تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

تا چقدر حاضرید برای wii u پول دهید

• بالای 500 هزارتومان

رای‌ها: 84 27.1%
  • کمتر 500 هزارتومان

رای‌ها: 122 39.4%
  • ارزش خرید ندارد

رای‌ها: 104 33.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان ، ايا wii u بازي هاي game cube رو پشتيباني ميكنه؟
با اگاهي از اينكه اين كنسول ساپورت چنداني نخواهد داشت
و فقط به پشتوانه انحصاري هاي قدرتمند و ساپورت از دو نسل قبلش و اينكه خيلي مولتي باز نيستم قصد خريد نسخه دلاكس اين كنسول رو دارم
كسي از اهل فن اين سايت خودش از نسخه هك شده wii u استفاده ميكنه؟ هك برزيلي كه دوستان پست ش رو زدند رو كسي انجام داده؟
توي توپخونه نسخه uc گير مياد يا همه pal هستند؟ همونجا كپي خور ميكنند؟

سلام دوست عزیز
آره داداش بازی ها گیم کیوب پشتیبانی میکنه - اگر قسمت wii کنسول wii هک کنی میتونی هارد اکسترنال وصل کنی بازیا wii و gamecube بازی کنی

درسته ساپورت چندانی دیگه نخواهد داشت - البته بازیا مولتی براش خواهد اومد و اینکه هنوز بعضی بازیا سرور هاش روی wii فعاله چه برسه wii u که میتونی راحت آنلاین بازی کنی
الانم هک کنسول wii u جوری شده که میشه بازیا ها کپی هم رو آنلاین بازی کرد

البته ساپورتش به 2 نسل قبل ختم نمیشه از ابتدایی ترین کنسول خونگیش تا کنسول wii u و از ابتدایی ترین کنسول دستیش تا nintendo ds ساپورت میکنه

هک روش مرورگر که کاری نداره 5 دقیقه تو خونه انجام میشه بدی راحت و بازیا رو از روی sd کارت اجرا میکنه - هک برزیلی و جدیده که از روی فلش اجرامیکنه من خودم بشخصه نکرده بودم و دوستامم انجام نداده بودن
تو ایران اکثر کنسول ها uc ه ه چون مشتری بیشتر داره و بازیا اورجینالش بیشتر گیر میاد

• Like
Reactions: Sarvior

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
همینجوری داشتم از dozdخونه:D رد میشدم گفتم یه آمار بگیرم ببینم اوضاع Wii U چجوریه.ابتدا که 95% تو فازش نبودن فقط 2 نفر تو مغازشون داشتن اولیش گفت 2200 دومی هم میگفت 1400.اصولا طرف حتی اگه قرصاشو برعکسم خورده بود نباید چنین قیمتی میداد:laughing:

دزد خونه که از اول wii u گرون میدادن - زمانی که ps4 حدود 400 دلار بود تو دزدخونه میدادن 1.450 تا 1.500 بعد wii u که 299 دلار بود میدادن 1.650
wii u چند جا محدود دارن - البته 2200 هم هیچوقت نبوده طرف مست بوده قیمت داده :D

مثلا فروشگاه دریم کالا 4 تا wii u آک باندل فیزیکی ماریو کارت نسخه دیلاکس داشت میگفت 1.150 که همشو فروخت تموم شد
وی یو باندل ماریو کارت 8 - Wii U Bundle MarioKart 8 Deluxe set 32 GB
تاپیک فروش دریم کالا ( عکس خود wii u )
فروش PS4 & XBOX one Bundle & Classic ،بازی و,لوازم جانبی
ههونایی که میگفتن wii u بدرد نمیخوره نخر و نخرید . خودشون رفتن زود خریدن

الان پک ماریو میکر برسی همون 1.400 میدن - آمیبو هم داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز یه گزارش جالب در مورد Wii U خوندم.4 سال از انتشار این کنسول میگذره و فقط 50$ قیمتش بصورت رسمی کاهش پیدا کرده(نسخه 32 گیگ از 350 به 300 دلار)"یعنی همین الان که داره تولیدش متوقف میشه هم نینتندو قیمتشو پایین نیوورده و همون 300 دلار داره میفروشه:-jXB1 از 500 رسید به 300" PS4 از 400 رسید به 300 " من موندم فاز مسئولای نینتندو چیه!

بنظر من قیمت wii u کاملا هم مناسب بود و هست

Wii u از اول تو ۲ پک تولید و عرضه شد پک بیسیک و دیلاکس

پک بیسیک کنسول سفید رنگ با ۸ گیگ حافظه داخلی به قیمت ۲۹۹ دلار
پک دیلاکس و پرمیوم که کنسول مشکی بود با حافظه ۳۲ گیگ و اولین باندلش ، باندل فیزیکی zombi u بود ۳۴۹ دلار قیمت داشت

Wii u زمان لانچش ارزونترین کنسول خونگی بود قیمت wii u از کنسول دستی یکمی بیشتر بود اون زمان ps vita با قیمت نزدیک ۲۵۰ دلار بودش

با این تفاوت که wii u هم کنسول خونگی hd بود و غیر از کنسول خونگی و سنسورش یه گیم پدش ۶.۲ اینچ صفحه نمایش داشت + تاچ اسکرین + میکروفون + دوربین روی گیم پد

خوب روی اینا یه باتری هم برای گیم پد اضافه کنید
در این صورت قیمت خیلی هم مناسبه

نینتندو در اقدام بعدی پک ها دیلاکس در انواع باندل ها به ۲۹۹ دلاروکاهش قیمت داد
یادمه حتی یه دیلاکس باندل با ۳ تا بازی فیزیکی که یکش mario 3d world بود + کلاه ماریو + ویموت قرمز موشن پلاس داخلی + محافظ ژله ای قرمز برای uk لانچ کرده بود

و پک ها بیسیک با بسته بندی جدید وارد بازار کرد همراه با ۲ بازی فیزیکی و ویموت wii و محافظ ژله ای و یه کد دانلود یه بازی به همون قیمت ۲۹۹ دلار
مثلا پک بیسیک باندل ماریو کارت علاوه بر محتویات بالا یه فرمونم داشت

اگر wii u موفق شده بود و مثل کنسول ها دیگه مثلا نسخه اسلیمش الان اومده بود به طبع قیمت پایین الان تو بازار بود

همونطور که wii پرفرشترین کنسول نسل هفت وقتی شد نسخه اسلیم wii به اسم wii mini اومد و برای من آوردن که ۱۶۰ هزار در اومد آکبند و باندل ماریو کارتش . که یعد فهمیدم مدل wii mini کپی خور نرم افزاری نمیشه فروختمش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sarvior

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظر من که کاملا ارزش خرید و تجربه کردن داره و بدون توجه به قیمت حتما این کنسول تجربه کنید!:-bd

موافقم
ارزش خرید بابایی داره کنسول دوست داشتنییه

البته من خودم پول خرید دوبارشو دارم اما فعلا بخاطر مشکلات مالی شدیدی که دارم دست نگه داشتم از خریدش

به گفته رییس نینتندو wii u تا ۲۰۱۸ تولید میشه پس ساپوت نرم افزاریش طولانی مدته

وقتی سوییچ بیاد و حتما باندل جدید wii u اومد یه wii u میخرم باز

بازی اشکای لندرز جدیده که ۲۰ سالگیه کراشه ، برای wii u هم میاد اینم بازی کردنش حال میده بخصوص wii u کپی خوره مفتی میشه بازی کرد

• Like
Reactions: Sarvior and wii baz

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بود رو ولش کن الان رو بچسب:Dعموم گیمرا دیدشون با چیزی که داری میگی فرق میکنه(بحث قدرت/ترد پارتی و....).اون زمان که سونی PS3 رو با اون قیمت فضاییش اعلام کرد و ساخت بازی براش خیلی سخت بود تو 3 سال اول تقریبا پیش بینی ها به سمتی رفت که PS3 به جایی نمیرسه.اما سونی بجای اینکه بیاد ولش کنه چپو راست براش انحصاری ساخت بهمراه پایین اوردن قیمت PS3 تا جای ممکن" نتیجش این شد که از یه شکست واسه خودش یه پیروزی ساخت و نزدیک به 90 میلیون PS3 فروخت و حتی X360 رو هم از نظر فروش سخت افزاری شکست داد و پشت سر Wii قرار گرفت.

اما نینتندو ظاهرا تو خواب خرگوشی Wii مونده بود و Wii U رو بعنوان کنسول خونگی با یه قدرت سخت افزاری ضعیف روونه بازار کرد.سال بعدش که سونی و مایکرو اومدن و فاصله سخت افزاری زیادی بین اینا و کنسول نینتندو بود تا جاییکه که بیشتر شرکتهای TP قید Wii U رو زدن و نتیجش این شد که Wii U تو بازار کامل شکست خورد و ظاهرا Switch هم با همون ادا اطفالای نینتندویی میخواد وارد بازار بشه که از نظر سخت افزاری فاصله زیادی با PS4 Pro داره.

گرچه من تصمیمم برای خرید Wii U بعد از عرضه Switch قطعیه" چون انحصاریهای نینتندو رو طی سالیان گذشته میتونم بدست بیارم فقط ای کاش نینتندو تو کنسول جدیدش سخت افزار قدرتمندی بکار میبرد چون اینبار اگه زمین بخوره عمرا نتونه به بازار کنسول خونگی برگرده!

من آخرش نفهمیدم شما میخوای wii u بخری یا منتقد ( فراستی نوین صنعت گیم ) wii u و نینتندو هستی

گفتی میخوای در کنار ps4 pro یه کنسول نینتندو بخری و سوال پرسیدی از اینکه wii u آیا بازی ها gamecube پشتیبانی میکنه؟ و ......
منم جواب دادم ، اما الان حس میکنم داری فن سونی بازی در میاری و داری م...رینی به نینتندو و طرفداران نینتندو
درست حس کردم؟ یا برای سرکار گذاشتن و مسخره کردن ما سوال پرسیدی؟

sambol

کاربر سایت
Feb 11, 2007
71
هک خود WII U خیلی راحت و بدون دردسره با هک برزیلی هم بازی هایی که تو ESHOP باشن خیلی راحت میشه تو کنسول یا حافظه جانبی و هارد نصب کرد آنلاین بازی کرد من خودم ماریو میکر رو دارم آ«لاین بازی میکنم.فقط آموزشی که تو سایت هست ناقصه و نرم افزاری که معرفی شده مشکل داره بهترین انجمن اگر زبان رو خوب بلدید GBATEMP هستش که مرجع هستش.
در خصوص قابلیت اجرای بازی های WII و GAMECUBE این قسمت یکم پیچیده تر هستش و به این راحتی که دوستان میگن نیست البته پیچیدگیش به خاطر نیاز به بازی اورجینال مثل سوپر اسمش براز برای یک بار هستش تا قابلیت هک فعال بشه مگر نه الباقیش راحت هستش مشکل پیدا کردن بازی اورجینال مخصوص این هک هستش.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
هک خود WII U خیلی راحت و بدون دردسره با هک برزیلی هم بازی هایی که تو ESHOP باشن خیلی راحت میشه تو کنسول یا حافظه جانبی و هارد نصب کرد آنلاین بازی کرد من خودم ماریو میکر رو دارم آ«لاین بازی میکنم.فقط آموزشی که تو سایت هست ناقصه و نرم افزاری که معرفی شده مشکل داره بهترین انجمن اگر زبان رو خوب بلدید GBATEMP هستش که مرجع هستش.
در خصوص قابلیت اجرای بازی های WII و GAMECUBE این قسمت یکم پیچیده تر هستش و به این راحتی که دوستان میگن نیست البته پیچیدگیش به خاطر نیاز به بازی اورجینال مثل سوپر اسمش براز برای یک بار هستش تا قابلیت هک فعال بشه مگر نه الباقیش راحت هستش مشکل پیدا کردن بازی اورجینال مخصوص این هک هستش.

آره هک wii u خیلی ساده و راحته
و خوبیش اینه هم بازیا انحصاری تاپ مثل بایونتا 1 و 2 و فاتال فریم 5 و ...... روش مفتی بازی کنی هم میشه بازیا انحصاری تاپ نینتندو روش بازی کرد
هم بازیا مولتی رو روش مفتی باز کرد - و بخش مورد علاقه من بک وارد خیلی عالی و کاملی داره که همه رو به صورت مفتی میشه روی کنسول با یه هارد اکسترنال اجرا کرد

دانلود بازی از eshop و آنلاین بازی کردن با بازی ها کپی واقعا یه برگ برنده اس
GBATEMP که معرفی کردی از بهترین هاست من همیشه برای همه چیزام وارد این سایت میشم

درسته هک قسمت wii به راحتی قسمت wii u نیست یه بازی اورجینال میخواد که تا جایی میدونم نیاز به 4 تا بازی اورجینال wii هست هر کدوم گیرتون اومد فرقی نداره باهاش کپی خور میشه
البته بیرون کپی خور میکنن - و اینکه حتی میتونید بازی قرض کنید کپی خور کنید بازی رو پس بدید یکی از دوستام همین کارو کرد

این لینک بعضی از بازیا ها wii u داره همراه با اسکرین شات از بازی ها و .........
Popular Wii U Games - Nintendo Life

یا بازی Project Zero: Maiden of Black Water
Project Zero: Maiden of Black Water

dapx_%D9%82%D9%81%D9%82%D9%81.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر