سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام دوستان
من با توجه به کمبود بازی های درست حسابی برای ویتا میخوام یه 3ds هم بگیرم. حالا چندتا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم ( من نینتندو نوبم اقا)
بهترین بازی هاش همون سری ماریو محسوب میشه؟
رزولیشن 3ds xl تو ذوق نمیزنه؟
این gateway چطور کار می کنه؟ یعنی توش بازی داره یا اینکه اجازه میده هر بازی کپی اجرا کنیم؟ و اینکه روی چه ورژن هایی کار می کنه ؟
بازی های ارجینالش راحت گیر میاد؟ جز dc جای دیگه هم داره؟
یه چیز دیگه هم مه خیلی ازش بد شنیدم شارژرش هست. برای ما ترانس یا اداپتور خاصی میخواد؟
ببخشید زیاد پرسیدم :d

Sent from my iPhone using Tapatalk

-بستگی به سلیقت داره، بازی خوب به جز ماریو هم داره.
-تا حدودی میزنه، مخصوصا تو مقایسه با ویتا.
-بچه ها راهنما گذاشتن. کلا بازی رو روی یه sd کپی میکنی، یه شیرین کاری با کارت آبی gatewayانجام میدی و بعد کارت قرمز رو میذاری بازی میکنی. روژن بین 4.0 تا 4.5 رو ساپورت میکنه. بازی های جدید هم فعلا روش اجرا نمیشن.
-نمیدونم ولی انگار سخت گیر میاد.
-اگر ورژن U بگیری آره!

• Like
Reactions: che-jaleb

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستان من قصد خرید 3ds کردم . باندل زلدا طلایه چشمم رو گرفته ولی گیر نمیاد . شاید Xl آبی بخرم .
سوالم اینه که موقع خرید یا بعد از خرید باید به چیز خاصی توجه کنم ؟ ریجن هم UC هست دیگه درسته ؟
1-بازی هاش رو چیکار کنم ؟ ( هک نمیکنم چون حوصله دنگ و فنگ ندارم ) اوریجینالشون مثل Shin megami یا لویجی منشن گیر نمیان نه ؟
2-سوال بعدی اینکه باید براش حافظه اضافی بخرم ؟
3- میتونم بازی ها رو از Eshop بخرم ؟
4- بعد اکانتی که میسازم مثل PSN که بین ویتا و Ps3 یکیه اینجا هم بین Wii U و 3ds یکیه ؟ یعنی میتونم اکانت رو شارژ کنم بعد از توش خرید کنم برای هر دو کنسول ؟
5- نکته مهم دیگه ایی هم هست مثلا نگه داری ازش یا وسایل جانبی ـه لازم بگید به جز مسائل مربوط به هک چون من شهرستان هستم و سنمم رفته بالا حوصله ور رفتن با دستگاه رو ندارم . 2-3 ماهی شاید بخوام یه بازی بازی کنم .
ممنون .

• Like

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
دوستان من قصد خرید 3ds کردم . باندل زلدا طلایه چشمم رو گرفته ولی گیر نمیاد . شاید Xl آبی بخرم .
سوالم اینه که موقع خرید یا بعد از خرید باید به چیز خاصی توجه کنم ؟ ریجن هم UC هست دیگه درسته ؟
1-بازی هاش رو چیکار کنم ؟ ( هک نمیکنم چون حوصله دنگ و فنگ ندارم ) اوریجینالشون مثل Shin megami یا لویجی منشن گیر نمیان نه ؟
2-سوال بعدی اینکه باید براش حافظه اضافی بخرم ؟
3- میتونم بازی ها رو از Eshop بخرم ؟
4- بعد اکانتی که میسازم مثل PSN که بین ویتا و Ps3 یکیه اینجا هم بین Wii U و 3ds یکیه ؟ یعنی میتونم اکانت رو شارژ کنم بعد از توش خرید کنم برای هر دو کنسول ؟
5- نکته مهم دیگه ایی هم هست مثلا نگه داری ازش یا وسایل جانبی ـه لازم بگید به جز مسائل مربوط به هک چون من شهرستان هستم و سنمم رفته بالا حوصله ور رفتن با دستگاه رو ندارم . 2-3 ماهی شاید بخوام یه بازی بازی کنم .
ممنون .
1) UC بگیر چون بازی های اریج پال گیر نمیاد اون بازی ها رو خواستی از همون ارتگلی بگیر برات میاره
2) نه نیاز نیست چون کار خاصی نمیکنه اگر از eshop میخوای بازی بخری تعویض کن و الا همون 4 گیگ خودش کافیه
3) بله
4)جدیدا این قابلیت بهش اضافه شده که توی این اپدیت میاد
5)لوازم جانبی چیز خاصی نداره جز circle pad pro که اونم بازی های زیادی ازش استفاده نکردن تو ایران گیر نمیاد همون نگیری بهتره چون با همون 3ds میشه راحت بازی کرد

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام چنتا سوال درباره 3ds دارم ممنون میشم راهنماییم کنین

1. الان قیمت 3ds معمولی و آک تو بازار چنده؟

2. جایی میشناسید که مطمعن باشه و با اطمینان اطش خرید کرد

3. شنیدم ریجن uc سفارش امارات پک ها بزرگی داره و نیاز به تبدیل یا شاژر برق 220 نداره درسته؟ تو بازار هست؟

4. اگه پک سفارشی امارات گیر نیاد خود آداپتور 220 ولت چنده؟

5. 3ds معمولی بهتره یا xl؟

6. فلش کارت هک چه قیمتی داره کدوم کارت بهتره؟ و همه بازیا ساپورت میکنه؟

7. من با سایز صفحه نمایش معمولی مشکلی ندارم اما دوستانی گفتن مدل ایکس ال هم نور صفحه بیشتر شده هم باتری قویتر شده اما تراکم پیکسل معمولی بهتره میشه کمکم کنید بگید کدوم مدل بهتره چون تفاوت قیمتی 200 هزار تومنی دارن که با این پول میشه 2 تا بازی اوریج خرید

8 . فلش کارتا هک جدید بازیا ds و gba ساپورت میکنن؟

من دلیل اصلیم برای خرید 3ds بازیا انحصاری نینتندوه که الویت با ماریو 3د لنده و مطمعنم فروش 3ds بیشتر ds میشه و تنوع بازیی خیلی زیادی خواهد داشت حلا سوالم اینه سری بازیایی مثل متروید و دانکی کونگ ( نسخه جدید نه ریمیک شده بازی wii) و kirbys و ........ بعد ها براش میاد؟

البته اگه پول داشتم wii u میخریدم اما توانایی مالیشو ندارم اما میتونم 3ds بگیرم و از بازیا نینتندو لذت ببرم

ممنونم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام چنتا سوال درباره 3ds دارم ممنون میشم راهنماییم کنین

1. الان قیمت 3ds معمولی و آک تو بازار چنده؟

2. جایی میشناسید که مطمعن باشه و با اطمینان اطش خرید کرد

3. شنیدم ریجن uc سفارش امارات پک ها بزرگی داره و نیاز به تبدیل یا شاژر برق 220 نداره درسته؟ تو بازار هست؟

4. اگه پک سفارشی امارات گیر نیاد خود آداپتور 220 ولت چنده؟

5. 3ds معمولی بهتره یا xl؟

6. فلش کارت هک چه قیمتی داره کدوم کارت بهتره؟ و همه بازیا ساپورت میکنه؟

7. من با سایز صفحه نمایش معمولی مشکلی ندارم اما دوستانی گفتن مدل ایکس ال هم نور صفحه بیشتر شده هم باتری قویتر شده اما تراکم پیکسل معمولی بهتره میشه کمکم کنید بگید کدوم مدل بهتره چون تفاوت قیمتی 200 هزار تومنی دارن که با این پول میشه 2 تا بازی اوریج خرید

8 . فلش کارتا هک جدید بازیا ds و gba ساپورت میکنن؟

من دلیل اصلیم برای خرید 3ds بازیا انحصاری نینتندوه که الویت با ماریو 3د لنده و مطمعنم فروش 3ds بیشتر ds میشه و تنوع بازیی خیلی زیادی خواهد داشت حلا سوالم اینه سری بازیایی مثل متروید و دانکی کونگ ( نسخه جدید نه ریمیک شده بازی wii) و kirbys و ........ بعد ها براش میاد؟

البته اگه پول داشتم wii u میخریدم اما توانایی مالیشو ندارم اما میتونم 3ds بگیرم و از بازیا نینتندو لذت ببرم

ممنونم

سلام
1) معمولی بین 630 تا 650 XL حدود 900
2) :d
3) درسته البته فرقی نمیکنه با UC کلا همونه یک تبدیل 10 تومنی دیگه این حرفا رو نداره . تو بازارم هست
4) 10 تومن نهایت 15
5) XL بدلیل صفحه ی بزرگتر و عمق بیشتر 3 بعدی و باتری بیشتر
6) الان بین 190 میگن تا 250 فرقی نمیکنه همشون یکیه اما اصلیه گیت وی هستش به غیر چند عنوان خاص همه اجرا میشن
7) ببین با کدوم حال میکنی اگر پولش برات مهمه معمولی بگیر مهم نیست XL بگیر
8) فقط DS اجرا میشه برای GBA باید dstwo بگیری که به نظرم ارزش نداره دیگه اونقدر هزینه کنی
مطمئن باش میاد kirby که یک دونه تو راهه دانکی کونگ هم میاد فعلا این کنسول راه زیاد داره تا اخر نسلش
انشالله wiiu هم میخری

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام
1) معمولی بین 630 تا 650 XL حدود 900
2) :d
3) درسته البته فرقی نمیکنه با UC کلا همونه یک تبدیل 10 تومنی دیگه این حرفا رو نداره . تو بازارم هست
4) 10 تومن نهایت 15
5) XL بدلیل صفحه ی بزرگتر و عمق بیشتر 3 بعدی و باتری بیشتر
6) الان بین 190 میگن تا 250 فرقی نمیکنه همشون یکیه اما اصلیه گیت وی هستش به غیر چند عنوان خاص همه اجرا میشن
7) ببین با کدوم حال میکنی اگر پولش برات مهمه معمولی بگیر مهم نیست XL بگیر
8) فقط DS اجرا میشه برای GBA باید dstwo بگیری که به نظرم ارزش نداره دیگه اونقدر هزینه کنی
مطمئن باش میاد kirby که یک دونه تو راهه دانکی کونگ هم میاد فعلا این کنسول راه زیاد داره تا اخر نسلش
انشالله wiiu هم میخری

1. ممنون چه تفاوت قیمت زیادی :d

2. مکان در قلب ها :d

3. تبدیل 10 هزار تومنی؟ آخه یکی گفت آداپتور 110ولته باید آداپتور 220 ولت بخرم که حدود 25 هزاره الکی گفته؟

4. چه ارزون

5. چقدر عالیی

6. ممنون

7. باید برم هر دوتا تست کنم

8. آها همین بازیا ds هم اجرا میکنه خیلی خوبه

واقعا خوبه عاشق انحصاری ها نینتندو ام

ممنونم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
هر جا سخن از نینتدو است نام مهدی ارتگلی میدرخشد
اصلا اسم این بشر و باید میذاشتن ماریو یا لوییجی ...
اون موقع ها که ندیده بودم چهرشو همش ماریو تو تصوراتم بود :d ... تو گوشیمم ماریو سیوش کردم
دوستان هرکی میخره فقط بنفش بگیره لطفا :p خواست بفروشه فقط کافیه pm بده ( البته به شرط اینکه اپدیت نکنه )

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید ولی فکر نکنم دانکی کنگ جدید برای 3ds تایید شده باشه ؟ به غیر از همون نسخه ای که remake بود فکر کنم که چند وقته اومده

درست میگم ؟

ممنون

• Like

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببخشید ولی فکر نکنم دانکی کنگ جدید برای 3ds تایید شده باشه ؟ به غیر از همون نسخه ای که remake بود فکر کنم که چند وقته اومده

درست میگم ؟

ممنون

تا اونجایی که من چنتا از کنسولا دستی نینتندو داشتم و تحقیقی که دیشب کردم تو سایت ی و ت و ب یه سری بازی هست که نینتندو از نسل قبل میاره روی نسل بعد و غیر از این بازی ها سری بازی نینتندو حتما نسخه ها جدید رو کنسولش چه خونگی چه دستی منتشر میکنه مثل خود ds تو ی و ت و ب دیدم 3 تا kirbys داره که یکیش برای سوپر نینتندو بود

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
سلام ،
فقط دوتا سوال ،
1-اگر بخوایم کرک کنیم ، میشه همه بازیهارو انجام داد ؟ و کرک با چیه ؟ نرم افزاری ؟ کیت یا ...
2-بازی های ارجینال چه قیمتی دارند ؟
ممنون.

• Like

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام ،
فقط دوتا سوال ،
1-اگر بخوایم کرک کنیم ، میشه همه بازیهارو انجام داد ؟ و کرک با چیه ؟ نرم افزاری ؟ کیت یا ...
ممنون.
۱)سخت افزاریه، به جز دو سه تا همه رو میشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام ،
فقط دوتا سوال ،
ممنون.
سلام
به غیر از 3 تا بازی همه رو میشه بازی کرد باید فلش کارت تهیه کنید که 3 مدل تو بازار هستش که بهترینش گیت وی هستش اما اونای دیگه هم زیاد فرقی ندارن
2) همه نوع قیمتی هست از 100 تومن تا 155 تومن

rezaya2014

کاربر سایت
Jul 12, 2012
10
سلام دوستان من میخوام یه کنسول دستی بخرم و چند تا سوال داشتم.
1.بعضیا میگن ممکنه از بازی های نینتندو خوشت نیاد مگه بازیاش جحوریه؟
2.ممکنه که تا 2,3 ماه دیگه vita یا WiiU هک بشن؟
3.ps vita بهتره یا 3ds یا wii u؟کدومش بازیاش سرگرم کننده تره؟انقدر بهتر هستن که صبر کنم تا هک بشن؟
4.حالت 3 بعدی این کنسول چه طوره؟اگه 2,3 ساعت یازی کنم سردرد نمیگیرم؟واقعا احساس میکنی سه بعدیه؟
ممنون:x

• Like

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
سلام دوستان من میخوام یه کنسول دستی بخرم و چند تا سوال داشتم.
1.بعضیا میگن ممکنه از بازی های نینتندو خوشت نیاد مگه بازیاش جحوریه؟
2.ممکنه که تا 2,3 ماه دیگه vita یا WiiU هک بشن؟
3.ps vita بهتره یا 3ds یا wii u؟کدومش بازیاش سرگرم کننده تره؟انقدر بهتر هستن که صبر کنم تا هک بشن؟
4.حالت 3 بعدی این کنسول چه طوره؟اگه 2,3 ساعت یازی کنم سردرد نمیگیرم؟واقعا احساس میکنی سه بعدیه؟
ممنون:x

1-فن بوی های افراطی میگن که نینتندو hardcore نیست ولی نمیدونن که hardcoreزیر pro-gamer قرار داره واسه همین این حرف ها رو میزنن(به نظر من 3دی اس واسه همه جور سلیقه ای بازی داره).
2-ممکنه فردا هک بشن و ممکن هست نشه(البته مثه این که وی یو هک شده ولی هنوز پابلیک نشده).
3-این مورد سلیقه ای هست(به نظر من 3دی اس چون بازی هاش تنوع بیش از حدی داره).
4-واقعن احساس میکنی 3بعدی هست.من نیم ساعت بیشتر بازی نکردم با 3بعدی و سرم درد نگرفت.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر