PlayStation All-Stars Battle Royale

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو بخش PS3 گفتم فکر کردم اونجا رو هم چک می کنید:D

بازیش خیلی خوبه و من از سبک fightingـش خوشم اومده. سرورهاش واقعا عالی هستند و من راحت همه تروفی های آنلاینش رو گرفتم فقط نمیدونم چرا با امیر (دوستم) می خواستم بازی کنم ارور میداد و نمیشد. اما در مجموع ارزشش رو داره بخصوص اگه روی PS3 بخرید که ویتاش هم مجانی میافته براتون:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
تو بخش PS3 گفتم فکر کردم اونجا رو هم چک می کنید:D

بازیش خیلی خوبه و من از سبک fightingـش خوشم اومده. سرورهاش واقعا عالی هستند و من راحت همه تروفی های آنلاینش رو گرفتم فقط نمیدونم چرا با امیر (دوستم) می خواستم بازی کنم ارور میداد و نمیشد. اما در مجموع ارزشش رو داره بخصوص اگه روی PS3 بخرید که ویتاش هم مجانی میافته براتون:D

دقیقا منم دارم نسخه پلی3 رو میگیرم با اینکه تو ایران قیمتا چند برابره ولی بخاطر کراس بای میصرفه
راستی یه سوال این کراس بای بلا استثنا رو همه نسخه های پلی3هست دیگه اینطور نیست که واسه یه ریجن خاص یا... نباشه؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا منم دارم نسخه پلی3 رو میگیرم با اینکه تو ایران قیمتا چند برابره ولی بخاطر کراس بای میصرفه
راستی یه سوال این کراس بای بلا استثنا رو همه نسخه های پلی3هست دیگه اینطور نیست که واسه یه ریجن خاص یا... نباشه؟؟
آره رو همه نسخه ها هستش و نگران نباش. فقط تو نسخه های فیزیکی فکر می کنم یک کد باشه که باید وارد کنید مطمئن نیستم چون خودم نداشتم. اگر کد باشه بعیده فرق بکنه که چه ریجنی باشه چون باید redeem بشه فرق نداره کجا بشه. اما بنظرم برای احتیاط بیشتر بد نیست بار اول ریجن بازی رو با اکانتت یکی بگیری

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
آره رو همه نسخه ها هستش و نگران نباش. فقط تو نسخه های فیزیکی فکر می کنم یک کد باشه که باید وارد کنید مطمئن نیستم چون خودم نداشتم. اگر کد باشه بعیده فرق بکنه که چه ریجنی باشه چون باید redeem بشه فرق نداره کجا بشه. اما بنظرم برای احتیاط بیشتر بد نیست بار اول ریجن بازی رو با اکانتت یکی بگیری
ریجن بازی رو که با اکانت یکی میگیرم فقط رو این که رو همه ریجن ها و نسخه ها کراس بای هست یا نه شک داشتم که میگی هست:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم موندم بگیرم یا نه ... چون demo ش هم نرفتم ... الان این بازی fighting تو حال و هوای فان هست یا طعم تکتیکال و hardcore بوندش مثل MK - BlazBlue آینا هست یا همون استایل Arcade فان داره ؟؟؟
راستی گرافیکش دیدم خیلی شبیه ps3 هست ... البته کارتونی هست کلا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه به کل فان هست و اصلا حرفه ای ها رو نمی طلبد :-" :d
فکر نمیکردم انقدر حال بده بازی! ولی الان میبینم که خیلی حال میده! علاوه بر بخش داستانی یک عالم چلنج هم برای هر کاراکتر داره! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه به کل فان هست و اصلا حرفه ای ها رو نمی طلبد :-" :d
فکر نمیکردم انقدر حال بده بازی! ولی الان میبینم که خیلی حال میده! علاوه بر بخش داستانی یک عالم چلنج هم برای هر کاراکتر داره! :d
تشکر ... پس فکر نکنم بگیرم ... من هنوز با همون BlazBlue - MK بازی میکنم ... الانم که Persona میاد که هیچی .... Far Cry - Hitman هم هست وضی کلا ... وقت نمیطلبه برم سراغش...
یک سری به دموش باز میزنم ... الان دیدم یک stage از clombia بازی bioshock هم داره ... stage هاش خیلی قشنگه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ریجن بازی رو که با اکانت یکی میگیرم فقط رو این که رو همه ریجن ها و نسخه ها کراس بای هست یا نه شک داشتم که میگی هست:d
راستی یادم رفت بگم بازی کد آنلاین داره حتما بازی رو با ریجن اکانتت چک کن یکی باشه:D اون قابلیت هم مطمئنم رو همه نسخه ها هست.
تشکر ... پس فکر نکنم بگیرم ... من هنوز با همون BlazBlue - MK بازی میکنم ... الانم که Persona میاد که هیچی .... Far Cry - Hitman هم هست وضی کلا ... وقت نمیطلبه برم سراغش...
یک سری به دموش باز میزنم ... الان دیدم یک stage از clombia بازی bioshock هم داره ... stage هاش خیلی قشنگه
Stageهاش محشره ارمان واقعا خیلی عالی. نکته جالبش اینه که ترکیبی هست. یکیش خیلی باحاله مربوط به دنیای LBP میشه و بعد یکهو میره تو دنیای Buzz و بعد ازت یک سوال در مورد بازی های سونی میپرسه و باید بری جایی که جواب درست هست وایستی تا بهت امتیاز اضافه بده. محشره!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
Ps3 من کپیه!!!ولی PS3 دوستم ارجیناله انلاین بازی میکنه اگه اکانته خودمو تو اوم Ps3 بزنم و بازی رو بزارم بعد Ps vita مو به اون وصل کنم بازی مفتکی میفته واسم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Stageهاش محشره ارمان واقعا خیلی عالی. نکته جالبش اینه که ترکیبی هست. یکیش خیلی باحاله مربوط به دنیای LBP میشه و بعد یکهو میره تو دنیای Buzz و بعد ازت یک سوال در مورد بازی های سونی میپرسه و باید بری جایی که جواب درست هست وایستی تا بهت امتیاز اضافه بده. محشره!
الان یک نگاهی به ویدیوهای یوتوب انتداختم برهان خیلی باحال بود ....LBP جالب بود ... Killzone هم شروعش خیلی خاطره انگیز .... امتیازهای بازی هم که خوب شده فقط اکثرا از بخش Single بد میگن ... میگن بیشتر برا حال و هوای online .... من دمو رو گزاشتم دانلود بشه ... حالا احتمالا بعدا بخرمش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان یک نگاهی به ویدیوهای یوتوب انتداختم برهان خیلی باحال بود ....LBP جالب بود ... Killzone هم شروعش خیلی خاطره انگیز .... امتیازهای بازی هم که خوب شده فقط اکثرا از بخش Single بد میگن ... میگن بیشتر برا حال و هوای online .... من دمو رو گزاشتم دانلود بشه ... حالا احتمالا بعدا بخرمش
بخش سینگل رو میتونید برای خودتون لذت بخش تر هم بکنید! :d
مثلا من خودم گروه اصلیم کریتوس و رایدن هست! برای خودم مسابقه طراحی میکنم! مثلا گروه خودم VS گروه NT (دانته و ناریکو! ) یا گروه ND (نیت و جک ) ، ساکر پانچ (اسلای و کول ) ، گروه کول ها :d
یا برای تک به تک کریتوس VS دیموس ، کول VS خودش از آینده! :d (البته اینا لباس های پیش خرید رو میطلبه! :d ) ، و یا هم منتظرم DLC های بازی بیاد تا با لباس پیش خرید سوییت توث و شخصیت استارهاوک، گروه استارهاوک رو تشکیل بدم :d
اصلا برای خودم تورنومنتی راه انداختم! :d خیلی حال میده!
درجه ی سختی هم روی آخریش(سطح 5 ) خیلی جالب و جذاب میشه! :d

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اينقدر تعريف نكنيد نامردا فكر جيب ما هم باشيد!‌ :D
گرافيك در مقايسه با نسخه PS3 چطوره؟ اگه Cloud و Sepirtoh و Crash و Jin Kazama و يكي از شخصيت هاي Resistance رو بيارن بازيش فوق العاده ميشه! يه چند تا مد باحال هم بهش اضافه شه! چه شود!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر توضیحات خوبی دادش اما مشکل اصلیش داستان بعضی شخصیت ها هست اما گیم پلی و گرافیک و Stageها واقعا خوب و راضی کننده هستند. Stageها که فوق العاده هست هر کدوم یک خاطره عالی داره و موسیقی بعضی هاش هم لایسنس شده بازی هایی مثل KZ یا Uncharted و resistance و Patapon هست.

اينقدر تعريف نكنيد نامردا فكر جيب ما هم باشيد!‌ :D
گرافيك در مقايسه با نسخه PS3 چطوره؟ اگه Cloud و Sepirtoh و Crash و Jin Kazama و يكي از شخصيت هاي Resistance رو بيارن بازيش فوق العاده ميشه! يه چند تا مد باحال هم بهش اضافه شه! چه شود!!!
داداش این که شد یکه بازی جدید چیز دیگه نمی خوای بگم برات اضافه کنند؟:D نوشابه، نون اضافه، با گوجه بی گوجه تعارف نکن خلاصه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر