امپراطور: کنسول ایرانی یا .......

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
وقتی تو تلوزیون نشون میداد داشتم خفه میشدم از این که نمیتونستم بهشون چیزی بگم

جالب اینجاست دوست دیوانه ی من خیلی جدی بهم میگه چرا رفتی 250 تومن دادی کینکت ،اینو میگرفتی (دوست هایی ما داریم)

منم مونده بودم چه جور حالیش کنم . میخواستم خود کشی کنم
کاملا موافقم! من هم وقتی تلویزیون نشونش داد بغض راه گلوم رو گرفت:d

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
آره دوستان نوب من هم اینو میگن تازه من در نظر آنها :D دیوانه ای بیش نیستم چرا که بازی اورجینال می خرم:)))))))))))))))

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حالا واقعا کسی تست کرده ؟ بدرد گروه سنی الف این دوره زمونه میخوره یا نه ؟ :d واسه مشغول کردن یه بچه بدک نی هرچی باشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این کنسول چون چینیه و در سطح جهانی نیست یوبی سافت و شرکتای دیگه براش بازی نمیسازن و بنابر این شاید سالی یک بازی به درد نخور داشته باشیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

من خودم wii دارم بابام اومده میگه این امپراطور وطنی ها خیلی از مال تو بهترن فانتزی ترم هستن چیه رفتی این همه پول دادی اینا میدن 70 هزار منم این شکلی :|بعد یه ماه یکی از فامیل هامون گفت من از wii تو خوشم میاد امپراطور میگیرم همونه گفتم نکن امپراطور اشغاله حرفمو گؤش نکرد رفت گرونترین پکیجشو خرید دوساعت بعدش پشیمون بود گفت بازی میکروه .

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
بابا عجب چیزیه
من که خوف کردم
حسابی توقعم از نسل بعد رفت بالا
حالا باید دید ماکرو و سونی می تونن با این رقابت کنن
میخوام برم کلیه ام رو بفروشم یکی از اینا بخرم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
.

فقط خداکنه زودتر هک بشه =))
گفتن هک کردنش کار حضرت فیله

---------- نوشته در 08:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:59 PM ارسال شده بود ----------

بابا عجب چیزیهمن که خوف کردمحسابی توقعم از نسل بعد رفت بالاحالا باید دید ماکرو و سونی می تونن با این رقابت کننمیخوام برم کلیه ام رو بفروشم یکی از اینا بخرم
دمت گرم حال کردم کلی خندیدم از نفس افتادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر