هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان بهترین دسته ای که میشه واسه ps3 گرفت چیه؟ ارجینال که گیر نمیاد، فیک ها هم کیفیت جالبی ندارن :| از دسته های تسکو تست کردین TG134 یا 130 ؟ همه بازی هارو کامل ساپورت میکنه مثل فیک دسته اصلی ؟ دسته 4 رو وصل میکنم ولی نمیشه کنسولو خاموش کرد :| کلاً دکمه وسط کار نمیکنه! تشکر
والا دوست عزیز بهترین کار اینه که یه دسته اورجینال ولی دست دوم براش گیر بیارید که البته یکم دنگ فنگ داره مخصوصا این که دسته های ps3 خیلی سریع و راحت دچار خرابی مثل گیجی دکمه ها میشن در رابطه با دسته های متفرقه هم تقریبا همشون رو میشه به ps3 وصل کرد ولی ممکنه بعضیاشون رو ps3 بعضی دکمه هاشون کار نکنن مثل همین ds4 و یا مثل دسته x360 کلا کار نکنن ولی اکثرا کار میکنن البته باید بیخیال sixaxis بشید که برای تموم کردن بعضی از بازی های خاص لازمه و تو بعضی بازی ها هم گیمپلی رو ناقص میکنه با کیفیت ترین دسته های متفرقه ای هم که سراغ دارم با قیمت معقول یکی دسته های logitec هست و همین طور تسکو به احتمال زیاد باید کار کنن ولی خودم امتحان نکردم اتفاقا خودم میخوام یه دسته تسکو بگیرم در اینده برای ps3 مدل tg130 تو مشخصات دیجیکالا که زده برای pc و ps3 هست دیگه خودتون میدونید.

• Like
Reactions: se.phi.roth

Hadi MP

کاربر سایت
Jul 21, 2016
48
والا دوست عزیز بهترین کار اینه که یه دسته اورجینال ولی دست دوم براش گیر بیارید که البته یکم دنگ فنگ داره مخصوصا این که دسته های ps3 خیلی سریع و راحت دچار خرابی مثل گیجی دکمه ها میشن در رابطه با دسته های متفرقه هم تقریبا همشون رو میشه به ps3 وصل کرد ولی ممکنه بعضیاشون رو ps3 بعضی دکمه هاشون کار نکنن مثل همین ds4 و یا مثل دسته x360 کلا کار نکنن ولی اکثرا کار میکنن البته باید بیخیال sixaxis بشید که برای تموم کردن بعضی از بازی های خاص لازمه و تو بعضی بازی ها هم گیمپلی رو ناقص میکنه با کیفیت ترین دسته های متفرقه ای هم که سراغ دارم با قیمت معقول یکی دسته های logitec هست و همین طور تسکو به احتمال زیاد باید کار کنن ولی خودم امتحان نکردم اتفاقا خودم میخوام یه دسته تسکو بگیرم در اینده برای ps3 مدل tg130 تو مشخصات دیجیکالا که زده برای pc و ps3 هست دیگه خودتون میدونید.
منم مشکل گیجی دسته داشتم، با آموزش تو فروم پشت باتری چسب دوطرفه زدم یه لایه کیپ شد مشکل کاملاً حل شد :))) جدیداً آنالوگ ها یه صدای خش خش میدن، بالاخره عمرشو کرده، دنبال یه چیزیم که جایگزین کنم، نباشه ماله خودشو استفاده میکنم ;)) Sixaxis تنها چیزیه که تو دسته های فیک داخل پشتیبانی نمیشه ! تو آمازون مدل های خوبی هست، متاسفانه هیچکدوم تو ایران موجود نیست :-??دسته های فیک هم ارزش ندارن، کیفیتشون افتضاحه :| تسکو قیمتش جدیداً گرون شده، اگر گرفتید بهم خبر بدید که چطور کار میکنه، شایدم من زودتر از شما گرفتم اینجا میگم چطوره :D

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام،دوستان
میخواستم جواب سوالات پیدا کنم
اینکه Ps3 مدل فت سری اول دارم آیا میشه هاردش رو تعویض کنم با هارد درایو SSD جواب میده؟
تاثیر گذاره روی سرعت دستگاه ؟
چه مدلی از SSD پیشنهاد میکنین ؟

تقریبا هر مدل SSD که بخواید میتونید استفاده کنید فقط ۲ شرط رو باید رعایت کنید
۱− ظرفیت SSD نباید از ۱٫۵ ترابایت بیشتر بشه
۲− سایز اون در ارتفاع نباید از ۹٫۵ میل بیشتر باشه
با رعایت دو شرط بالا با خیال راحت هر SSD که دوست داشتید روش نصب کنید

اگر اشتباه نکنم تنها کنسولی از خانواده ی پلی استیشن که ssd ساپورت میکنه ps4 pro هست.
خیر!
همه کنسولهای سونی از PS3 به بعد میتونن SSD ساپورت کنن منتها بیشترین تاثیر رو توی pro مشاهده خواهید کرد.

دوستان بهترین دسته ای که میشه واسه ps3 گرفت چیه؟ ارجینال که گیر نمیاد، فیک ها هم کیفیت جالبی ندارن :| از دسته های تسکو تست کردین TG134 یا 130 ؟ همه بازی هارو کامل ساپورت میکنه مثل فیک دسته اصلی ؟ دسته 4 رو وصل میکنم ولی نمیشه کنسولو خاموش کرد :| کلاً دکمه وسط کار نمیکنه! تشکر
دسته PS4 رو اگر به صورت بی سیم وصل کنید اون دکمه PSش کنسول رو روشن میکنه ولی تو بازیها بر نمیگردونه تو XMB!
درضمن سنسور موشن هم کار نمیکنه(یکی دیگه از دوستان هم این مورد رو اشاره کردند)

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام دوستان
بنده یه کنسول ps3 گرفتم اسلیم کپی خور ورژن 4.82 کپی نرم افزاری مولتی من
میخواستم بدونم میشه آنلاین بازی کرد؟
مثلا فوتبال ؟ رایگان میشه یا نه ؟
ممنون اگه جواب بدید
با تشکر❤

باید اسپوفر نصب کنید
ریسک بن شدن تا حدودی هست
اگه سرورش فعال باشه میتونید بزنید
انلاین PS3 رایگان هست

• Like
Reactions: mohsenvsmkhah

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
اقا من همین چند ماه پیش یه سوپر اسلیم نو خریدم باندل بود توش یه ps plus یه ماهه بود دو تا سوال دارم این plus دقیقا به چه دردی میخوره و دوم این که برای ps4 هم قابل استفاده هست یا نه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اقا من همین چند ماه پیش یه سوپر اسلیم نو خریدم باندل بود توش یه ps plus یه ماهه بود دو تا سوال دارم این plus دقیقا به چه دردی میخوره و دوم این که برای ps4 هم قابل استفاده هست یا نه ؟
پلاس به طور کل شامل بازی مجانی به صورت ماهانه ، تخفیف ویژه ، دسترسی به بتای برخی از بازی ها زودتر از کاربران دیگه میشه . برای انلاین بازی کردن برای ps4 پلاس اجباریه البته این مورد شامل عناوین فری تو پلی نمیشه. برای استفاده روی دوکنسول کافیه کد رو تو اکانت ریدم کنید و اکانت رو روی دو کنسول بزنید.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
پلاس به طور کل شامل بازی مجانی به صورت ماهانه ، تخفیف ویژه ، دسترسی به بتای برخی از بازی ها زودتر از کاربران دیگه میشه . برای انلاین بازی کردن برای ps4 پلاس اجباریه البته این مورد شامل عناوین فری تو پلی نمیشه. برای استفاده روی دوکنسول کافیه کد رو تو اکانت ریدم کنید و اکانت رو روی دو کنسول بزنید.
خیلی ممنون از جوابتون والا ps4 ندارم و قصد خریدش هم ندارم پرسیدم پلاس ps3 به ps4 میخوره تا بفهمم میتونم بفروشمش یا نه.

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
درود..DLC های مربوط به بازی ها رو برای کنسول کپی خور از کجا و چه سایتی دانلود کنم؟؟ایا نرم افزار خاصی هست که ایدی بازی رو بدیم و لینک دانلود DLC رو بهمون بده؟؟ممنون
بی نهایت سپاسگزارم از پاسخ عزیزان:-bd

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام " کسی میدونه تو فریمور 4.84ریباگ فرق cex با dex چیه ؟ گزینه toggle rebug modچه کاری انجام میده ؟کبرا باید فعال باشه یا نه ؟ toggle debug seting باید روی کدوم منو باشه ؟ ممنون میشم اگه یه استاد جواب من رو بده .

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام " کسی میدونه تو فریمور 4.84ریباگ فرق cex با dex چیه ؟ گزینه toggle rebug modچه کاری انجام میده ؟کبرا باید فعال باشه یا نه ؟ toggle debug seting باید روی کدوم منو باشه ؟ ممنون میشم اگه یه استاد جواب من رو بده .
dex یعنی نسخه دولوپر کنسول و به درد افراد عادی نمیخوره
کبرا فعال باشه بهتره
دوتای دیگه هم باید چک کنم بهتون بگم

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام عرض ادب.من کنسول ps3 اسلیم داره کپی خوره ریباگه.میخوام از کپی خور درش بیارم آنلاین بازی کنم.آیا تو روم مثلا جی تی ای وی کسی هستش؟یا خ خلوته و ارزش نداره؟
به نظرم خیلی کنه تو خیلی از بازیps4متل بیژن وبتل۴ و .... پلیر نیست خلوته تازه بازی های نسل هشتم!هستن و پلی ۳ دیگه خودت بخون داستان البته شاید در مورد gtaقضیه فرق کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر