راهنمایی در مراحل Darksiders II

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
آره خیلی مونده
الآن شما حدودا 35% بازی رو تموم کردی.

آهان.خوب الان من 3 تا جنگجویی که نور سبز رنگ ازشون بیرون میومد رو پیدا کردم و پیش یه شاهی که از استخوان بود احضارشون کردم.بعد از یه سکانسی جلوی در یه شهری به اسم Dead خودمو پیدا کردم!ماموریت میگه که باید وارد این شهر بشم.ولی درش بستس.چی کار باید بکنم؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
آهان.خوب الان من 3 تا جنگجویی که نور سبز رنگ ازشون بیرون میومد رو پیدا کردم و پیش یه شاهی که از استخوان بود احضارشون کردم.بعد از یه سکانسی جلوی در یه شهری به اسم Dead خودمو پیدا کردم!ماموریت میگه که باید وارد این شهر بشم.ولی درش بستس.چی کار باید بکنم؟
اونجا به شما یه قابلیتی داده شده که میتونید دو تا بشید!
کلید tab رو بزن بعدش رو علامت پایین سمت چپ کلیک کن(عکسیه از دو نقاب)بعدش میبینی که دو تا شدی.سمت راست و چپ در، دو تا مجسمست که باید اونا رو یکیش رو به راست و یکی دیگه شو به سمت چپ هل بدید تا در باز شه(نمیشه بدون قابلیت دوتا شدن درو باز کرد).برای عوض کردن کاراکترتون هم باید e رو نگهدارید

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
اونجا به شما یه قابلیتی داده شده که میتونید دو تا بشید!
کلید tab رو بزن بعدش رو علامت پایین سمت چپ کلیک کن(عکسیه از دو نقاب)بعدش میبینی که دو تا شدی.سمت راست و چپ در، دو تا مجسمست که باید اونا رو یکیش رو به راست و یکی دیگه شو به سمت چپ هل بدید تا در باز شه(نمیشه بدون قابلیت دوتا شدن درو باز کرد).برای عوض کردن کاراکترتون هم باید e رو نگهدارید

آره.قابلیت 2 تا شدن رو بلدم.حتما امتحان میکنم و در رو باز میکنم!خیلی خیلی سپاس!

(منو باش که اونجا برای وارد شدن به شهر دنبال راه مخفی بودم!:d)

arian fh

کاربر سایت
Feb 18, 2014
1
من تو غول چپتر 12 گیر کردم غولو می زنم صورتش میاد پایین بعد می زنم صورتشو دور باره غول پا می شه بعد خونش زیاد می شه >_<

- - -ویرایش - - -

من تو غول چپتر 12 گیر کردم غولو می زنم صورتش میاد پایین بعد می زنم صورتشو دور باره غول پا می شه بعد خونش زیاد می شه >_<

- - -ویرایش - - -

من تو غول چپتر 12 گیر کردم غولو می زنم صورتش میاد پایین بعد می زنم صورتشو دور باره غول پا می شه بعد خونش زیاد می شه >_< :((

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

من تو غول چپتر 12 گیر کردم غولو می زنم صورتش میاد پایین بعد می زنم صورتشو دور باره غول پا می شه بعد خونش زیاد می شه >_< :((
اگر میشه با عکس بذار.

lorde dark

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1
سلام من الان اون جاییم که پیش فرمان روای استوخان ها رفتم که میگه 3 نفرو باید پیدا کنم من برای پیدا کردن اولی از اون قلعه خارج شدم بعد وقتی وارد مکان جدیدی میشی یک جایی است که باید بری اون ورش و بینشون یک ماکانیه که رفته پایین البه میشه ازش بیرن بیای و برای رد شدن از اون جا از این گوی های بنفش رنگ هستن که باید با دستت که دراز میشه بگیری باید رد بشی اما وقتی اونو میگیرم به اون ور نمیرسم یه نزدیکیاش میرسما اما بازم بهش نمیرسم لطفا راهنمایی کنید

xbox_live

کاربر سایت
Jan 17, 2014
12
نام
alireza seyediyan
خیلی بازیش رو مخه!! یعنی اگه برا رو کم کنیش نبود صدبار ولش میکردم!! ۲۰ ساعت وقتمو گذاشتم پااش تمووووم نمیشههه لامصب!!!

danyal_202005

کاربر سایت
Mar 12, 2006
19
من یه جا گیر کردم اسمش پیناکل و تمام دشمنا رو نابود کردم حتی رئیس یا قول ها رو اون اژدهای یخی رو هم زدم ولی نمیدونم باید چکار کردم تمام بخشای ساختمون رو هم زیرو رو کردم ولی نه از این قسمت بیرون میره و نه میدونم که باید چکار کرد ؟

amir hiden

کاربر سایت
May 28, 2015
11
آقا من اوایل بازی گیر کردم.اون یارو پیر مرده رو می کشم.داداش خودمم می کشم.غول مرحله ی بعدیش که مثل شیر هست رو هم می کشم ولی دیگه نمی دونم چی کار کنم.کجا برم.لطفا کمک کنید.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
آقا من اوایل بازی گیر کردم.اون یارو پیر مرده رو می کشم.داداش خودمم می کشم.غول مرحله ی بعدیش که مثل شیر هست رو هم می کشم ولی دیگه نمی دونم چی کار کنم.کجا برم.لطفا کمک کنید.
اگه میتونی عکس بزار. البته بگردی راهنمای قدم به قدمش تو اینترنت هست

rashidi.sina68

کاربر سایت
Feb 9, 2013
7
سلام. من تو بازی رفتم به جایی به نام Scar که یه غول روانی آتیشی داره که اول که رودررو میشی مسیر رو خراب میکنه و بعد هم مواد مذاب رو از چاهی که ازش بالا میای بیرون میاره، خلاصه تو این مکان جایی رسیدم که یک پل سنگی به چندتا مانع زرد گیر کرده بود و باید اون موانع رو منفجر کنی تا پل بیفته و راهت باز بشه اما بعد از انفجار موانع، پل نیفتاد. الان به هیچ چی گیر نکرده، هر کار میکنم نمیفته. تو راهنمای بازی گفته بعد انفجار موانع، پل باید بیفته و راه باز بشه. خواهشا کمک کنید. اگه باگ بازی باشه چیکار کنم که حل بشه؟
چند سال پیش یکبار بازی رو بازی کردم ولی بعد حوصلم نشد پاک کردم. الان کلی مرحله طی کردم. حیفه که دوباره از اول بازی کنم.
کسی میتونه کمک کنه مشکل بازی حل بشه؟

davoud62

کاربر سایت
Aug 3, 2015
8
سلام بعد از اینکه این عنکبوت رو کشتم باید کجا برم ؟بر میگردم عقب نمیشه راه بسته هستش
1130-.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر