیخودی دادم، میخوام بدونم این نامحدود با شماره *1000*2211# سرعتش الان شما عزیزان اخرین بار استفاده کردید چقدر بوده و محدود

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
من با اینترنت گوشیم که 3 g ساپورت میکنه ایرانسل وصل میشم هات اسپات به کامپیوتر واسه بازی انلاین پینگم خیلی نوسان داره و لگ شدیدم ولی بعضی اوقات قابل قبول و میشه بازی کرد الان اگه مودم فورجی بگیرم وضعیتم بهتر میشه؟ یا نه انتن منطقمون همینه؟ می خوام مودم فورجی تی دی التی بگیرم که اگه یکی انت دهیش بد بود اون یکیو استفاده کنم خوبه؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
من با اینترنت گوشیم که 3 g ساپورت میکنه ایرانسل وصل میشم هات اسپات به کامپیوتر واسه بازی انلاین پینگم خیلی نوسان داره و لگ شدیدم ولی بعضی اوقات قابل قبول و میشه بازی کرد الان اگه مودم فورجی بگیرم وضعیتم بهتر میشه؟ یا نه انتن منطقمون همینه؟ می خوام مودم فورجی تی دی التی بگیرم که اگه یکی انت دهیش بد بود اون یکیو استفاده کنم خوبه؟
3g چون پهنای باند کمی میگیره و نهایت سرعتش 3 تا 7 مگابیته موقع ورود به بازی پینگ خیلی بالا میره ولی داخل بازی مجدد به حالت عادی برمیگرده
اما 4g این مشکل رو نداره و حتی طبق تجربه من در بهترین حالت 20 میلی ثانیه پینگ کمتری نسبت به 3g میده

• Like
Reactions: mostafa93

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
سلام دوستان

من امشب باید تعدادی حجم بالا دانلود کنم قبلا همراه اول شبانه استفاده میکردم که یشب دیدم رو ۲۵۰ کیلوبایت سرعتشو قفل کردن و همه کارم ناتموم موند و فقط پول بیخودی دادم، میخوام بدونم این نامحدود با شماره *1000*2211# سرعتش الان شما عزیزان اخرین بار استفاده کردید چقدر بوده و محدود
برای من هیچ مشکلی نداره، با سرعت بالا از پی اس ان و سرور های دیگه دانلود میکنم.
شما ببین شاید از سروری که دانلود میکنی ،مشکل داره .
مثلا منبرای دانلود فیلم از دیبامووی سرعت بالاتری از فردا دانلود دارم .
به نظرم مشکل شما هم همین جوریه ...
ربطی به محدود کردن نداره .

• Like
Reactions: amooei

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سرعتت خوب میشه با مودم پينگت هم ای بهتر میشه البته نه خیلی زیاد . کما بیش نوسان را خواهد داشت منطقه تحت پوشش هم تاثیر داره کمی

• Like
Reactions: mostafa93

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
برای من هیچ مشکلی نداره، با سرعت بالا از پی اس ان و سرور های دیگه دانلود میکنم.
شما ببین شاید از سروری که دانلود میکنی ،مشکل داره .
مثلا منبرای دانلود فیلم از دیبامووی سرعت بالاتری از فردا دانلود دارم .
به نظرم مشکل شما هم همین جوریه ...
ربطی به محدود کردن نداره .

امتحان میکنم امیدوارم محدود نباشه، رایتل که خیلی کم بود قبلا اینطور نبود

• Like
Reactions: esemech

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
دوستان ایرانسلی تازگیا پینگتون با اروپا زیاد نشده؟ من با نت ایرانسل دوتا 2 بازی می کردم همیشه پینگم با اروپا 120 تا 140 بود ولی الان چند روزه پینگ رفته بالای 200 به جاش پینگ سرور دوبی شده 70! و با جنوب شرقی آسیا پینگم اومده رو 150. با سیم کارتای رایتل و همراه اول امتحان کردم پینگشون عادیه فقط ایرانسل اینطوریه. کس دیگه ای به این مشکل بر نخورده؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Erebor

Erebor

کاربر سایت
May 14, 2015
155
دوستانی ایرانسلی تازگیا پینگتون با اروپا زیاد نشده؟ من با نت ایرانسل دوتا 2 بازی می کردم همیشه پینگم با اروپا 120 تا 140 بود ولی الان چند روزه پینگ رفته بالای 200 به جاش پینگ سرور دوبی شده 70! و با جنوب شرقی آسیا پینگم اومده رو 150. با سیم کارتای رایتل و همراه اول امتحان کردم پینگشون عادیه فقط ایرانسل اینطوریه. کس دیگه ای به این مشکل بر نخورده؟
منم 4جی ایرانسل دارم ، چند روزی همینطوری که گفتی شده بود ولی از دیروز درست شده

• Like
Reactions: dr.hamidreza

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
یه راه دیگه اش اینه که Proxy پولی (از نوع بدون یوزر و پس) بزنی روی کنسول (برای من معمولا جواب میده) ، یا پروکسی رو با کامپیوتر شیر کنی روی کنسول.
دانلود با psx هم که دوستان گفتن ، سریعترین راه هست.

من پولی دارم، که یوزر و پس داره، توی کنسول هرچی گشتم نفهمیدم چطوری باید ست کنم ! جا برای آدرس سرور و پورت هست، اما برای یوزر و پس نیست !

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
این طرح تموم شده ظاهرا
من هرچی *1000# رو میزنم اتفاقی نمیافته
*1000*2211 # هم کار نمیکنه
اینم برداشتن نامردا ؟
سلام هستش توی سایت.
من هفته پیش فعال کردم.