یاهووو و مرورگر اینترنتی!!!!!!!

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستا خواهشا اگر کسی راهی میشناسه که بشه یاهووو رو و سایت های اینترنتی رو روی ویتا اورد بگه خیلی نیازه اون همه هزینه کردیم برای این دستگاه واقعا خیلی بده یاهووو و خیلی از سایت ها رو ناقص اجرا کرد :((:((=((=((=((=((=((:((:((:|:| خواهشا اگرم راهی بلد نیستید بیاید یه فیدبکی اعتراض نامه ایی به سونی بدیم

واقعا مسخره کرده خودشو سونی با این مرورگر اینترنتیش یاهوووووووووووووووووو مسنجرم نداره که اخه )x)x)x=((:((:((:-s:-s:|:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود
دوست عزیز سوالتون رو باید اینحا مطرح میکردید
http://forum.bazicenter.com/thread60953/
در ضمن .... ویتا فعلا FB - Skype رو داره که برای Social Networking فکر میکنم نسبتا کافی باشه
در حال حاضر هم راهی برای اجرای MEssanger و چت از طریق یاهو روی ویتا نیست ...
بعد از همه ! ویتا برای بازی ساخته شده نه به عنوان موبایل عزیز ! حالا شما این همه هزینه کردی برای وب و مسنجر؟ کنسول بازی هست عزیز .... ...
نوشتن Feedback به سونی هم کار رو به جایی پیش نمیبره ... سونی برای عرصه بیشتر ویتا به محصولاته سرگرمی تمرکز داره نه جانبی ...
هرچند ممکن هست مروگر در اپدیتهای بعدی از قابلیتهای بیشتر بهره مند بشه اما در حال حاضر متاسفانه اطلاعاتی مبنا بر این Update خاص نیست.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
عزیز اگر گوشی نیست غلط می کنه سیم کارت می خوره چرا جک می گی ! البته من حرفتونو قبول دارم فقط خواستم بگم گوشی هم هستش! حداقل این مدلی که دست ماست الان دنیای تکنولوژی و ارتباط هستش اگر skyp کافیه دیگه کسی نباید یاهووو تویتر از این حرفا استفاده کنه اینم شد جواب!مطمئنانا ضعفه بزرگیه شک نکنید مگر تلفن نیست مگر یه وسیله نیستش که همراه هستش مگر سونی ادعا نداره فقط برای بازی نیست :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزیز اگر گوشی نیست غلط می کنه سیم کارت می خوره چرا جک می گی ! البته من حرفتونو قبول دارم فقط خواستم بگم گوشی هم هستش! حداقل این مدلی که دست ماست الان دنیای تکنولوژی و ارتباط هستش اگر skyp کافیه دیگه کسی نباید یاهووو تویتر از این حرفا استفاده کنه اینم شد جواب!مطمئنانا ضعفه بزرگیه شک نکنید مگر تلفن نیست مگر یه وسیله نیستش که همراه هستش مگر سونی ادعا نداره فقط برای بازی نیست :|
سیم کارت که از قبل هم سونی تایید کرده رسما برای استفاده از 3g و بازی انلاین استفاده شده -
دوسته عزیز ویتا گوشی نیست ! اینو دیگه نشنیده بودم ....
گفتم نسبتا کافی هستش ! لول
کجا سونی ادعا کرد ویتا برای بازی نیست فقط ؟ سونی از هم اول گفت کنسول بازی ویتا نه موبایل یا تبلت ویتا ....
ممکنه با در اختیار اومد PS SUIT یک سری چیزا عوض بشه اما خب فعلا که خبری نیست .
تشکر ///

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اون همه هزینه کردیم برای این دستگاه
یک چیز دیگه , این کنسول 250$ هست . الان گوشی های 4 هسته ای تفریبا $600 هست . دیگه سونی مسئول گرونی دلار اینجا نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر