ديدن فيلم با ps2

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
bazam salam rasty in chizi ke oon bala doostemoon goft download konin bacheha kamelesh too bazar hast be esme 30 in 1 oon kamele kamele 30 barname az jomle DVD region va memory killer va gameshark va XP va hdd loader va kheili chizaye dige ke tabehal nadidin bizahmat zahmate download nakeshin too tehran pore nemidoonam shoma chetor nemidoonin. rasty bazam begam har soali darin azam beporsin ettelaAtam kamele taghriban 70 ya 80% az PS2 sar dar miaram aziz.

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
bazam salam:cheesygri rasty ki midoone too MENUye display tooye tanzimate PS2 oon shekli ke posht zaminas chie? ke hamash 1ki az oon 6 zeliehash roshane age goftiiin oon chie:cheesygri ki midoone? harki midoone off bezare vasam :cool:

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Dvd

نوشته شده توسط arash_666:
دوستان کسی ميدونهps2 چه فرمت از روDVD ميتونه بخونه چون من يه فيلم با فرمتMPEG 2 داشتم و رویDVD+RW وDVD-R رايت کردم اما دستگاه نميتونه بخونه
!!

valla man ke ye DVD Originale khareji ro gozashtam too dasgam
ke az in barikast modele70004 rahat khodesh oomad restart ham nakardam
hala shayad vase DVD haye Copy khorde ghaziye fargh bokone.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط Metal Gear:
شما باید یک Convertor بخرید ... یک تبدیل سادست که Ntsc رو به pal تبدیل میکنه.
قیمتش 3 سال پیش 3 تومن بود !

PS2-NTSC-to-PAL-Converter.gif
این تبدیل کننده های سیستم رنگی Pal به NTSC یا بر عکس هیج تاثیری ندارند من 2 تاشون رو دارم ببین:

DSC00492.JPG

بالایی رو که وصل میکنم تصویر رو قرمز نشون میده، با پایینی تصویر رو سبز نشون میده!
من فکر کنم این مشکل از این تلوزیون های قدیمی ما هست که مال 15 ، 20 سال پیش هست، این تلویزیون ها سال پیش نسلشون منقرض شده!

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
با سلام
آیا میشه رو Ps2 کاری کنیم که هم بتونیم باهاش فیلم پخش کنیم هم بتونیم که اگه یک دی وی دی بود که به صورت Mp3 رایت شده بود بتونیم با Ps2 پخشش کنیم. یا اصلا می تونه Vcd پخش کنه؟ هم Mp3 و هم فیلم.

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
na vali ino bekhoooon!!!!! ok? yadet narea bazam migam

نوشته شده توسط Matrix evil:
با سلام
آیا میشه رو Ps2 کاری کنیم که هم بتونیم باهاش فیلم پخش کنیم هم بتونیم که اگه یک دی وی دی بود که به صورت Mp3 رایت شده بود بتونیم با Ps2 پخشش کنیم. یا اصلا می تونه Vcd پخش کنه؟ هم Mp3 و هم فیلم.
salam khedmate hameye doostane bazikhor....khob joonam baratoon bege ke bebinin azizam ino soalo shayad kheilia beporsan bebinin baraye goosh kardane MP3 ba PS2 shoma avval bayad 2nbale barname boote MP3 bashin ke too bazar ziade ok? esme khassiam nadare mamoolan roosh neveshte 30 in 1 ok? in barname kameltarin barnameieye ke vase PS2 hast. khob? badesh shoma nemitoonin ba PS2 mesle vcd MP3 goosh konin...baraye in kar shoma bayad sare kisaro 1 meghdar naghabel shol konin va 1 khorde naghabel 15000 ta 25000 toman naghabel taghdim konin khedmate servic karane aziz ta vasatoon 1 IC tabdil bezaran too PS2 ta betoone hatta VCD ham pakhsh kone ok? age bazam soale khassi bood baba be man e-mail bezaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin amir_gow4@yahoo.com yadetoon narea

فارسی ارسال کنید.پست های این چنینی حذف خواهند شد.
Ali_Mojarad

hamidbarca

کاربر سایت
Jun 16, 2006
4
نوشته شده توسط Sasy360:
این تبدیل کننده های سیستم رنگی Pal به NTSC یا بر عکس هیج تاثیری ندارند من 2 تاشون رو دارم ببین:

DSC00492.JPG

بالایی رو که وصل میکنم تصویر رو قرمز نشون میده، با پایینی تصویر رو سبز نشون میده!
من فکر کنم این مشکل از این تلوزیون های قدیمی ما هست که مال 15 ، 20 سال پیش هست، این تلویزیون ها سال پیش نسلشون منقرض شده!

ربطی به تلوزیون نداره من تلوزیون پاناسونیک مال سال 2005 داره ولی این مشکل رو هم داره و تصویر با تبدیل سبز میشه

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط hamidbarca:
ربطی به تلوزیون نداره من تلوزیون پاناسونیک مال سال 2005 داره ولی این مشکل رو هم داره و تصویر با تبدیل سبز میشه
چه جلب! خوب شما با همون کابل AV شم وصلش میکنی به TV بازم سبز نشون میده؟

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
نوشته شده توسط hamidbarca:

سلام
درباره تغییر رنگ در زمان استفاده از Converter، به نظر من این مسئله طبیعی است و فرآیند
تبدیل سیستم NTSC که 30 فریم در ثانیه هستش و پال 24 فریم در ثانیه موجب این تغییرات در رنگ
می شود. معمولا در تلویزیون های جدید لزومی به استفاده از تبدیل NTSC به PAL نیست بخاطر اینکه این تلویزیون ها قالبا مالتی سیستم هستند و بصورت اتوماتیک NTSC را تشخیص میدن و سوئیچ می کنند، در بعضی از موارد هم باید به صورت دستی حالت NTSC را انتخاب کرد. بهترین روش هم پیدا کردن نسخه PAL بازی ها می باشد که متاسفانه بعضی از عناوین فقط از نسخه NTSC/Uc در بازار موجود هست.

آخرین ویرایش:

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
نوشته شده توسط Sasy360:

DSC00492.JPG

دوست عزيز(دوستان عزيز)فكر كنم با اين كاري كه ميگم مشكلتون حل بشه و نيازي به هيچ كار اضافه اي نباشه پس از اتصال convertor به دستگاه به منوي خود ps2 بريد و با انتخاب system configuration و سپس منوي component video out گزينه rgb رو انتخاب كنيد تصوير درست خواهد شد.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط illidan:
دوست عزيز(دوستان عزيز)فكر كنم با اين كاري كه ميگم مشكلتون حل بشه و نيازي به هيچ كار اضافه اي نباشه پس از اتصال convertor به دستگاه به منوي خود ps2 بريد و با انتخاب system configuration و سپس منوي component video out گزينه rgb رو انتخاب كنيد تصوير درست خواهد شد.
اون گزینه ی نوع رنگ component video out فکر کنم مال وقتی هست که ما از Component AV استفاده می کنیم

illidan

کاربر سایت
Oct 10, 2005
38
نوشته شده توسط Sasy360:
اون گزینه ی نوع رنگ component video out فکر کنم مال وقتی هست که ما از Component AV استفاده می کنیم
فكر مي كنم اين گزينه مربوط به نوع رابط بين ps2 و تلويزيون هست.به هر حال من هم همون مشكل شما رو داشتم ولي با تغيير اين گزينه مشكلم حل شد.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط illidan:
فكر مي كنم اين گزينه مربوط به نوع رابط بين ps2 و تلويزيون هست.به هر حال من هم همون مشكل شما رو داشتم ولي با تغيير اين گزينه مشكلم حل شد.
تو این مشکل رو سر بازی ها داری یا برا فیلم های DVD ؟ آخه سیستم رنگی من خودش سر RGB هست و اینطوری میشه

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
نوشته شده توسط illidan:

دوستان سلام، در مورد تنظیمات Component Video Out به صورت پیش گزیده بروی مد RGB ست شده و برای استفاده از کابل AV استاندارد برای PS2 هستش. ولی گزینه Y cb/Pb Cr/Pr برای استفاده از تلویزیون های که ورودی کامپوننت دارن و شما می بایستی کابل مخصوص اینکار رو برای PS2 جداگانه تهیه کنید. اگر تلویزیون شما ساپورت می کنه کیفیت متفاوت تصویر رو تو این حالت احساس می کنید.
قبلا من هرحالتی رو روی تلویزیون های قدیمی تر با استفاده از این Converter ها امتحان کردم متاسفانه کماکان تصویر متمایل به قرمز بود یا سبز.به نظر من کاریش نمی شه کرد NTSC و PAL دو فرمت مستقل هستند و کانورت این دو به یکدیگر این مشکل رو در رنگ ایجاد می کنه تنها روش فعلا، استفاده از تلویزیون های Multi System و یا تهیه نسخه PAL بازی ها می باشد که روی بازی های کپی هم براحتی معلوم نمی شه . ضمنا این مسئله در مورد فیلم هم صدق می کنه و شما فقط فیلم هایی با Region Code 2 که برای اروپا و سیستم پال هست رو می تونید رنگی ببینید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر