Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام توی مرحله‌ی Bones Forest گیر کردم ردم نمیشه...اون کله کدوها رو میکشم و بعدش نمیدونم چیکار باید کرد...اگه ک کسی فهمید کجا رو میگم کمک کنه...دیگه رسما گ*-گیجه گرفتم!!!

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
کاش یه عکس میذاشتید هم وطن
تو بازی بعضی موقع ها باید از یک اسلحه مخصوص استفاده کنید تا دشمنتون بمیره
اما خوب اگه عکسشو بزارید حتما میشه کمک بهتری کرد

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
بچه ها بعد از شکست دادن زوبک، وقتی به دنبال فرزند سوم شیطان می ریم داخل شهر، یه دیوار در حال سوختن هست که پشتش یه مسیر بنفشه، چطور می شه از دیوار رد شد؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بچه ها بعد از شکست دادن زوبک، وقتی به دنبال فرزند سوم شیطان می ریم داخل شهر، یه دیوار در حال سوختن هست که پشتش یه مسیر بنفشه، چطور می شه از دیوار رد شد؟
همون جا که دارید به دیوار که اتیش جلوشو بسته نگاه میکنید به مپ هم نیگا بندازید
سمت راستتون یه مسیر باریک به اون اور رو نشون میده
باید برید به انتهای خیابون اصلی (البته از پیچ رد نشید اتدادهمین دیوار که میگید سمت راستشو ادامه بدید تا برسید به پیچ زیر ساختمون یه مسیر برای رفتن به اونور دیوار هست
یه جوارایی دور میزنین از پشتش میاید

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من هرچی تو بازی جلو تر میرم احساس میکنم بازی بد جور از رو DMC و خدای جنگ و کمی هم Dark Siders تقلید کرده :|
دقیقا همه این حس رو ابتدای بازی دارن
بنده اولین پستی که راجب بازی گذاشتم همین حرف شما رو زدم
ولی خوب این رو هم باید در نظر بگیریم که H&S همینه
تو خیلی از مشخصه ها اشتراک دارن عناوین

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
بچه ها من با کامپیوتر دارم بازی میکنم و هر کاری میکنم نمیتونم با دسته بازی کنم شما راه حلی را دارید تا بگید .... ممنون تون میشم و منتظر هستم

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
بچه ها من با کامپیوتر دارم بازی میکنم و هر کاری میکنم نمیتونم با دسته بازی کنم شما راه حلی را دارید تا بگید .... ممنون تون میشم و منتظر هستم

برنامه Xpadder رو نصب کنید و دکمه ی های دسته رو بهش بشناسونید بعدش به منوی controls بازی برید و دکمه های کیبورد رو ببینید چی زده..مثلا کلیک چپ زده Primary attack و شما دوست دارید دگمه ی مربع روی دسته کلیک چپ باشه؛ وارد Xpadder میشید و دگمه ی مربع رو تنظیم میکنید برای کلیک چپ و تا آخر....

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
برنامه Xpadder رو نصب کنید و دکمه ی های دسته رو بهش بشناسونید بعدش به منوی controls بازی برید و دکمه های کیبورد رو ببینید چی زده..مثلا کلیک چپ زده Primary attack و شما دوست دارید دگمه ی مربع روی دسته کلیک چپ باشه؛ وارد Xpadder میشید و دگمه ی مربع رو تنظیم میکنید برای کلیک چپ و تا آخر....
ممنون ولی هرجا میرم دانلود میکنم ساپورت نمیکنه چون ویندوز من 8 هست ... چیکار کنم نرم افزار دیگری مثل این نیست ؟

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ممنون ولی هرجا میرم دانلود میکنم ساپورت نمیکنه چون ویندوز من 8 هست ... چیکار کنم نرم افزار دیگری مثل این نیست ؟
این برنامه....خودت یه کم باید باهاش ور بری تا چیزی که دلت میخاد بیاد دستت....دگمه هاروفشار بده تست کن...فایلهای داخل Zip‌رو بریز داخل پوشه ای که فایلهای اصلیه بازی نصبه توش
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
ممنون بابت راهنمایی شما دستم امد و یک سوال اخر چطوری پس از اینکه سیو کردم بریزم تا هماهنگ با بازی من بشه ؟

- - -ویرایش - - -

این برنامه....خودت یه کم باید باهاش ور بری تا چیزی که دلت میخاد بیاد دستت....دگمه هاروفشار بده تست کن...فایلهای داخل Zip‌رو بریز داخل پوشه ای که فایلهای اصلیه بازی نصبه توش
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download
ممنون بابت راهنمایی شما دستم امد و یک سوال اخر چطوری پس از اینکه سیو کردم بریزم تا هماهنگ با بازی من بشه ؟

- - -ویرایش - - -

بچه ها ... کسایی که در بازی مشکل دارند و نمیتونند بعضی از مراحل رو رد کنند و همچنین میخوان سریع بازی رو تموم کنن به سایت زیر برن و ویدئوهای مراحل بازی مربوط به خودشونو دانلود کنند که اربابان سایه 1 و 2 برای دانلود است ... فقط در قسمت جستجو اسم بازی خودتونو بنویسید :
http://www.game2dl.com/category/pc-games/games-walkthrough/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر