هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
مدل فت هس
این روشی که برای گردوخاک گفتین ، گردوخاک رو میده بیرون دیگه ؟ به نظرتون این طوری کاملا از گردوخاک تمیز میشه ؟ اگه خدای نکرده مشکل چراغ زرد پیش بیاد قابل تعمیر هس دیگه ؟ در مورد هزینه تعمیر چیزی نگفتین . اگه بدم تعمیرات به نظرتون هزینش زیاد نیس ؟
اوه اوه حواست باشه که ممکنه مشکل چراغ زرد باشه چون مدل های فت اکثرشون این مشکل رو دارن .
تا یه حدی بیرون میده.کاری که میکنه اینه که فن ها رو روی 100% میزاره تا هر چی گرد و خاکه از دستگاه بندازه بیرون.به نظرم کامل کامل دستگاه رو تمیز نمیکنه ولی تا حد قابل قبولی از گرد و خاک داخل دستگاه رو تمیز میکنه.
اگه چراغ زرد باشه قابل تعمیر هست ولی حتما باید از طریق ریبال درست شه وگرنه چند وقت دیگه دوباره همینطوری میشه.اگر پول کافی داری بنظرم این رو به یه جای تعمیراتی بفروش و اسلیم بخر تا دیر نشده.چون مدل های فت از عمرشون زیاد گذشته و اگرم تعمیرش کنی ممکنه مثه روز اولش نشه.
برای هزینه اش هم نمیدونم ولی فکر نمیکنم بخوان بیشتر از 400 بگیرن.باز خودتون از جاهای دیگه بپرسین بهتره ;)

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
بعد مدت ها امروز دیسک رد دد یکو در اوردم و با یه صحنه واقعا ترسناک روبرو شدم چندتا خراش کوچیک رو دیسک بود واقعا نتونستم بخوابم تا الان واقعا نمیدونم من اصلا دیسکو از جاش در نیاوردم چندین وقته یا خراشا انقد کوچیک بوده که من ندیدم خواستم بدونم این چنتا خش کوچیک دیسکو غیر قابل خوندن میکنه؟:((:((:((
نه بابا مگه PS2 :D

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام به همه امیدوارم حالتون خوب باشه.
ps3 من اسلیمه و درجه ی CPU و RSX اش هم تو فن 40% بین 50 تا 68 درجه است.نمیدونم چرا این چند وقته خیلی فریز میکنه مخصوصا وقتی مولتی من رو باز میکنم.
کسی راه حلی داره؟ آپدیت فریمور و مولتی من رو هم دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرد.احتمال میدم از وبمن باشه :-?

• Like
Reactions: se.phi.roth

kly4ever

کاربر سایت
Apr 30, 2013
71
نام
حمیدرضا سلیمانی
سلام
من بعد از مدتها پلی 3 رو به نت زدم انلاین بازی کنم . زمانی که تو منوی پلی3 هستم اکانتم انلاینه و مکلی ندارم همینکه رو بازی ضربدر میزنم برم تو بهد از چند ثانیه نتورک ارور میده و ساین اوت میشم
اینم اروره
80028ed6
کنسولم اورجینال خوره
با ای دی اس ال خانگی وصلم و نت تایپم 2 هست
ممنون میشم راهنمایم کنید

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
کسی میتونه با کنسول وصل شه به PSN؟ پنج ساعت بی وقفه دارم تلاش میکنم با چندتا مودم میزنه The connection with Sony entertainment Network timed out~X(
درود
الان تقریبا دو ماه شده، که من این مشکلو دارم، دقیقا مثل شما!! البته ظاهرا برای همه این مشکل بوجود اومده... . زیاد تلاش نکن:D فایده ای نداره:-w
موندیم به کی مشکلمونو بگیم... . اصلا کسی تو این خراب شده پاسخگو هست، آیا!؟[-(~X(

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
433
نام
Fazel
درود
الان تقریبا دو ماه شده، که من این مشکلو دارم، دقیقا مثل شما!! البته ظاهرا برای همه این مشکل بوجود اومده... . زیاد تلاش نکن:D فایده ای نداره:-w
موندیم به کی مشکلمونو بگیم... . اصلا کسی تو این خراب شده پاسخگو هست، آیا!؟[-(~X(
نزدیک 60 تا تروفی گرفتم از گیمای مختلف بعد نمیشه لاگین کرد بره تو اکانت چه گرفتار شدیم مث این که سال 2015 هم یه چنین مشکلی بوده

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من بعد از مدتها پلی 3 رو به نت زدم انلاین بازی کنم . زمانی که تو منوی پلی3 هستم اکانتم انلاینه و مکلی ندارم همینکه رو بازی ضربدر میزنم برم تو بهد از چند ثانیه نتورک ارور میده و ساین اوت میشم
اینم اروره
80028ed6
کنسولم اورجینال خوره
با ای دی اس ال خانگی وصلم و نت تایپم 2 هست
ممنون میشم راهنمایم کنید
سلام
منم دقیقا همین مشکل تو رو دارم
و نت من هم خانگی هست و از مخابرات بدرد نخور گرفتم
البته حلش کردم به طور عجیب و البته شانسی این راهکارهای که بهت میگم انجام بده ایشالله که حل میشه
اول DNS رو به صورت دستی بذار
بعد توی بازی که میری از خوده بازی وصل شو اگر هم نشد این قدر بزن تا دیگه وصل باشه و قطع نکنه من اینکار رو کردم دقیقا 6 ساعت وصل بود به طور عجیب
البته بگم ها با نت گوشی راحت رفتم و بدون مشکل که البته نت گوشی هم مشکلاته خودشو داره که بهتر از همون نت مخابرات استفاده کردم
سوالی بود بگو

• Like
Reactions: R@OUF

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
نزدیک 60 تا تروفی گرفتم از گیمای مختلف بعد نمیشه لاگین کرد بره تو اکانت چه گرفتار شدیم مث این که سال 2015 هم یه چنین مشکلی بوده
اگه میخواین بیشتر راجب این مشکل بدونید میتونید این تاپیک رو مطالعه کنید(فقط صفحه ی چهارم رو هم بخونید کافیه)

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
هک ریباگ دارم و میخوام تروفی بازی ها رو به اکانت PSN ـم اضافه کنم
چه کارهایی باید انجام بدم؟
به هیچ وجه تروفی سینک کردن روی CFW پیشنهاد نمیشه چون خطر بن بالایی داره.
کسی هست ps id داشته باشع
لازم دارم اگه بود
منم دنبالش هستم.اگه جایی پیدا کردید خوشحال میشم به من هم اصلاع بدید.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
به هیچ وجه تروفی سینک کردن روی CFW پیشنهاد نمیشه چون خطر بن بالایی داره.
منم دنبالش هستم.اگه جایی پیدا کردید خوشحال میشم به من هم اصلاع بدید.
به آخرین فرم ویر اصلی آپدیت کنم چطور؟
یعنی کپی خورش از بین بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر