بحث در مورد بازي " انتقام ٢ "

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
50000-Rial.jpg
این بازی اولین بازی به سبک فیلم و با کیفیت HD در ایران میباشد.بازی به سبک فیلم (Interactive Movie)* تشکیل شده از تصاویر ضبط شده است در این سبک گیم پلی به صورت تیراندازی اول شخص و در بعضی مواقع سوم شخص است که در واقع بازیکن به جای دوربین قرار می گیرد و باید در زمان مشخصی از فیلم به دشمنان شلیک کند . بازی انتقام دارای گیم پلی تیراندازی و دکمه زنی است .
45000-Rial.jpg
براي ديدن تمامي تريلر ها از بازي به اين لينك مراجعه فرماييد.انتقام | Game emaGهم اكنون بازي اومده!مي تونيد از اين لينك خريداري كنيد!خرید اینترنتی بازی انتقام 2باتشكر

Vitallity

کاربر سایت
Jun 3, 2010
27
............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................\,.....
.................../..........................................................,}....
................./......................................................,:`^`}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
...................`=~-,,.\,...............................\.......................
................................`:,,...........................`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\..........._,-%.......`\...............
...................................,`.._|_,-&``................`\..............

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
این بازی یک تقلید از بازی fox hunt هستش که روی ps1 بود و ساخت اینجور بازی خیلی راحت هستش چون به جای ساخت کاراکتر و نورپردازی و طراحی مراحل فیلم پخش میشه

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
متاسفم اما مذخرف ترین بازی ایرانی چون تکنولوژی ذه سال پیش رو استفاده کردن و هیچ خلاقیتی ندارن

h.e_champion.m

کاربر سایت
Jun 24, 2012
45
من دنبال یکش گشتم ولی پیداش نکردم .
در مورد اینکه تقلیده !
دوست عزیز همه ی بازی هایی که هم سبک هستن به نوعی تقلید دارن و نمیشه به بازی سازها خورده گرفت . مثل این میمونه بگیم MW3 تقلی از Battle 3 یا بلعکس !

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من یکی که داغونِ اون لوگوی Games for Windows هستم که زدن اون بالا. کسی که این کار رو کرده، اصلاً نمی‌دونسته موضوع Games for Windows چـــی هست!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من یکی که داغونِ اون لوگوی Games for Windows هستم که زدن اون بالا. کسی که این کار رو کرده، اصلاً نمی‌دونسته موضوع Games for Windows چـــی هست!
تازه اگه به آرم ویندوز نگاه کنی میبینی دورش سفید هست و خودشون دورش رو خالی کردن چقدر هم ضایع...خب pngـش تو اینترنت هست اون رو میذاشتن...

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام به همگيديدم كسي نخريده خودم دست به كار شدم و بازي رو خريدم.اول بگم قيمتش يكم زياد بود.(٥٠٠٠) يه نكته مهم اين كه اين بازي كد فعال سازي نداره و راحت مي شه تو همه ي كامپيوتر ها ريخت و كپي كرد.بازي داراي ٨ مرحله است . اول بازي مثلا ترسناك شروع مي شه( مسخرست) بعد به صورت فيلم با كيفيت عالي داستان بازي رو مي گه.بعد با هم مي رن بچش رو كه دزديده شده پيدا كنن.(دو تا شخصيتن كه اون مو خشگله با بد بوده كه بهش نارو زدن!بعد با هم مي رن تو خونه( خيلي باحاله! ) بايد چند نفر رو بكشي بعد مي ري يارو اصليه رو پيدا مي كني با خودت مي بري.بعضي از جاها كه دو راه داره بايد يه راه انتخاب كني بعضي جاها هم بايد دكمه بزني. به نظر من فيلم بازي بيشتر از خودشه. در ضمن بازي دوبعدي هم مي شه. ما كه يه كم رفتيم جلو تا اين جا بازي خوب بوده و از بازي راضي بودم و اميدوارم مث اون خليج عدن كوتاه نباشه.منتظر اداه نقد باشيد.*

---------- نوشته در 11:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 PM ارسال شده بود ----------

بازي اصلا ارزش خريد ندارهخيلي خيلي كوتاه هستتازه بازيش دنباله داره

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من نمیدونم اگه این ایران بازی نمیساخت که میخواست ما رو بخندونه؟! نیم ساعت داشتم میخندیدم:d
برام سواله شماره یکش کجاس؟
پناه بر خدا! راست میگی ها، اینا کی شماره ی یکش رو ساختن که رفتن سراغ شماره ی دو؟! فکر کنم شماره ی یکش رو تولید کردن، تستش کردن دیدن خوب نیست رفتن سراغ شماره ی دو:d
تازه اگه به آرم ویندوز نگاه کنی میبینی دورش سفید هست و خودشون دورش رو خالی کردن چقدر هم ضایع...خب pngـش تو اینترنت هست اون رو میذاشتن...
شما مثل اینکه شعار امسال رو یادت رفته، تولید ملی، سرمایه ی ایرانی :d
شخصیت های اصلی بازی خیلی Iconic به نظر میان. :|
شخصیت های اصلی؟! :d

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
واقعا ارزش نداشت.
باز حداقل يكم طولانيش مي كردن!
قسمت دو بعديش كه محشر بود ! از خنده مردم!
با 5000 تومان مي تونستم دو سه تا بازي ايكس باكس بگيرم كه چندين ساعت گيم پلي داشت.
بازي اون كوهنورد هم بازي خوبي بود و هم خيلي طولاني بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر