Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
راستی این چیزی که میگفتن قراره بیاد که توش یک چند تا ماشین مثل pagani zonda و ... بود رو کسی نگرفت ؟ اگه گرفته میشه لطفا یک توضیحی بده ببینیم می ارزه بگیریمش یا نه ؟

من گرفتمش ولی برای آزاد کردن ماشینها باید به اینترنت وصل باشی و باید از Store بازی ماشینهارو با یه قیمت واقعی خریداری کنی.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
من گرفتمش ولی برای آزاد کردن ماشینها باید به اینترنت وصل باشی و باید از Store بازی ماشینهارو با یه قیمت واقعی خریداری کنی.
نخواستیم آقا ما با همین Nissan GT-R و Chevorlet Camaro ZL1 و .... حال میکنیم این PAGANI ZONDA و ... هم باشه برای خود Criterion والا من که پولی ندارم باز بیام برای بازی خرج کنم به خاطر یک دو سه تا ماشین . حالا اگه مثلا Ferrari 458 یا california می بود یا subaru BR-Z و ماشین هایی که جدیدن می ارزید ولی اینا که حالا نباشه هم کار خاصی نمیشه .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
نخواستیم آقا ما با همین Nissan GT-R و Chevorlet Camaro ZL1 و .... حال میکنیم این PAGANI ZONDA و ... هم باشه برای خود Criterion والا من که پولی ندارم باز بیام برای بازی خرج کنم به خاطر یک دو سه تا ماشین . حالا اگه مثلا Ferrari 458 یا california می بود یا subaru BR-Z و ماشین هایی که جدیدن می ارزید ولی اینا که حالا نباشه هم کار خاصی نمیشه .

وقتی بوگاتی ویران داری پاگانی زوندا به چه دردت می خوره؟ :d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
میگم EA یاCriterion دیگه چیزی درباره بازی جدید نگفتن ؟!! آخه این most wanted که خیلی زود تمام شد :-" این پلیساشم که کافی بخوای گمت کنن .
دیگه اینم تکراری شد واقعا به نظرم برای اینجور بازی ها باید یک فکری بکنن که وقتی بازی تمام شد ما مثل این بیکارا بی خودی پای بازی نشینیم

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کلا تو هیچ نسخه‌ای از NFS هیچ کس وقتی یک پورشه یا BMW بردارم جلوم نمی‌تونه وایسه با بقیه ماشین‌ها حال نمی‌کنم نه این که بد باشن من سلیقم چیز دیگه‌ای هست.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
واقعا برای من جای خالی پورشه cayman و boxter احساس میشه . خیلی باهاش توی hot pursuit حال میکردم . میگم این چیزی هم که دادن برای چند تا ماشین دیگه اصلا آدمی نبود :| آمدن همون ماشین های خود بازی رو یک تغییر دادن کردن ماشین جدید /:) مثلا pagani zonda رو که گذاشتن خب وقتی pagani huayra هست دیگه چه نیازی به اونه یا یک bugatti دیگه هم انداختن بی خودی تو بازی :| اون همه ماشین توپ هستن ولی همینا رو گذاشتن !

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
واقعا برای من جای خالی پورشه cayman و boxter احساس میشه . خیلی باهاش توی hot pursuit حال میکردم . میگم این چیزی هم که دادن برای چند تا ماشین دیگه اصلا آدمی نبود :| آمدن همون ماشین های خود بازی رو یک تغییر دادن کردن ماشین جدید /:) مثلا pagani zonda رو که گذاشتن خب وقتی pagani huayra هست دیگه چه نیازی به اونه یا یک bugatti دیگه هم انداختن بی خودی تو بازی :| اون همه ماشین توپ هستن ولی همینا رو گذاشتن !

مگه تونستی ماشینهای dlc و بگیری؟؟چطوری؟

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
توی صفحه 43 تاپیک یکی از دوستان درباره ماشین های DLC گفته بود . ماشیناش غیر از این دو تایی که گفتم MClaren F1 و Hennessy venom GT بود ( البته اگه درست نوشته باشم اسماشونو ) ولی من که غلط بکنم DLC رو بگیرم :| بازی های جدید هم که دیگه تو راه هستن نیازی نیست دیگه با این وقت بگذرونم . درباره اینکه ماشین ها زیاد متفاوت نیستن هم که معلومه دیگه دو بوگاتی میخواد تو بازی باشه یکی که توی خودش هست و اون یکی هم که باید با DLC گرفت مدل های بوگاتی هم که حالا آن چنان فرقی با هم ندارن پس کار خاصی نمیتونن بکنن برای همین دیگه نیازی نیست که DLC رو بگیریم به خصوص اگه HOT PURSUIT رو بازی کردین . چون به جز VENOM بقیه این ماشین ها توی HP بودن .

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
سلام دوستان من وقتی رانندگی میکنم یکم بپیچم خیلی می پیچه کسی راه حلی نداره؟

با جو استیک خیلی بهتر میشه به خصوص اگه از این شوک داراش باشه . با صفحه کلید که سخته همین طوری که گفتی یکم بپیچی خیلی میپیچه .

tiyam

کاربر سایت
Nov 16, 2012
2
سلام
این بازی روی سیستم زیر با چه کیفیتی اجرا میشه؟
سی پی یو athlon II x4 630
رم 2 گیگ
گرافیک gefore gt240

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
سلام
این بازی روی سیستم زیر با چه کیفیتی اجرا میشه؟
سی پی یو athlon II x4 630
رم 2 گیگ
گرافیک gefore gt240

اونقدری هست که بتونی راحت بازی کنی . خیالت راحت کم نمیاره سیستمت البته افت فریم اولیه طبیعیه اگه داشت باید کرک استفاده کنی .
نسخه عادی : کرک skidrow
نسخه limited edition : کرک 3DM

gunit021

کاربر سایت
Feb 6, 2013
1
آقا من تازه نصب کردم این بازیو کرک skidrow رو هم کپی کردم بازم این ارورو
nfs13.exe - entry point not found
the procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر