The Walking Dead | Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال :( فکر کنم بدبخت شدم رفت :(( من یه اتفاقی برا ایکس باکسم افتاد. سیوهام نیست شدن :(( :(( الان برا بازی کردن این 400 days حتما باید سیوهای سیزن 1 بازی باشه :(

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا ما سر در نیاوردیم میرم مغازه میگه بازی باید انلاین بازی کنی اینجا نوشته باید روی دیسک بازی کنی اقا چطوریه این گیم باید از کجا تهیه کنم من لایو دارم باید اونجا دنلود کنم ؟ یکی بگه من عاشق این بازیم

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
یه سوال :( فکر کنم بدبخت شدم رفت :(( من یه اتفاقی برا ایکس باکسم افتاد. سیوهام نیست شدن :(( :(( الان برا بازی کردن این 400 days حتما باید سیوهای سیزن 1 بازی باشه :(
سیو های منم اشتباهی پاک شدن درست قبل 400days
اما برای بازی کردنش به مشکلی بر نخوردم! یعنی اجرا شد! ولی بدون استفاده از انتخاب های قبلیم :|

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اقا ما سر در نیاوردیم میرم مغازه میگه بازی باید انلاین بازی کنی اینجا نوشته باید روی دیسک بازی کنی اقا چطوریه این گیم باید از کجا تهیه کنم من لایو دارم باید اونجا دنلود کنم ؟ یکی بگه من عاشق این بازیم
شما از مغازه یا فروشگاه اینترنتی نسخه GOTYرو تهیه کن و به راحتی به صورت آفلاین بازی رو اجرا کن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سیو های منم اشتباهی پاک شدن درست قبل 400days
اما برای بازی کردنش به مشکلی بر نخوردم! یعنی اجرا شد! ولی بدون استفاده از انتخاب های قبلیم :|
عه راست میگی؟ ولی آخه بدون انتخاب های قبلی که بازی مزه نمیده :| منظورم اینه که تمام لذت بازی به تاثیر انتخاب های خودت بستگی داشت!

A$$A$$IN

کاربر سایت
Nov 24, 2009
168
نام
ALIREZA
عه راست میگی؟ ولی آخه بدون انتخاب های قبلی که بازی مزه نمیده :| منظورم اینه که تمام لذت بازی به تاثیر انتخاب های خودت بستگی داشت!
خب چاره ای نداشتم! در ضمن این 400days فکر نکنم زیاد به انتخاب های قبلی بستگی داشته باشه!
درد اصلی سیزن دو هست که قراره بدون سیو سیزن اول بازیش کنم(کنیم؟ :ذی‌ )! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر