کمک در darksiders2 !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
یکی از دوستانم تو این بازی به مشکل بر خورده.
میگه یه قوله رو کشته بعد قوله پریده پشت یه عنکبوت و رفته :d حالا نمی دونه باید کجا بره!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
سلام.
میگه یه قوله رو کشته بعد قوله پریده پشت یه عنکبوت و رفته :d حالا نمی دونه باید کجا بره!

اون غوله که پریده پست عنکبوت دوباره باید برگرده که بکشیش
اگر برنگشته مثل همیشه
یه باگه دیگست

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
سلام دوستان

من سیو بعد از کشتن غول the guardian را می خوام اگه لطف کنید برام بذارید خیلی ممنون میشم

با تشکر از همه بچه های انجمن

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام دوستان

من سیو بعد از کشتن غول the guardian را می خوام اگه لطف کنید برام بذارید خیلی ممنون میشم

با تشکر از همه بچه های انجمن

من یه save از kingdom of the dead دارم می خوای بزارم؟

---------- نوشته در 11:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 AM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها من اینجا گیر کردم وقتی که غول رو می کشم نمی دونم باید چی کار کنم
http://www.up.vatandownload.com/images/ulzn9wdswdt5kmvqgfwz.jpg

Fast Travel رو انجام بده.می تونی انجام بدی؟
اگر نه!
یه پیام خالی برام بفرست تا بهت بگم.
اگر آره و نشد!
باید از اون پرتال سبز رد بشی وگرنه راه دیگه ای نداری.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام.

منم اینجا گیر کرده بودم دو روز بعدش از طریق youtube فهمیدم باید چه غلطی کنم.
از طریق نقشه باید با گزینه fast travel برگرده پیش همون پادشاهی که غول رو خواسته بوده.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام.

برای انجام Fast Travel باید وارد نقسه بشه Space رو بزنه تا از حالت زوم دربیاد.بعد اون کادر کوچیک وسط نقشه رو ببره رو ببره روی علامت فروشنده ها یا قلعه ها.بعد Enter رو بزنه و بعدش Yes رو تا Fast Travel انجام بشه.

به همین سادگیییییییییییی!!!

rashidi.sina68

کاربر سایت
Feb 9, 2013
7
سلام. من تو بازی رفتم به جایی به نام Scar که یه غول روانی آتیشی داره که اول که رودررو میشی مسیر رو خراب میکنه و بعد هم مواد مذاب رو از چاهی که ازش بالا میای بیرون میاره، خلاصه تو این مکان جایی رسیدم که یک پل سنگی به چندتا مانع زرد گیر کرده بود و باید اون موانع رو منفجر کنی تا پل بیفته و راهت باز بشه اما بعد از انفجار موانع، پل نیفتاد. الان به هیچ چی گیر نکرده، هر کار میکنم نمیفته. تو راهنمای بازی گفته بعد انفجار موانع، پل باید بیفته و راه باز بشه. خواهشا کمک کنید. اگه باگ بازی باشه چیکار کنم که حل بشه؟
چند سال پیش یکبار بازی رو بازی کردم ولی بعد حوصلم نشد پاک کردم. الان کلی مرحله طی کردم. حیفه که دوباره از اول بازی کنم.
کسی میتونه کمک کنه مشکل بازی حل بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر