سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
46
14
دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه کجا میتونم آکبند بگیرم کنسول رو و قیمتش در چه حدودیه ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Mehrdad1234MM

کاربر سایت
Aug 19, 2018
1
1
سلام من میخوام الان نینتندو new 3ds xl یا 3ds xl یا 3ds بخرم کدوم بهتره از نظر کلی؟ و اگه بخرم قیمتش چجوره؟ بعد اینکه جایی رو تو یزد و تهران میشناسید که این رو بفروشند؟ و در آخر چگونه باید کپی خور دائم کنیمش؟ و آیا کپی خور کردن آن ضرری به آن میراساند؟ ممنون لطفا جواب بدید:-SS^:)^:-SS^:)^x_x

آخرین ویرایش:
  • Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
14
4
سلام من یه 3ds خریدم آپدیتش 2.2.0 چطوری میشه بدونلحیم کاری و کارت r4 کپیخور کرد راهی داره ممنون میشمراهنمایی کنید

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
390
139
دوستان من اهل تهرانم چند تا سوال در رابطه با 3ds داشتم
1 کنسول 3ds مدل اولیش تو تهران اکبندش گیر میاد و ایا کسی سراغ داره ؟
2 توی سایتایی مثل ebay و amazon و امثال اینا چی ؟ دقت کنید که 3ds ساده مدل اولی میخوام نه 2ds یا 3ds xl و همین طور اکبند
3 ایا 3DS برای این که هک بشه باید شرایط خاصی مثل ورژن خاص نرم افزاری و یا ریجن خاص و غیره داشته باشه
4 ایا 3ds یه کنسول ریجن لاک محسوب میشه ؟ یعنی مثلا بازی های ریجن uc فقط روی دستگاه uc اجرا میشه یانه ؟ بعد از هکم چطور میشه قضیه ریجن؟
5 برای هک حتما به کارت GETAWAY نیازه ؟ کارت getaway تو ایران گیر میاد یا نه ؟ غیر از getaway کارت دیگه ای هم هست ؟ بهترینشون کدومه و از کجا میشه گیر اورد
6 کیف و طلق مخصوصا طلق برای 3ds گیر میاد و هست؟

• Like

xsoheilx

کاربر سایت
Jan 21, 2009
902
1,510
نام
علیرضا
میخوام برای زلدا ماجورا ماسک و اکارینا اف تایم یه 3ds بگیرم. بهترین مدلش که برای تجربه این دو تا مناسب باشه (از لحاظ کنترل) کدومه؟
اساتید لطفا راهنمایی کنن
از لحاظ کپی خور چه مدلی باشه بهتره؟

• Like

hossein hme

کاربر سایت
Oct 22, 2016
115
142
میخوام برای زلدا ماجورا ماسک و اکارینا اف تایم یه 3ds بگیرم. بهترین مدلش که برای تجربه این دو تا مناسب باشه (از لحاظ کنترل) کدومه؟
اساتید لطفا راهنمایی کنن
از لحاظ کپی خور چه مدلی باشه بهتره؟
فقط اکارینا اف تایم ماجور بدرد نمیخوره از نظر من

• Like
Reactions: xsoheilx

xsoheilx

کاربر سایت
Jan 21, 2009
902
1,510
نام
علیرضا
فقط اکارینا اف تایم ماجور بدرد نمیخوره از نظر من
نسخه نینتندو 64 جفتشونو رفتم سوالم این نیست، اینه که تجربه شون رو کدوم مدل 3DS لذت بخش تره؟
بعد رو New 3DS گرافیکشون احیانا بهتر نیست؟

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
511
622
از کجا 3ds بخرم؟
کجا هک میکنن؟
کسی 3ds برا فروش داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟