Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ممنون بابت راهنمایی شما دستم امد و یک سوال اخر چطوری پس از اینکه سیو کردم بریزم تا هماهنگ با بازی من بشه ؟

- - -ویرایش - - -

ممنون بابت راهنمایی شما دستم امد و یک سوال اخر چطوری پس از اینکه سیو کردم بریزم تا هماهنگ با بازی من بشه ؟

- - -ویرایش - - -

بچه ها ... کسایی که در بازی مشکل دارند و نمیتونند بعضی از مراحل رو رد کنند و همچنین میخوان سریع بازی رو تموم کنن به سایت زیر برن و ویدئوهای مراحل بازی مربوط به خودشونو دانلود کنند که اربابان سایه 1 و 2 برای دانلود است ... فقط در قسمت جستجو اسم بازی خودتونو بنویسید :
راهنمای قدم به قدم - بزرگترین سایت دانلود بازی

شما وقتی تنظیمات دلخواهتون رو انجام دادید از منوی فایل گزینه ی Save رو بزنید..پیشنهاد من اینه که اول فایلهارو بریزید تو پوشه ی بازی بعد تنظیمات رو انجام بدید.

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
شما وقتی تنظیمات دلخواهتون رو انجام دادید از منوی فایل گزینه ی Save رو بزنید..پیشنهاد من اینه که اول فایلهارو بریزید تو پوشه ی بازی بعد تنظیمات رو انجام بدید.
خیلی ممنونم برای تمامی بازی ها درست شد....

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
سلام به دوستان عزیز.
بچه ها برای من یک سوال پیش امده.... وقتی اربابان سایه یک رو تموم کردیم دیدیم که گابریل برگزیده خدا بود و حتی توی دو هم وقتی غول اول رو در قلعه از بین میبریم باز هم به طرف میگه من برگزیده خدا هستم. خب اگز گابریل در طول این ماجرا برگزیده خدا هست چرا به دراکولا ارباب تاریکی ها تبدیل شده و همه میخوان این خوناشام رو که میگن در واقع شیطان قدرتمند است رو از بین ببرند و اصلا چرا خوناشام و ارباب خوناشام ها شد ؟
منتظر جواب هستم اخه قاطی کردم

ali s

کاربر سایت
Dec 19, 2007
94
نام
ali
سلام
این خرین boos بازی یعنی satan را باید کجا پیدا کنم بعد از کشتن زوبک هیچ علامتی رو نقشه نیست تا satan را پیدا کنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
این خرین boos بازی یعنی satan را باید کجا پیدا کنم بعد از کشتن زوبک هیچ علامتی رو نقشه نیست تا satan را پیدا کنم
برگرین به cathedral توarts district .خودش راه رو نشون میده از اونجا به بعد

Yaghiamin

کاربر سایت
Sep 11, 2019
4
سلام من تو قسمت غول زن سیگار میکشه اونجایی که وارد دایره میشم هرچی اون نیروهاش میان میکشم ولی تموم نمیشن تا به مبارزه با خودش برسم
؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام من تو قسمت غول زن سیگار میکشه اونجایی که وارد دایره میشم هرچی اون نیروهاش میان میکشم ولی تموم نمیشن تا به مبارزه با خودش برسم
؟
قربان این بازی یه مقدار قدیمی شده و احتمالش کمه کسی به شما جواب بده بهتره از راهنمای ویدیویی بازی تو سایت چیزتیوب استفاده کنید یه سایتی هم هست به نام dideo فیلمای چیزتیوب رو بدون قندشکن نشون میده البته همه رو نه از اونم میتونید استفاده کنید موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر