هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hamed_yazdani

کاربر سایت
Oct 23, 2010
1,014
1,589
دوستان من god of war ascension رو , رو اکانت PS4 م که پلاس داره خریدم ( تخفیف خورده بود ) . حالا اکانت PS4 م رو , رو PS3 بزنم , میتونم god of war رو دانلود و بازی کنم ؟
چون پلاسم رو PS4 هست .
تا چندتا اکانت میشه رو PS3 زد ؟
بله میشه بازی کنید. بازی به هر حال روی اکانت هست.
تعداد اکانت ها رو نمیدونم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
848
404
نام
behrooz
دوستان من god of war ascension رو , رو اکانت PS4 م که پلاس داره خریدم ( تخفیف خورده بود ) . حالا اکانت PS4 م رو , رو PS3 بزنم , میتونم god of war رو دانلود و بازی کنم ؟
چون پلاسم رو PS4 هست .
تا چندتا اکانت میشه رو PS3 زد ؟
اگر اکانت پلاس داره روچی هر دو کنسول ps3 و ps4 قابل استفاده است . حتی بازی های فری پلاس ps3.
اگر کنسول ps3 اورجیناله پس خیلی راحت اکانت رو روی کنسول بزنید.
و اگر کنسول کپی خوره با رعایت یکسری نکات برای جلوگیری از بن اکانت رو وارد کنید.

sepehr star

کاربر سایت
Dec 22, 2018
1
1
دوستان سلام
خواستم بدونم واژه ریلیز که برای بازی های ps3 بکار میبرن
به چه معناست و فرقشون چیه؟
به عنوان مثال فرق duplex و HR؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

lrhhcj

کاربر سایت
Feb 19, 2019
1
1
دوستانویسنده یه مشعلی دارم برای من نوشته restoting donseenegad not turn off the system وجودش یه چیزی میاره پر میشه بعد صفحه سیاه میشه بعده یه مدت خاموش میشه دوباره روشن میشه ودوباره همونو میگه خواهش میکنم کمکم کنید و آیا میشه دستی درستش کرد یا باید بدی تعمیر پول تعمیرش چقدر میشه

• Like

manchester1379

کاربر سایت
Feb 28, 2019
1
1
سلام خسته نباشید من چند وقته که همه چیزایی که برای اجرای بازی های ps2 روی ps3 لازم داره رو نصب کردم و اولا خیلی خوب بازیا اجرا میشد ولی بعد یه مدت بازی نکردن تا امروز که رفتم سراغ بازی به نام genji که رو ps2 هست که اجرا نشد داخل ps2 classic holder هم اجرا نمیشه از تو خود بازی های ps3 که بازی میکنی اجرا میشه ولی اخطار میده شما مموری کارت ندارید واینکه چجوری باید بازی های ps2 رو ps3 سیو کرد؟

خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید چون من دهم ممکنه یچیزایی رو یادم رفته باشه

• Like

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
319
678
سلام وقت بخیر
یه راهنمایی برای خرید ps3 داشتم
اول اینکه ایا خرید مدل فت رو توصیه میکنین؟
من خودم مدل فت رو تمایل دارم ولی از چراغ زرد میترسم چون میگن این کنسول زیادی داغ میکنه کدوم مدل از فت ها بهینه تر از بقیه هست؟ و اینکه اصلا به نظرتون مدل فت الان توجیه خرید داره؟
اگر از فت گذشت مدل سوپر اسلیم اکثرا میگن خوبه چون هم کم تر داغ میکنه و هم از مدل های قبلیش جدید تر هست خودتون باهاش کار کردین تا به حال؟
به نظرتون این اگهی های دیوار که همشون هم مینویسن در حد نو واقعا نو هست چون میترسم از همین چراغ زردی ها باشه
ممنون که وقت گذاشتین

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر فعال
Apr 17, 2008
4,808
634
نام
حسین
سلام وقت بخیر
یه راهنمایی برای خرید ps3 داشتم
اول اینکه ایا خرید مدل فت رو توصیه میکنین؟
من خودم مدل فت رو تمایل دارم ولی از چراغ زرد میترسم چون میگن این کنسول زیادی داغ میکنه کدوم مدل از فت ها بهینه تر از بقیه هست؟ و اینکه اصلا به نظرتون مدل فت الان توجیه خرید داره؟
اگر از فت گذشت مدل سوپر اسلیم اکثرا میگن خوبه چون هم کم تر داغ میکنه و هم از مدل های قبلیش جدید تر هست خودتون باهاش کار کردین تا به حال؟
به نظرتون این اگهی های دیوار که همشون هم مینویسن در حد نو واقعا نو هست چون میترسم از همین چراغ زردی ها باشه
ممنون که وقت گذاشتین
سلام
نه اصلا صرف نداره مدل فت بخری شک نکن که همشون دسته دوم هست و دیگه اکبند توی بازار نیست و همشون هم تعمیری هستن پس صرف نمیکنه
همون مدل اسلیم یا سوپر اسیلم بخر
من خودم مدل اسلیم رو دارم الان چند سالی داره برام مثل ساعت کار میکنه بدون مشکل

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
319
678
سلام
نه اصلا صرف نداره مدل فت بخری شک نکن که همشون دسته دوم هست و دیگه اکبند توی بازار نیست و همشون هم تعمیری هستن پس صرف نمیکنه
همون مدل اسلیم یا سوپر اسیلم بخر
من خودم مدل اسلیم رو دارم الان چند سالی داره برام مثل ساعت کار میکنه بدون مشکل
دم شما گرم
یه مدل سوپر اسلیم مد نظر دارم طرف میگه 2 ساله کار باهاش نکرده به نظرت کنسول اگر کار نکنه لنز بعد از یه مدت ضعیف نمیشه چون میگه 2 سال کار نکرده
بعد اینکه مثل X360 میتونن لنز رو تعویض کنن نو بذارن چون من همین دو ماه پیش با 200 تومن لنز نو گذاشت دوباره مثل روز اول کار میکنه
برای ps3 هم هست این سرویس کردن؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر فعال
Apr 17, 2008
4,808
634
نام
حسین
دم شما گرم
یه مدل سوپر اسلیم مد نظر دارم طرف میگه 2 ساله کار باهاش نکرده به نظرت کنسول اگر کار نکنه لنز بعد از یه مدت ضعیف نمیشه چون میگه 2 سال کار نکرده
بعد اینکه مثل X360 میتونن لنز رو تعویض کنن نو بذارن چون من همین دو ماه پیش با 200 تومن لنز نو گذاشت دوباره مثل روز اول کار میکنه
برای ps3 هم هست این سرویس کردن؟
بله میشه لنز رو عوض کرد ولی نیازی نداری وقتی دیدی توی بازی گیر میکنه ببرش بیرون یه تمیزی بکنه
البته به نظر من قبل از بازی کردن ببرش سرویسش کنه و تمیزش کنه تا خاک ها که داخلش هستن رو برات ور داره
و اگر دیدی گیر میکنه توی بازی اون وقت لنز رو عوض کن
خواهش میکنم

• Like
Reactions: X B I T B

hanter

کاربر سایت
Jan 7, 2013
23
2
سلام دوستان میخواستم بدونم میشه از طریق ps3 تصاویر صفحه گوشی رو مستقیم روی TV دید؟
مثلاً یه فیلم آنلاین رو که رو گوشی داره پخش میشه روی TV دید

من خودم از برنامه I mediaShare برای انتقال آنلاین فیلم و آهنگ و ... از گوشی به TV استفاده میکنم ولی فیلم آنلاین رو نتونستم به اشتراک بزارم

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر فعال
Apr 17, 2008
4,808
634
نام
حسین
سلام دوستان میخواستم بدونم میشه از طریق ps3 تصاویر صفحه گوشی رو مستقیم روی TV دید؟
مثلاً یه فیلم آنلاین رو که رو گوشی داره پخش میشه روی TV دید

من خودم از برنامه I mediaShare برای انتقال آنلاین فیلم و آهنگ و ... از گوشی به TV استفاده میکنم ولی فیلم آنلاین رو نتونستم به اشتراک بزارم
سلام بر شما
نه همچنین چیزی امکان نداره متاسفانه نمیشه این کار رو کرد

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
16
7
سلام دوستان خسته نباشید یه ps3 فت دارم چند سال پیش چراغ زرد شد و از طریق ریبال تعمیرش کردن الان دوباره چراغ زرد داده به نظرتون قابل تعمیره یا ارزش نداره چند تا تعمیرکار گفتن ارزش نداره باز چراغ زرد میده نظر شما چیه؟

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
154
138
سلام دوستان خسته نباشید یه ps3 فت دارم چند سال پیش چراغ زرد شد و از طریق ریبال تعمیرش کردن الان دوباره چراغ زرد داده به نظرتون قابل تعمیره یا ارزش نداره چند تا تعمیرکار گفتن ارزش نداره باز چراغ زرد میده نظر شما چیه؟
سلام
بزرگوار ریبال کنی بد نیست فقط دور فن رو باید ببری بالا حدود ۷۰ درصد که صدای تراکتور میده
اگه این کارو بکنی یه عمری میمونه

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
16
7
سلام
بزرگوار ریبال کنی بد نیست فقط دور فن رو باید ببری بالا حدود ۷۰ درصد که صدای تراکتور میده
اگه این کارو بکنی یه عمری میمونه
رفیق قبلا ریبال کرده بودم الان باز چراغ زرد داده دیگه ریبالش نمیکنن فکر کنم میگن فقط حرارتی تعمیر میکنن که میگن زیاد مطمئن نیست

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
848
404
نام
behrooz
رفیق قبلا ریبال کرده بودم الان باز چراغ زرد داده دیگه ریبالش نمیکنن فکر کنم میگن فقط حرارتی تعمیر میکنن که میگن زیاد مطمئن نیست
اگر به بورد حرارت بدن فقط برای به مدت درست میشه و بعد از اون بازم خراب میشه. پیشنهاد میکنم یه اسلیم تهیه کنی.

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟