Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی برای من که پر باگ با مشکل بوده منتظر اپدیتش بودم امیدوارم مشکلاتش رو حل کنه

خیلی برام جالبه بازی با متای زیر 7 هم بازی پنجم بازیسنتر شده تا زمانی که تعصب حاکم باشه اوضامون همینه از دوستای خودم دیگه انتظار نداشتم به این بازی 9.5 بدن

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
این بازی برای من که پر باگ با مشکل بوده منتظر اپدیتش بودم امیدوارم مشکلاتش رو حل کنه

خیلی برام جالبه بازی با متای زیر 7 هم بازی پنجم بازیسنتر شده تا زمانی که تعصب حاکم باشه اوضامون همینه از دوستای خودم دیگه انتظار نداشتم به این بازی 9.5 بدن
دایی جان قرار نیست چون شما از بازی خوشت نیومده بقیه کاربرا نمره ی پایین بدن بهش وفت کردی میتونی به تاپیک امتیازات بازی سر بزنی میبینی که متای بازی چند گرفته و یوزر اسکور بازی چند اونوقت بچه های ایران رو به تعصب محکوم نمیکنی.
اگه اشتباه نکنم یوزر اسکوری که یکی از بچه ها گذاشته بود 82 بود اخرین باری که دیدم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
من توی این سن و سال، کمتر پیش میاد که بشینم یه بازی رو تموم کنم. خیلی خیلی کم پیش میاد که توی دو روز یه کمپین 10-12 ساعته رو تموم کنم. این کارو من فقط به عشق نسخه اول و دنبال کردن داستان بازی کردم. اگه نسخه قبلی در کار نبود که بعد از چند ساعت بازی رو Shift+Del می‌کردم.
موسیقی بازی هم خیلی نوسان داره، یه جا خوبه، یه جا خراب. یکی از بزرگترین مشکلاتش همینه. چیدمان ترک‌ها اصلاٌ خوب نیست.

اول بازی اونجایی که برای اولین بار وارد شهر میشه میره داخل ی ساختمون ی نره غول وایستاده جلوی در باید موش بشی بری اونور بعدش چه کاری باید انجام دا د؟؟
و خفاش چطوری پرت می کنه !!!!!!!!
شما چند سالته مگر !!!!!!!! :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دایی جان قرار نیست چون شما از بازی خوشت نیومده بقیه کاربرا نمره ی پایین بدن بهش وفت کردی میتونی به تاپیک امتیازات بازی سر بزنی میبینی که متای بازی چند گرفته و یوزر اسکور بازی چند اونوقت بچه های ایران رو به تعصب محکوم نمیکنی.
اگه اشتباه نکنم یوزر اسکوری که یکی از بچه ها گذاشته بود 82 بود اخرین باری که دیدم.

متای ps3 بازی که بیشترین نقد رو داره از 54 تا 63 شده متای pc از 15 تا نقد 60 شده مهم متای بازی هست داخل این سایت هم تحریریه با منتقدهای این سایت بهش امتیاز دادن نه بچه های سایت در ضمن اگر نمی دونید userscore meta یکی از چرت ترین منبع ها برای بازی ها هست کلا 319 نفر به بازی رای دادن(در جهان که خیلی تعداد کمی محسوب می شه) که راحت می تونه 200 نفرش اعضای خود استدیو باشن بقیه هم فن های قدیمی

از اینا گذشته من از بازی بدم نیومده اما امتیاز بالای 9 با توجه به متای بازی خیلی فن بویانه به نظر می رسه

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
ممنون
عزیز جان من قبلن اون جعبه هارو رفتم فکر کنما
میری بالا یک دستگاه روشن میکنی باهاش دیوارد خراب میکنی؟ یا نه؟
اون نرده بونم پیدا نمیکنم من
کلن دوتا جای پرش داره یکی که از تابلو ها میگیری میری تو کوچه یکیم بالای ماشینی که اتیش گرفته از نردبون شکسته میری بالا
من اونجایی هستم که پسرشو میگیره بعد میرم مبارزه میکنم بعد مبارزه جلوی مجسمه که شمشیر دستشه ظاهر میشم رو زمینم یک جسد هست که نا پدید میشه بعد فیلم اشاره میکنه به ساختمون بزرگه
آقا ین مشکل مارو کسی نمیدونه چجوری باید حل کرد؟

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
متای ps3 بازی که بیشترین نقد رو داره از 54 تا 63 شده متای pc از 15 تا نقد 60 شده مهم متای بازی هست داخل این سایت هم تحریریه با منتقدهای این سایت بهش امتیاز دادن نه بچه های سایت در ضمن اگر نمی دونید userscore meta یکی از چرت ترین منبع ها برای بازی ها هست کلا 319 نفر به بازی رای دادن(در جهان که خیلی تعداد کمی محسوب می شه) که راحت می تونه 200 نفرش اعضای خود استدیو باشن بقیه هم فن های قدیمی

از اینا گذشته من از بازی بدم نیومده اما امتیاز بالای 9 با توجه به متای بازی خیلی فن بویانه به نظر می رسه

منظور من این نیست داداش من میگم کاربرای خارجی(حالا شایدم کارکنان کونامی) هم به بازی نمره ی خوب دادن پس نمیشه گفت که ما ایرانی ها تعصب داریم نمیدونم من چند ماهی بود با هیچ بازیی حال نکرده بودم ولی این لورد او شادو واقعا بهم حال داد من اگه بخوام امتیاز بدم 9 میدم نه بخاطر این که فن باشم چون من اصلا فن بازی نیستم و شماره ی یکش رو 1 بار بیشتر تموم نکردم.
کلا من با بازی های ژاپنی بیشتر حال میکنم نمونش بایونیتا که بعضیا باحاش حال نمیکنن ولی من عاشقشم یا بازیه متال گیر سالید رایزینگ.

اینارو ولش کیا دی ال سی رو بازی کردن بیان 4 خط بنویسن ببینیم چطوریه ما که با این اینترنت 6سال دیگه دانلودش تموم میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این بازی سلیقه ای شده دوستان. همون جریان یه سری حال کردن و یه سری متنفر شدن. حد بینابینی وجود نداره گویا:d دروغ چرا، من بیشتر از شماره اول باهاش حال کردم خصوصا گیم پلیش (چون کلا عاشق سبک HnS هستم و این بازی تمام ایرادات گیم پلی شماره اول رو برطرف کرده بود و ارتقا داده بود). کسی هم که خوشش نیومد به هیچکس ربطی نداره چون سلایق متفاوته و هر کسی معیارهای خودش رو برای خوب دیدن یه بازی داره. اینقدر به هم گیر ندین:|:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
خب Revelations یعنی DLC بازی رو هم تموم کردم . از خود بازی بهتر بود ! چندتا پازل هم داشت !!
اسپویل داستان
داستان Alucard از جایی شروع میشه که میزنه پدرش رو میکشه ( خواب طولانی ) و بعدش مادرش میاد و میگه که قصر در خطر هست و ...................
تا جایی که زره میپوشه و آجودان Zobek میشه !
اینم جناب Alucard
78618822467546382710.bmp

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی سلیقه ای شده دوستان. همون جریان یه سری حال کردن و یه سری متنفر شدن. حد بینابینی وجود نداره گویا:d دروغ چرا، من بیشتر از شماره اول باهاش حال کردم خصوصا گیم پلیش (چون کلا عاشق سبک HnS هستم و این بازی تمام ایرادات گیم پلی شماره اول رو برطرف کرده بود و ارتقا داده بود). کسی هم که خوشش نیومد به هیچکس ربطی نداره چون سلایق متفاوته و هر کسی معیارهای خودش رو برای خوب دیدن یه بازی داره. اینقدر به هم گیر ندین:|:d

داریم بحث می کنیم اصلا فلسفه ی تاپیک ها همینه دیگه در قالب احترام با هم بحث کنیم
منم با 2 ش بیشتر حال کردم اما بازی اشکالات زیادی داره من هم فن یه سری بازی ها هستم اما اگه بد باشه حتما می گم حتی اگه خودم باهاش حال کنم نمونشم sonic اولیه ی x360 هست

منظور من این نیست داداش من میگم کاربرای خارجی(حالا شایدم کارکنان کونامی) هم به بازی نمره ی خوب دادن پس نمیشه گفت که ما ایرانی ها تعصب داریم نمیدونم من چند ماهی بود با هیچ بازیی حال نکرده بودم ولی این لورد او شادو واقعا بهم حال داد من اگه بخوام امتیاز بدم 9 میدم نه بخاطر این که فن باشم چون من اصلا فن بازی نیستم و شماره ی یکش رو 1 بار بیشتر تموم نکردم.
کلا من با بازی های ژاپنی بیشتر حال میکنم نمونش بایونیتا که بعضیا باحاش حال نمیکنن ولی من عاشقشم یا بازیه متال گیر سالید رایزینگ.

اینارو ولش کیا دی ال سی رو بازی کردن بیان 4 خط بنویسن ببینیم چطوریه ما که با این اینترنت 6سال دیگه دانلودش تموم میشه

من فقط حرفم بازی نیست حرفم تعصب بی منطق هست که به نظرم خیلی ایران رو به عقب برده این تعصب ها در داخل همه ی ما نفوذ کرده

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
من فقط حرفم بازی نیست حرفم تعصب بی منطق هست که به نظرم خیلی ایران رو به عقب برده این تعصب ها در داخل همه ی ما نفوذ کرده
تعصب ها به حسادت و خود خواهی هم رسیده مثلا طرف xbox داره چون gow واسه xbox نمیاد میگه بدترین بازیه تاریخه و برعکث این قضیه.
من یک اخلاقی دارم وقتی میخوام اسم یک بازیه بزرگ که باهاش حال نکردم رو ببرم میگم بازیه بزرگیه ولی من باهاش حال نکردم نمیگم بازیه مذخرفیه.نمونش اصلا با کرایسیس و گاد او وار اسنشن و گرز او وار حال نکردم نمیدونم چرا
اوج فاجعه اینه واسم مس افکت .

آخرین ویرایش:

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
داریم بحث می کنیم اصلا فلسفه ی تاپیک ها همینه دیگه در قالب احترام با هم بحث کنیم
منم با 2 ش بیشتر حال کردم اما بازی اشکالات زیادی داره من هم فن یه سری بازی ها هستم اما اگه بد باشه حتما می گم حتی اگه خودم باهاش حال کنم نمونشم sonic اولیه ی x360 هست

شماره 1 این بازی کجا و این کجا ......واقعا من هرروز 15 دقیقه این بازی رو میرم شاید به یه جای خوب برسم تا ادامش بدم ولی اصلا امیدی نسیت واقعا بازی رو نابود کردن ......یه راهرو رو میرید موش میشید بعد از اون حالت در میاید بعد چند نفر رو میکشید بعد دوباره یه راهروی دیگه رو میرید موش میشید.........که چی ؟ولی شماره یک این بازی شاهکار بود بغضی از مراحلش دوست نداشتم تموم شه ....

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خو مگه من میگم بحث نکنین؟:d چرا، بازی ایراد داره و بزرگترینش هم داستانشه که روایت مناسبی نداره و عملا هیچ اتفاق خاصی توی 5 ساعت اول نمیوفته. مشکل دومش هم طراحی محیط بازی هست که خب اینجا کاربرا 2 دسته هستن و یه دسته با نمای گوتیک شهر حال کردن و یه سری متنفر شدن. گیم پلیش بی نقص و عالی بود و از گیم پلی سفت و چغر شماره اول فاصله گرفته بود (فکت)
خود شخصیت دراکولا هم به نظرم به مراتب بهتر از گبریل ساده و بی حال طراحی شده بود. باس فایت ها فوق العاده بودن.
ولی انصافا حق بازی این نمرات پایین نبود که رسما بازی رو با آشغال هایی که متای 60 گرفته بود یکی کردن.

پ.ن: یادمه یه سری ایراد از Unblockable بودن ضربات دشمنا میگرفتن. خب اینم به نظرم ایراد منطقی نیست چون شماره اولش هم همینطوری بود. منتها اینجا به واسطه 2تا سلاح Void Sword و Chaos Claws، راحت میشد دشمن رو به آسمون برد و اونجا کمبو های مختلف رو روش پیاده کرد. یه نصیحت بکنم و اینکه توی بازی های HnS همیشه سعی کنین خلاقیت به خرج بدین توی مبارزات و کلیشه ای بازی نکنین. سعی کنین برای خودتون یه گیم پلی منحصر به فرد داشته باشین تا بازی براتون لذت بخش تر بشه.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا

در جریان هستی که اون لیست مدت ها قبل از بیرون اومدن نقدهای بازی تهیه شده ؟! :D یه مسائلی پیش اومد که لیست یه کم دیر منتشر شد ، وگرنه مدت ها قبل از اینکه اولین امتیاز بازی منتشر بشه و مشخص بشه که کیفیت بازی در چه حدی هست ، بچه ها امتیازهاشون رو به LoS2 و بقیه بازی های لیست داده بودن و جدول امتیازها بسته شده بود و رفته بود پی کارش. ما هم دیگه بعد از منتشر شدن نقدها نیومدیم امتیازها رو دستکاری کنیم و دوباره به بازی امتیاز بدیم ، چون همون طور که بارها گفته شده اون لیست ارتباطی به نقد و بررسی بازی هایی که هنوز نیومدن نداره ، بلکه بازی ها رو بر اساس انتظار بچه های تحریریه رده بندی میکنه. نسخه اول LoS هم بازی خیلی خوبی بود که میانگینش حدود 84 بود و طرفدارهای زیادی داشت. از جمله فردین که عاشق نسخه اول بوده و توی لیست هم بهش 10 داده بود ، ولی توی نقدش (که امتیاز بازیسنتر یعنی همین نقد ، نه اون لیست) بهش 6.5 داد.
در مجموع LoS2 توی لیست 100 بازی بر اساس کیفیت نسخه قبلی و ویدئوها و پیش نمایش های نسخه جدید در اون جایگاه قرار گرفت و در نهایت تو زرد از آب در اومد. این کوچیک ترین ربطی به تعصب نداره !!! یعنی دقیقاً مثل این می مونه که The Witcher 3 که بازی اول لیست هست عرضه بشه و میانگین امتیازاتش زبونم لال 60 بشه ، بعد بیای بگی چرا توی اون لیست با تعصب بهش امتیاز دادین ! :D
همین دیروز هم سینا این پست رو در این مورد زد. :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه چیزی که باعث می شه من بیشتر در تاپیک های pc باشم همین صبحت های دوستانه و بی غرض هست لعنتی تاپیک کنسول ها که می رید تا یکی یه چیزی می گه دعوا می شه و پست ها پاک اینجا خیلی کمتر پیش میاد

اریا جان بابت توضیحت واقعا ممنون هستم با این حساب من یک عذرخواهی بدهکارم حیف شد که از سبز بنفش شدی:d

اریا اگه witcher امتیازش کم بشه علتش کنسول ها هستن)حرف همیشگی ها pc بازها دیگه:d) یا شایدم سق سیاه بعضی ها:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کرک اپدیت 2 برای گروه skidrow هست که جای سیو بازی تغییر می کنه کسی می دونه کجا می ره؟ اپدیت 1 برایcodex هست 1.0 هم اولیه هم برای reloaded

کلا خر تو خر شده من سیو اصلی reloaded باید کجا انتقال بدم؟
اپدیت:
فهمیدم کجاست درست شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر