راهنماي Recovery Menu

SAEID.PSP

کاربر سایت
Aug 27, 2011
29
نام
سعید
يعني مثل عكس زير نيومد اون منوي يكاوري رو شما نداري ؟؟

enqqdcfm9h5rzyzain3m.jpg

براي آپديت 635PRO-B9 دانلود ميكني و پوشه ProUPDATE و FastRecovery كپي ميكني تو X:/PSP/Game بعدشم ميري مثل همه آپديت ها اجراش ميكني
واسه من گزینه هاش خیلی بیشتره ولی ریکاوری منو نداره. عکس گرفتم ازش کجا آپلود کنم ببینی؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
scrc254663veff1ydhd.jpg

دیدی میگم نداره

البته قبل ريختن بايد از حالت هك خارجش كني برنامه هاي ProUpdate و FastRecovery رو از ريشه اصلي حافظه پاك كني بعد بري سراغ اين روش

• پوشه های PROUPDATE و FastRecovery را درون ef0:/PSP/Game بریزید. (منظور از ef0 همون ريشه اصلي حافظه است)

• از منوی بازیها وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• بعدشم برو Select رو بزن و وارد منوي ريكاوري شو و بقيه ماجرا كه بهت گفتم

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
c0jxzqyxpm6cddofzeu6.png

این تصویر ریشه اصلی. حالا کدوم فایلارو پاک کنم؟

تو پوشه PSP ميري بعد تو پوشه Game ميري حالا اينجا دو فولدر به نام هاي پوشه های PROUPDATE و FastRecovery هست اين دو تا رو پاك ميكني جاش اونايي دادم رو جاي گزينش ميكني

SAEID.PSP

کاربر سایت
Aug 27, 2011
29
نام
سعید
این دوتا نیستش به جاش ایناست که دومی رو خودم واسه گیم پد ریختم

gkw7tyvekcj49jw1uymd.jpg

اولیم توش ایناست. فکر کنم این فایلو باید پاک کنم. درسته؟

qbmpt2467e8xtqijvlq6.jpg

آخرین ویرایش:

SAEID.PSP

کاربر سایت
Aug 27, 2011
29
نام
سعید
البته قبل ريختن بايد از حالت هك خارجش كني برنامه هاي ProUpdate و FastRecovery رو از ريشه اصلي حافظه پاك كني بعد بري سراغ اين روش

• پکیج زیر رو دانلود و آنزیپ کنید: 635PRO-B9

• پوشه های PROUPDATE و FastRecovery را درون ef0:/PSP/Game بریزید. (منظور از ef0 همون ريشه اصلي حافظه است)

• از منوی بازیها وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• بعدشم برو Select رو بزن و وارد منوي ريكاوري شو و بقيه ماجرا كه بهت گفتم

وقتی X می زنم این اررور میده

iiss5ccnm3k3ffquuv26.jpg

---------- نوشته در 11:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 AM ارسال شده بود ----------

کریس جان درست شد خودم ازیه سایتی 635RPO-B9 دیگه دانلود کردم جواب داد. ممنون ازینکه با حوصله به سوالام جواب دادی و من یه چیزی ازت یاد گرفتم.ببخشید اگه زیاد سوال پرسیدم

ولی یه مشکل دارم به اینترنت وصل نمیشه

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
وقتی X می زنم این اررور میده

کریس جان درست شد خودم ازیه سایتی 635RPO-B9 دیگه دانلود کردم جواب داد. ممنون ازینکه با حوصله به سوالام جواب دادی و من یه چیزی ازت یاد گرفتم.ببخشید اگه زیاد سوال پرسیدم

ولی یه مشکل دارم به اینترنت وصل نمیشه

محاله نشه من خودم تست كردم شايد مشكل از Ragen Fake هست. بايد رو Type I باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر