هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام عرض ادب.من کنسول ps3 اسلیم داره کپی خوره ریباگه.میخوام از کپی خور درش بیارم آنلاین بازی کنم.آیا تو روم مثلا جی تی ای وی کسی هستش؟یا خ خلوته و ارزش نداره؟

با درود
اول که این کار انجام نده
دوم من اوایل سال یه PS3 اورجینال خور دستم بود که mw3 بازی میکردم آنلاینشم بد نبود ولی به قول دوستمون ارزش نداره و وقتی ps4 هست کسی زیاد سمت Ps3 نمیره

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ممنون ک ج دادید.میتونم از حالت کپی خور درش نیارم و آنلاین شم؟
میشه ولی باید یکسیری کار انجام بدی
ولی در کل آنلاین با دستگاه کپیخور بیخیال بشی بهتره
بازهم خود دانی

Aryan ac

عضو جدید
Sep 16, 2019
1
این تاپیک رو باز کردم تا هر کسی هر سوال یا اطلاعاتی در مورد ps3 داره اینجا بنویسه تا تاپیک های اضافی باز نشود امیدوارم این تاپیک رو افراد منحرف نکنند:thumbup:

ویرایش مدیریت: این تاپیک محل پرسش و پاسخ به هر سوال و مطلبی در مورد PS3 است به غیر از مسائل مربوط به هک، Jailbreak و کپی خور کردن دستگاه. برای مطرح کردن این گونه مسائل می توانید از تالار مخصوص Jailbreak استفاده می کنید.

هرگونه پست در مورد مسائل ذکر بدون اخطار قبلی پاک خواهند شد و کاربران خاطی اخطار دریافت می کنند و همچنین به کسانی که به سوالات از این قبیل پاسخ بدهند نیز تذکر داده می شود.
سلام من خواستم تم پلی۳ رو عوض کردم ولی خوشم نیومد خواستم به حالت اول برگرده که برگشت ولی وقتی دکمه پاور دسته رو میزنم نشان دهنده باتری و دسته سفیده چیکار کنم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام من بعضی وقتا دارم بازی میکنم گوشه صحفه یه ارور میده درباره کاستوم فریمور بعد دسته اصلا کار نمیکنه و دستگاه همینجوری بوق میزنه مدل دستگام فت چهل گیگه لطفا یکی کمکم کنه
ارورhot system نیست احتمالا؟ دستگات بعد خاموش می شه.؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان سلام
من یه دستگاه fat 60gb دارم که چند هفته پیش موقع بازی خاموش شد بعد هم که روشن میکنم بعد یکی دو دقیقه همه چی کند میشه و بعد چراغ پاور زرد و بعد قرمز چشمک زن میشه . کسی میدونه مشکل از چیه و اگه تعمیر میخاد کجا بدم انجام بده ؟
ممنون
سلام ببین این مشکل هات سیستم هسته مال سی پیو و جی پیو هسته سخت افزاری راه کارش ریباگ کردن هیتر کردن و عوض کردن خمیر سلیکون هسته توسط تمیر کار متخصص هسته توصزه من اینه هزینه براش نکنی چون بازم به سرنوشت دچار می شود تجربه داشتم رو خیلی از فتا دارم می گم بهتره فکر یه اسلیم دسته دو باشی امیدوارم کمکت کرده باشم

• Like

jeyran

کاربر سایت
Oct 25, 2007
52
سلام ببین این مشکل هات سیستم هسته مال سی پیو و جی پیو هسته سخت افزاری راه کارش ریباگ کردن هیتر کردن و عوض کردن خمیر سلیکون هسته توسط تمیر کار متخصص هسته توصزه من اینه هزینه براش نکنی چون بازم به سرنوشت دچار می شود تجربه داشتم رو خیلی از فتا دارم می گم بهتره فکر یه اسلیم دسته دو باشی امیدوارم کمکت کرده باشم
دوست عزیز .من این دستگاه رو 11 ساله دارم الان هم خیلی باهاش بازی نمیکنم میخواستم آرشیوی با بلوری هاش نگهش دارم بعضی وقتا هم کمی بازی کنم چون الان ps4 دارم . با ریبال کردن درست میشه ؟ اگه میشه جای مطمئن تو تهران کجاست ؟

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوست عزیز .من این دستگاه رو 11 ساله دارم الان هم خیلی باهاش بازی نمیکنم میخواستم آرشیوی با بلوری هاش نگهش دارم بعضی وقتا هم کمی بازی کنم چون الان ps4 دارم . با ریبال کردن درست میشه ؟ اگه میشه جای مطمئن تو تهران کجاست ؟
من خودم کارم همین بوده به تجربه می گم ۶ الی یک شال کار می کنه دوباره خراب می شه اگه خیلی ازش استفاده نکرددی امکان داره مال خمیر سلیکون باشه که اگه خمیر سلیکون اصل جنس خوب باشه ۱۰۰ درصد درست می شه باید ببینی مشکل از چیه جایی رو نمی شناسم من مال کرمانم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
والا تا اونجایی من اطلاع دارم پاساژلباف تهران اگه هستید حالا کارشون خوبه بد الله ععلم

laurapalmer77

کاربر سایت
Sep 25, 2017
30
دوستان من وقتی با ps3بازی میکنم بعد نیم ساعت چلا پنج دقیقه بعد دور فن میره بالا وصدا زیادی میده رفتم از مولتی من دمایه cpu رو 65 بود و دمایهgpu رو 59 ایا دسگام مشکل داره یا نرماله ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوستان روشی هست در حینه بازی دمایه cpu و gpu را دید من خیلی میترسم کنسولم به فنا بره خمیره شم سه چهار سال پیش عوض کردم.فنش که صدا ویز ویز میده نیم سوز نشده

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان من وقتی با ps3بازی میکنم بعد نیم ساعت چلا پنج دقیقه بعد دور فن میره بالا وصدا زیادی میده رفتم از مولتی من دمایه cpu رو 65 بود و دمایهgpu رو 59 ایا دسگام مشکل داره یا نرماله ممنون میشم راهنمایی کنید.
نرمال هست

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان روشی هست در حینه بازی دمایه cpu و gpu را دید من خیلی میترسم کنسولم به فنا بره خمیره شم سه چهار سال پیش عوض کردم.فنش که صدا ویز ویز میده نیم سوز نشده
اگه خمیرشم عوض کنی خوبه فت دستگاهت درسته؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دستگاهت چه مدلی هستش
اگر خمیرشو عوض کنی بهتره من ماله خودمو نزدیک 9 سال بعد بازش کردم و عوضش کردم البته من خیلی نگه داری میکنم برای همین تا حالا براش مشکلی پیش نیامده بود ولی برای احتیاط عوضش کردم که دیگه خیالم راحت باشه مدل من اسیلم 360 گیگه باندل هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر