نقطه (چراغ) قرمز ثابت در اسلیم

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام-امروز وقتی دستگاهو روشن کردم دیدم یه چراغ قرمز ثابت روشن شده (به جای سبز) و روی تلویزیون یه صفحه سیاه اومده که نوشته بود xbox error .... و به چند زبون نوشته بود.کامل نخوندم ، سریع خاموش کردم . دوباهر که روشن کردم درست شده بود!
کسی تا حالا به این مورد برخورد کرده بود؟ کار خاصی نباید انجام بدم؟ ممکنه دوباره این طوری بشه؟

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
همه چراغ ها قرمز شده بود ؟ دقیق یادم نیست ولی فکر کنم برای اتصالات ایکس باکس بود . اتصال تصویر و پاورت

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
نه-چراغ وسط پاور

تمامی xbox ها اگر مشکلی در اتصالاتش وجود داشته باشه علامت چراغ قرمز هست
در XBOX های سری اسلیم 3 چراغ و 2 چراغ نداریم همه تک چراغ قرمز هست اما کد خطا ها مثل سری فت هست

شما نگران نباش عادی هست

hawax

کاربر سایت
Nov 18, 2016
1
با سلام خدمت دوستان
دستگاه من کم کاره یبار روشن کردم دیدم چراغش قرمز شده مدل اسلیم سری E هستش کابلها رو عوض کردم هم اچ دی هم ای وی ولی هنوز چراغ قرمز تا لوگوی ایکس باکس تشکیل میشه خاموش میشه و چراغ پاور دستگاه قرمز میشه ؟
دوستان کسی هست بدونه چی شده

Ali@r

کاربر سایت
Oct 19, 2017
2
مشکل همتون به خاطر اتصالی در ایکس باکس است. مطمعن شید که اب توش نرفته. برد رو تمیز کنین. سیمارم چک کنین به هم نخورده باشن

Kaveh6252

کاربر سایت
Oct 3, 2018
2
سلام و خسته نباشید
من هم مشکل مشابه دارم و دستگاه اسلیم من وقتی روشن میکنم هیچ تصویری نداره و چراغ مرکزی دکمه پاچر چند لحظه سبز است سچس قرمز میشود ..
میشه راهنمایی کنید بفرمایید مشکل از کجاست؟

Kaveh6252

کاربر سایت
Oct 3, 2018
2
سلام و خسته نباشید
من هم مشکل مشابه دارم و دستگاه اسلیم رو وقتی روشن میکنم هیچ تصویری نداره و چراغ مرکزی دکمه پاور چند لحظه سبز است سپس قرمز میشود ..
میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر