هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
خیلی ممنون. شما روش اجرای مستقیم بازی از روی فلش یا هارد اکسترنال رو اطلاع داری؟ برای مواقعی که هارد کنسول پر میشه و نخوام بازیهای داخل دستگاه رو پاک کنم
بازی رو iso کن و بریز تو هارد ntfs بعد با وبمن اجراش کن.
همین کارو میتونی با شبکه هم بکنی و از هارد سیستم هم اجرا کنی بازی رو.

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
248
سلام. دسته ps3 چقدر طول میکشه کامل شارژ بشه. من نزدیک دو ساعت زدم تو شارژ ولی فقط یک چراغ روشن میمونه
سلام
اگه زود خالی میکنه و دیر شارژ میشه یعنی باتریش مرخصه باتری جدید باید بگیری
باتریش کم کرده باشه ۴ تا ۵ ساعت باید نگه داره

• Like
Reactions: ehsan250

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
سلام
اگه زود خالی میکنه و دیر شارژ میشه یعنی باتریش مرخصه باتری جدید باید بگیری
باتریش کم کرده باشه ۴ تا ۵ ساعت باید نگه داره
پلی ۳ حالت استند بای داره که بشه مثل ps4 دسته رو در استندبای شارژ کرد؟
بعد شارژر موبایل مناسب برای دسته چند امپر باشه خوبه. ممنون

آخرین ویرایش:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
248
پلی ۳ حالت استند بای داره که بشه مثل ps4 دسته رو در استندبای شارژ کرد؟
بعد شارژر موبایل مناسب برای دسته چند امپر باشه خوبه. ممنون
نه مثل ps4 سیف مود نداره متاسفانه بهتره شارژر مخصوص بگیری خیلی راحت تره شارژر ۵ ولت یک امپر اوکیه

• Like
Reactions: ehsan250

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
دوستان ps3 رو به مانیتوری که 2 تا پورت اچ دی ام ای داره وصل میکنم اما تصویر نمیده
مشکل ps3 نیست چون تو تی وی تصویر میده
راه حلی هست

siahbid

عضو جدید
Mar 28, 2024
1
سلام خدمت اساتید عزیز. من یه سه یا چهار ماه که ps3 خریدم ده دقیقه بازی میکنم صدای فنش درمیاد حالا اگه جی تی ای بازی کنم دی بدبختیه بخدا اگه وزنش سبک بود شاید پروازم میکرد.. یه راهنمایی کنید که احتیاج هست درسش کنم یا نه . خودم میتونم درستش کنم یا ببرم تعمیرگاه.؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
سلام خدمت اساتید عزیز. من یه سه یا چهار ماه که ps3 خریدم ده دقیقه بازی میکنم صدای فنش درمیاد حالا اگه جی تی ای بازی کنم دی بدبختیه بخدا اگه وزنش سبک بود شاید پروازم میکرد.. یه راهنمایی کنید که احتیاج هست درسش کنم یا نه . خودم میتونم درستش کنم یا ببرم تعمیرگاه.؟
فته یا اسلیم؟ اگه کپی خوره از وب من قسمت TEMP ببین حداکثر دما در حالت بیکاری چقدره، 5دقیقه پس از روشن شدن دما خودشو نشون میده. یا از مولتی من Show Temperature Data رو از ستینگ تقریبا آخراست Enable کن، بالا سمت راست دمای RSX/CPU رو نشون می ده، ببین توی همین برنامه دما در حالت idle چقدر افزایش پیدا می کنه. هر دو رو بگو، توی بازی هم تست کن حداکثر دما رو بگو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر