هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

nexus6465

کاربر سایت
Nov 24, 2018
4
سلام دوستان
من ps3 160. گیگ اسلیم دارم
کپی خوره وقتیمیخوام بازی کنم بعد از چند دقه صفحه ثابت میشه و عکسشو گذاشتم
تا خاموش نکنی هم درست نمیشه
کسی میدونه مشکل چیه و قابل حله؟

Attachments

• 61D802D9-5DB4-4921-B44C-0398444DC644.jpeg
    61D802D9-5DB4-4921-B44C-0398444DC644.jpeg
    369.4 KB · مشاهده: 15

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این دستگاه فکر کنم از زمان ساخته شدنش خمیرش عوض نشده .... عوض کنم بهتر میشه؟ من خمیر پردازنده کامپیوتر رو هر سال عوض میکنم
به نظر من اگر زیاد بازی میکنی بهتر که هر سال عوض کنی
برهرحال این خمیرها دیگه مثل گذشته جنس خوب نیستن اگر عوض کنی بهتره

• Like
Reactions: R@OUF and IMANOKA

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام دوستان
من ps3 160. گیگ اسلیم دارم
کپی خوره وقتیمیخوام بازی کنم بعد از چند دقه صفحه ثابت میشه و عکسشو گذاشتم
تا خاموش نکنی هم درست نمیشه
کسی میدونه مشکل چیه و قابل حله؟

اگر از فایل دانلودیت مطمئن هستی.
شاید از اون تبدیل HDMI به VGA باشه که جنس خوب نیست یا اتصالی داره ، شاید.
شاید از هارد باشه که بدسکتور گرفته.
شاید فیش HDMI مشکل دار شده (لق شده یا اتصالی کرده)
شایدم بد هک شده.
هر کدومش ممکنه باشه بهتره ببری پیش تعمیرکار ماهر.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام. بقیه تاپیک ها زیرخاکی بود مجبورم اینجا بپرسم . با CFW میشه انلاین شد ؟ خطر بن شدن اکانت هست ؟ فقط در حد سینک کردن تروفی برام کافیه

درود
نکن داداش
هم دستگاهت بن میشه و هم اکانت

mojtabaa latif30

کاربر سایت
Dec 3, 2018
1
سلام دوستان
من یه اکانت ps3 خریدم نمیتونم روی کنسولم بازی هاشو نصب کنم
وقتی میرم توی سرویس لیست همه ی بازی هاش هست ولی وقتی میزنم روش گزینه دانلود نداره.
یکی از رفیق هام گفتش که این اکانت باید روی کنسولت اکتیو بشه تا بتونی بازی هاشو نصب کنی
حالا این اکتیو کردن اکانت رو من بلد نیستم.
اگر امکان داره راهنمایم بکنید ممنون میشم.
البته بعد از اینکه اکانت رو وارد میکنم میرم توی اکانت منیجر گزینه سوم که نوشته اکتیو سیستم میرم توش گیم و ویدیو هم گیمو انتخاب میکنم باز دو تا گزینه میده،اکتیو و دی اکتیو من روی گزینه اکتیو میزنم نتیجه هم میده مینویسه اکتیو کمپلت
بعد میام توی همون اکانت منیجر میرم توی گزینه ی سرویس لیستش بازی هارو نشون میده ولی دانلود نمیشه بره توی دانلود لیست.

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام دوستان
من یه اکانت ps3 خریدم نمیتونم روی کنسولم بازی هاشو نصب کنم
وقتی میرم توی سرویس لیست همه ی بازی هاش هست ولی وقتی میزنم روش گزینه دانلود نداره.
یکی از رفیق هام گفتش که این اکانت باید روی کنسولت اکتیو بشه تا بتونی بازی هاشو نصب کنی
حالا این اکتیو کردن اکانت رو من بلد نیستم.
اگر امکان داره راهنمایم بکنید ممنون میشم.
البته بعد از اینکه اکانت رو وارد میکنم میرم توی اکانت منیجر گزینه سوم که نوشته اکتیو سیستم میرم توش گیم و ویدیو هم گیمو انتخاب میکنم باز دو تا گزینه میده،اکتیو و دی اکتیو من روی گزینه اکتیو میزنم نتیجه هم میده مینویسه اکتیو کمپلت
بعد میام توی همون اکانت منیجر میرم توی گزینه ی سرویس لیستش بازی هارو نشون میده ولی دانلود نمیشه بره توی دانلود لیست.

درود
فکر کنم باید با کامپیوتر لاگین کنی اونجا دی اکتیو کنی بعد بری روی PS3 خودت اکتیو کنی

• Like
Reactions: se.phi.roth

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان من god of war ascension رو , رو اکانت PS4 م که پلاس داره خریدم ( تخفیف خورده بود ) . حالا اکانت PS4 م رو , رو PS3 بزنم , میتونم god of war رو دانلود و بازی کنم ؟
چون پلاسم رو PS4 هست .
تا چندتا اکانت میشه رو PS3 زد ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دوستان من god of war ascension رو , رو اکانت PS4 م که پلاس داره خریدم ( تخفیف خورده بود ) . حالا اکانت PS4 م رو , رو PS3 بزنم , میتونم god of war رو دانلود و بازی کنم ؟
چون پلاسم رو PS4 هست .
بله میشه بازی کنید. بازی به هر حال روی اکانت هست.
تعداد اکانت ها رو نمیدونم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
چون پلاسم رو PS4 هست .
اگر اکانت پلاس داره روچی هر دو کنسول ps3 و ps4 قابل استفاده است . حتی بازی های فری پلاس ps3.
اگر کنسول ps3 اورجیناله پس خیلی راحت اکانت رو روی کنسول بزنید.
و اگر کنسول کپی خوره با رعایت یکسری نکات برای جلوگیری از بن اکانت رو وارد کنید.

lrhhcj

کاربر سایت
Feb 19, 2019
1
دوستانویسنده یه مشعلی دارم برای من نوشته restoting donseenegad not turn off the system وجودش یه چیزی میاره پر میشه بعد صفحه سیاه میشه بعده یه مدت خاموش میشه دوباره روشن میشه ودوباره همونو میگه خواهش میکنم کمکم کنید و آیا میشه دستی درستش کرد یا باید بدی تعمیر پول تعمیرش چقدر میشه

manchester1379

کاربر سایت
Feb 28, 2019
1
سلام خسته نباشید من چند وقته که همه چیزایی که برای اجرای بازی های ps2 روی ps3 لازم داره رو نصب کردم و اولا خیلی خوب بازیا اجرا میشد ولی بعد یه مدت بازی نکردن تا امروز که رفتم سراغ بازی به نام genji که رو ps2 هست که اجرا نشد داخل ps2 classic holder هم اجرا نمیشه از تو خود بازی های ps3 که بازی میکنی اجرا میشه ولی اخطار میده شما مموری کارت ندارید واینکه چجوری باید بازی های ps2 رو ps3 سیو کرد؟

خواهش میکنم اگه میتونید کمک کنید چون من دهم ممکنه یچیزایی رو یادم رفته باشه

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
سلام وقت بخیر
یه راهنمایی برای خرید ps3 داشتم
اول اینکه ایا خرید مدل فت رو توصیه میکنین؟
من خودم مدل فت رو تمایل دارم ولی از چراغ زرد میترسم چون میگن این کنسول زیادی داغ میکنه کدوم مدل از فت ها بهینه تر از بقیه هست؟ و اینکه اصلا به نظرتون مدل فت الان توجیه خرید داره؟
اگر از فت گذشت مدل سوپر اسلیم اکثرا میگن خوبه چون هم کم تر داغ میکنه و هم از مدل های قبلیش جدید تر هست خودتون باهاش کار کردین تا به حال؟
به نظرتون این اگهی های دیوار که همشون هم مینویسن در حد نو واقعا نو هست چون میترسم از همین چراغ زردی ها باشه
ممنون که وقت گذاشتین

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام وقت بخیر
یه راهنمایی برای خرید ps3 داشتم
اول اینکه ایا خرید مدل فت رو توصیه میکنین؟
من خودم مدل فت رو تمایل دارم ولی از چراغ زرد میترسم چون میگن این کنسول زیادی داغ میکنه کدوم مدل از فت ها بهینه تر از بقیه هست؟ و اینکه اصلا به نظرتون مدل فت الان توجیه خرید داره؟
اگر از فت گذشت مدل سوپر اسلیم اکثرا میگن خوبه چون هم کم تر داغ میکنه و هم از مدل های قبلیش جدید تر هست خودتون باهاش کار کردین تا به حال؟
به نظرتون این اگهی های دیوار که همشون هم مینویسن در حد نو واقعا نو هست چون میترسم از همین چراغ زردی ها باشه
ممنون که وقت گذاشتین
سلام
نه اصلا صرف نداره مدل فت بخری شک نکن که همشون دسته دوم هست و دیگه اکبند توی بازار نیست و همشون هم تعمیری هستن پس صرف نمیکنه
همون مدل اسلیم یا سوپر اسیلم بخر
من خودم مدل اسلیم رو دارم الان چند سالی داره برام مثل ساعت کار میکنه بدون مشکل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر