Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان این quite چطوری باید بگیرم و ازش استفاده کنم.
سرچ کردم میگن ماموریت 82 .ولی من اون ماموریت را که رفتم
میشه توضیح بدید

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
نه به صورت كپي تهيه كردم چند تا عكس گرفتم منتها كيفيت ممكنه خيلي خوب نيافتاده باشه

http://s6.picofile.com/file/8210367892/image.jpg

http://s3.picofile.com/file/8210368800/image.jpg

- - -ویرایش - - -

اخ اخ اخ خیلی خیلی داغونه
رسما با نسل 7 خدافظی کنید
ناموسا این چیه اخه؟
ps4 رو ببینید...
mgs-v-2.jpg

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اخ اخ اخ خیلی خیلی داغونهرسما با نسل 7 خدافظی کنیدناموسا این چیه اخه؟ps4 رو ببینید...
mgs-v-2.jpg
متاسفانه کیفیت عکس های کسی که گذاشته خیییییلی پایین بوده و نباید از روی اون عکسها قضاوت کنید.شما برو خودت تو PS3 یکم بازیش کن متوجه میشی که گرافیکش خیلی هم خوبه.حتی اگه اسکرین شات هم از بازی بگیرید با کیفیت بازی تا حد کمی فرق میکنه چه برسه به اینکه با گوشی بخواین از بازی عکس بگیرید.لطفا اگه عکس میزارین یا تو اسپویلر بزارین یا بند انگشتی بزارین نیازی یه عکس با این سایز رو همینجوری بزاری.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
هم پلی 4 هم پلی 3 دوست داشتنی رو دارم...این بازی یه سری افکت های جزیی نسب به نسل هشت رووی پلی 3 کم داره و واقعا با یه همچین وسعتی بازی رو برای پلی 3 نیست آماده کردن دمشون گرم...

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان عزیز بعد از کلی روز شماری و ماه شماری بازی رو گرفتم کلی تو ذوقم خورد اقلا قابل مقایسه با متالگیر سالید ۴ نیست من که با اون بازی زندگی کردم این ماموریتهای افغانستان انگار همه شون تکراری هستن کسی هیت که بدونه اون کاراکترهایی مثل هشت رباطی پا و یوز پلنگ رباطی یا عقاب و تون قولهایی که مثل مرغ بودن !! آیا مشابهشون تو این بازی هست یا نه ؟؟ بعدش حجم بازی ۴ حدود ۲۲ گیگابایت بود ولی حجم این بازی کلا ۱۱ گیگ هست با اینکه اوپن ورد هم هست واقعا خیلی دلسرد شدم

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان من تو چند تا فیلم دیدم که بیگ باس پشتیبان خانوم تک تیر انداز رو از همون اولهاش داره بعدش بجای اسب اون متالگیر رو سوار میشه چجوری میشه گرفت اونها رو ?

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان من تو چند تا فیلم دیدم که بیگ باس پشتیبان خانوم تک تیر انداز رو از همون اولهاش داره بعدش بجای اسب اون متالگیر رو سوار میشه چجوری میشه گرفت اونها رو ?

به مرور زمان اون ها باز میشن، اون خانوم اسمش کوئیت و باید باهاش برخورد کنید و بعد داستان داره تا اضافه بشه، متال گیر هم که سوار میشه همینطور، از اول در دسترس نیستند.

beard

کاربر سایت
Aug 16, 2013
24
اقا جریان چیه هر جا میریم لینک های دانلودش پاک کردن :| تا وسطش دانلود کردیم بعدش پاک شد از کل سایت ها مگه بازی چی داره که مصادیق دستور حذف داده؟
یه جا لینک سالم سراغ دارم... خواستی پیام بدم
خودم میخوام اول نسخه ps3 بازی کنم (چون حیفم میاد پول اورجینال بدم) اگه خیلی خوشم اومد نسخه ps4 هم میگیرم
به نظرم دلیل حذفش صحنه هایی مثل این باشه
این هم مقایسه گرافیکی ps4 و ps3
x_3a82ee4c.jpg

vanita

کاربر سایت
Feb 26, 2014
6
سلام. دوستان سوالی داشتم. من چجوری مرحله 35 رو باز کنم؟ 34 رو که تموم کردم، تو مادر بیس گیر افتادم. نه آدمی، نه هلکوپتری میشه آورد. مرحله 35 هم باز نیست و اصن تو لیست نیست. رو مرحله های قبلی که کلیلک میکنم این پیغامو میده: Area of operation is defrenece,accept mission from the aerial command center
رئ مرحله های جانبی هم که کلیک میکنم این پیغامو میده : area operation is diferenct,move to the connect location from the aerial command center
از تئ آی دروید هم نمیتونم هلی کوپترو درخواست کنم
خواهش میکنم راهنمای کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر